Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

poruka: 125
|
čitano: 21.029
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610".
14 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Tko zna ciji je to iphone. Fotkam sa iphoneom i u roku par sekundi slika mi je na pc-u (preko iclouda). Uvijek pravilno okrenuta bez obzira kako je bio okrenut iphone prilikom slikanja. A ako ju bas zelim okrenuti ne treba mi nikakav poseban alat nego opcija u windows exploreru: rotate. Dakle ili imas kinesku kopiju ajfona ili ne znas osnove windowsa. No mozda samo trkeljas ko jedan forumas koji je par puta izmisljao da na ipadu ne rade neke banalne stvari pa je za dokaz da ga ima slikao isto sto i ti jer smo se cudili njegovim problemima. Ispostavilo se da je ducaner kojem nije problem slikati se sa bilo kojim mobitelom i mlatiti praznu slamu po forumu. Dosadni ste...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Pranja kaže...

WP8 kuca na vrata, a nama stižu zastarjeli uređaji po Arapskim cijenama.

 

Nema šta, ova država je u banani, trgovci su živoderi,a mi glupe ovce.

Amazon: Nokia Lumia 900 4G Windows Phone, Cyan (AT&T) se dijeli za 1 CENT! (0,01$)

http://www.amazon.com/Nokia-Lumia-Windows-Phone-Cyan/dp/B007P5NNDE/ref=zg_bs_2422313011_6

ili http://wireless.amazon.com/dp/B007P5NNDE

 

Lumiju zapad više ne želi. Ali zato je tu lojalni treći svijet! 5000kn? Sitnica.

Hvala vam, sve ćemo vam otkupiti! Hvala vam T-mobile, Nokia i Microsoft!

p.s.

Sjećate li se još bombardiranja od prije SAMO 2 MJESECA, s viješću o "najprodavanijem mobitelu na Amazonu"? 

npr. CNET: "Lumia 900 tops Amazon's cellphone bestsellers list"

http://news.cnet.com/8301-1035_3-57411238-94/lumia-900-tops-amazons-cellphone-bestsellers-list/

...Cause It's Got Electrolytes.
16 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Koje cjene čovječe osta sam bez teksta o.O jedini mob ovde koji se imalo isplati uzeti je 808 zbog kamere i ništa više...

Pa mislim skupi su samo po sebi kad gledaš šta nude još kad uzmeš u obzir da nema nadogradnje na WP8, pa ove uređaje (isključujući 808 i neke nokiine fanove koji moraju imati top model pod svaku cjenu) će kupovati samo ljudi koji nasjedaju na reklame, likovi koji nemaju pojma koliko to vridi ili tatine curice kojima se sviđa vanjština mobitela...

IRebic
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 19:25 (IRebic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Brawndo kaže...

 

Amazon: Nokia Lumia 900 4G Windows Phone, Cyan (AT&T) se dijeli za 1 CENT! (0,01$)

 

Ponuda vrijedi od prekjučer, uz ugovornu obavezu na dvije godine kod AT&T-a; sam telefon bez ugovora na Amazonu košta 449 dolara, što je 50 dolara manje od normalne cijene. Telefon se i u ostalim bojama prodaje po istoj cijeni.

 

Na početku prodaje Lumije 900 se moglo i zaraditi, ako se kupovala na Amazonu - zbog greške s povezivanjem, Nokija je svim kupcima 900-tice od Uskrsa (dana početka prodaje) do 21. 04. na AT&T račun uplatila 100 dolara, a na Amazonu je Lumia 900 koštala 50 dolara uz dvogodišnji ugovor. U ostalim trgovinama, koštala je 99 dolara uz ugovor.

 

Usput, Lumia 710 se prodaje za 300 dolara uz dvogodišnji ugovor s T-Mobileom.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 19:44 (hrx).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Ezio kaže...
Tko zna ciji je to iphone. Fotkam sa iphoneom i u roku par sekundi slika mi je na pc-u (preko iclouda). Uvijek pravilno okrenuta bez obzira kako je bio okrenut iphone prilikom slikanja. A ako ju bas zelim okrenuti ne treba mi nikakav poseban alat nego opcija u windows exploreru: rotate. Dakle ili imas kinesku kopiju ajfona ili ne znas osnove windowsa. No mozda samo trkeljas ko jedan forumas koji je par puta izmisljao da na ipadu ne rade neke banalne stvari pa je za dokaz da ga ima slikao isto sto i ti jer smo se cudili njegovim problemima. Ispostavilo se da je ducaner kojem nije problem slikati se sa bilo kojim mobitelom i mlatiti praznu slamu po forumu. Dosadni ste...

 da, u pravu si, ipak ja nisam content creator pa sam išao po kvartu tražit ko ima iphone da ga mogu uslikat u svojoj ruci......što je sljedeće...da sam hakirao apple stranicu http://support.apple.com/kb/TS4180

 

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
15 godina
online
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Ezio kaže...
Tko zna ciji je to iphone.

Od njegovog psa koji nije htio slušati naredbe dok nije izašla Siri. Sad peče ćevape i donosi pivo. Siri FTW.

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
13 godina
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

koja firma drzi manje od 10% trzista mobitela a 70% profita? 

 

koja firma ima svega par vrsta proizvoda i zbog velike kolicine jednakih komponenta te iste dobiva po smjesnoj cifri?

 

koja firma prodaje jedan proizvod kao dva,makar je razlika u kolicini memorije koja kosta mozda 1$.

 

ko je ovdje lud a ko glup?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

(@hrx) Upravo tako. Dok su ljudima davali 100$ na račun, Lumia 900 je bila "hit". Dva mjeseca kasnije "prodaje" se za 0,01$ uz ugovor, kako bi se riješili zaliha koje (pretpostavljam) ne mogu vratiti dobavljaču. Nažalost, kod nas će još neko vrijeme biti 5000kn, dok se ne pročuje... A onda ni 100$ na računu neće pomoći.

RIP Nokia (&WP7x).

 

Ako je istina da njemački, odn. "globalno glavni", T-mobile odbija prodavati Lumiu 900 u Njemačkoj jer je zastarjela,

ali je plasira na naše tržište... to je u najmanju ruku licemjerno.

http://www.theverge.com/2012/6/20/3098768/lumia-900-t-mobile-germany-rejection-windows-phone

 

Lumia 610 pak kao "startni, jeftini model" nema šanse s ovom cijenom. Makar... na ovim prostorima će još 50 godina govoriti "nema mobtela do Nokije"; sve je moguće.
HP je rasprodao svoje fail-tablete kad je drastično srušio cijenu: ne bi li to bilo pravo rješenje i za Lumie?

 

...Cause It's Got Electrolytes.
16 godina
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Smiješno mi je kak se svi rugaju apple fanboyevima da su ovakvi i onakvi, a pored nokia fanboyeva se čine kao oštroumne, racionalne i objektivne osobe. 

 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

ne kuzim ovo najjeftiniji od lumijinih telefona, kad vidi vraga, lumia 710 sa 1,4ghz procesorom, ajmo skratiti i rec hardverski superiorna, jeftinija od lumie 610. ako se sjecam, mobitel se trebao prodavati po prep cijeni od 200€, kad ono sad preko 300€?!?! mora da je netko lud....pusa

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

U Bosni Nokia 808 košta 3800 kn šta uopće nije puno. Triba sačekati cijenu po oglasnicima pa ćemo onda pričat, ovako ste samo zagadili temu degeneričnim i netočnim informacijama.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

meni ovo lici na sponzorirani oglas, sorry.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Microsoft je dobro zahebo Nokiu sa nemogucnoscu nadogradnje na WP8. Nokia love ima sve manje i ne znam koliko ce jos failova moci podnijeti.

Nisu trebali sva jaja staviti u jednu kosaru 

http://money.cnn.com/quote/quote.html?symb=NOK http://money.cnn.com/quote/quote.html?symb=NOK
Galaxy S2 @ Hydra 1.4.1, Fluxxi xx.0.2-beta10 kernel
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Prestižna? Ha, ha, ha, e baš je Nokija prestižna, ono stavi cure dimije na sebe i lumiju u ruke i svi će zinuti. Prestižni je iPhone, eventualno novi Samsung i to je kraj spiska prestižnih. Ostali mogu pokušati u kategoriji povoljno ili tako nečemu. 

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

ako smo vec kod toga iphone je prije 3god bio znak "prestiža" kod bogatih klinaca- imat nešto novo blještavo i skupo u ruci,

danas je to lumia 800/900, 808 ili neki noviji android tipa SGS3/OneX znaci isto nešto novo skupo zanimljivo, iphone odavno spada u isfurano jel

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 11:28 (bik).
13 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Jedino je prvi iPhone bio "prestižan" iz razloga što se nije prodavao kod nas.. 

agent_riko@me.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Odkad je mobitel mjerilo prestiza?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
BlueMax kaže...

Odkad je mobitel mjerilo prestiza?

Nije na to mislio nego ono furanje, kad kažeš iPhone mislilo se da je to najbolji mobitel i to...

Senaid
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
nema smisla komentirat cijene kad mi svi znamo proc jeftinije...
skupo je u nas, ali tko jos uzima slobodne mobitele?
usporedba s iphoneom, wtf? pa taj mob ima samo broj aplikacija na svojoj strani.
mali ekran, slabasni cpu, kamera srednja zalost, kvalitet izrade dobar do prvog pada... i to high end smartphone? koji vic. to je idealni dar nekom za krizmu i za podijelit u nagradnoj igri, ne mijesati s ozbiljnim uredajima, molin.
za 808 postoji mali krug kupaca koji kupuju ono sto hoce, ne da ih cini kul.
lumijama zelim uspjeh, wp je buducnost. steta za wp8, ali kad se pogleda sto se dobije s wp8, bolje da se to ucinilo dok je udjel mali.
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
15 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
BlueMax kaže...

Odkad je mobitel mjerilo prestiza?

Blue u kojoj si ti dimenziji? ;) u rvackoj se mob vec 15god smatra jednim od vecih simbola prestiža u drustvu, e sad ne bih ulazio u kakvom je tko društvu.. 

12 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
bik kaže...
BlueMax kaže...

Odkad je mobitel mjerilo prestiza?

Blue u kojoj si ti dimenziji? ;) u rvackoj se mob vec 15god smatra jednim od vecih simbola prestiža u drustvu, e sad ne bih ulazio u kakvom je tko društvu.. 

Ne znam. u krugovima u kojima se ja volim kretati prestizom se smatra tko je sto napravio i postigao. Ne tko je sta kupio. Mobitel moze biti prestizan ali ne za onoga ko ga nosi nego za firmu koja ga je dizajnirala i napravila. Znaci Nokijin, Samsungov, Appleov prestizni mobitel a ne Stipin, Matin ili Franjin.

12 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
---
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 4:33 (BlueMax).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Sjedni na cvjetni/tkalču pa promatraj vecina jos ni ne sjedne vec vade mobitel iz torbe i stavljaju ga na stol...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
assassin.st kaže...

Mene zanima tko će dati 2249kn za Lumiu 610?

 

A u oglasniku za 1400kn možeš bez problema naći Lumiu 710.

 

Pre skupo. Nadam se da će i 610 doć do nekih 1000-1200kn

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
BlueMax kaže...
Tau kaže...

Prosječnog kupca će zadovoljiti kamera nekog top modela smartphonea poput iPhonea 4S, One X ili galaxy S3 za povremeno slikanje, a uz to će dobiti OS koji ima bolju budućnost i općenito jači uređaj za čak manju cijenu, a sam uređaj će imati prihvatljivije dimenzije bez grbe iza.

iPhone 4S otključan na sve mreže u dućanu košta 4700kn.

Oni koji se profesionalnije bave fotografijom ionako uvijek imaju uz sebe digitalac koji je i jeftiniji, ali i bolji od kamere Nokie 808.

Svaka čast Nokiji na odlično razvijenoj i kvalitetnijoj kameri, ali sama kamera ne vrijedi toliko koliko su je oni procijenili.

Još da ima na sebi WP8 i snažniji procesor i grafiku, nekako bi i bilo prihvatljivo, ali ovo baš i ne.

Ne treba se profesionalno baviti fotografijom da bi volio imati kvalitetniju fotografiju.

Mobitel imam uvijek uz sebe a fotoaparat najcesce ne. Profesionalni foto aparat je visestruko skuplji od ove nokie.

Zasto bi iPhone ili Samsung bili mjerilo a sve bolje od toga se klasificiralo kao "pretjerano dobro"?

Kamera ne vrijedi koliko su je procijenili? Ni jedan smartphone ne vrijedi koliko je procijenjen ali ovaj bar ima nesto sto nitko od konkurencije nema dok su svi ovi koje si nabrojao isto sr*nje drugo pakovanje.

Kad ova kamera dodje na W8 to ce biti mobitel tri klase bolji od svega sto sad postoji na trzistu a iskreno, da sad ispred mene stavis iPhone, SG3, oneX, Lumiu 900 i ovu Pureview Nokiu, ovakvu kakva je i na Symbianu, bila bi moj prvi pick.

 

DSLR kojim možeš napravit masu bolje slike od ove nokie košta oko 3000kn http://www.nabava.net/digitalni-fotoaparati__120/canon-digitalni-fotoaparat-eos-1100d-122mpx-126mpx-slr__1179991

ne kužim kako ljudi misle da je rezolucija mjerilo kvalitete slike...

14 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
life kaže...
Sjedni na cvjetni/tkalču pa promatraj vecina jos ni ne sjedne vec vade mobitel iz torbe i stavljaju ga na stol...

 

A jel ti sinulo ikad da ga neki vade iz prakticnosti? Mnogi ne koriste vibru a u kaficima je bucno. Najbolji ste mi vi koji stalno zabadate nos u tudja posla i mislite da ste strucnjaci u proucavanju ljudskog ponasanja pa lijepite etikete kome god stignete. Vrlo ograniceno.
13 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610

Ne treba se profesionalno baviti fotografijom da bi volio imati kvalitetniju fotografiju.

Mobitel imam uvijek uz sebe a fotoaparat najcesce ne. Profesionalni foto aparat je visestruko skuplji od ove nokie.

Zasto bi iPhone ili Samsung bili mjerilo a sve bolje od toga se klasificiralo kao "pretjerano dobro"?

Kamera ne vrijedi koliko su je procijenili? Ni jedan smartphone ne vrijedi koliko je procijenjen ali ovaj bar ima nesto sto nitko od konkurencije nema dok su svi ovi koje si nabrojao isto sr*nje drugo pakovanje.

Kad ova kamera dodje na W8 to ce biti mobitel tri klase bolji od svega sto sad postoji na trzistu a iskreno, da sad ispred mene stavis iPhone, SG3, oneX, Lumiu 900 i ovu Pureview Nokiu, ovakvu kakva je i na Symbianu, bila bi moj prvi pick.

Neznam koji je to razlog da uzmeš mobitel koji je daleko precjenjen zbog kamere koja i ovako nemože iskoristiti 41MP,a imaš SGSIII ili čak 4S

robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
nije kriv mobitel sto ga neznas iskoristit
ja recimo neznam kako iskoristiti 4 jezgre, a sto je najgore ne zna ni android
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
12 godina
offline
Re: Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
Trickortreat kaže...

 

DSLR kojim možeš napravit masu bolje slike od ove nokie košta oko 3000kn http://www.nabava.net/digitalni-fotoaparati__120/canon-digitalni-fotoaparat-eos-1100d-122mpx-126mpx-slr__1179991

ne kužim kako ljudi misle da je rezolucija mjerilo kvalitete slike...

Ja ne kuzim kako ljudi mogu napraviti masu bolju fotografiju bez objektiva :)

 

Rezolucija nije mjerilo kvalitete fotografije. Najbolje mjerilo je kad uzmes par fotografija i usporedis. Na taj nacin najlakse dodjes do saznanja koliko je fotografija napravljena Nokijom 808PW daleko bolja od svih ostalih mobitela i od nekih "nazovi pro" foto aparata.

14 godina
neaktivan
offline
Stigle i do nas - Nokia Lumia 900 i 610
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice