Surface Pro rasprodan

poruka: 35
|
čitano: 6.957
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface Pro rasprodan".
15 godina
odjavljen
offline
Surface Pro rasprodan

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Surface Pro rasprodan

And no fucks were given that day... {#}

Freak Show Inc.
 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Surface Pro rasprodan

"Kako sve napraviti pogresno" ili skraceno "Microsoft way...".

Rvat katolik!
 
5 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Surface Pro rasprodan

Mda...mudraci se našli,bolji i sposobniji od menadžera u MS-u..Dakle,PRO je nešto konkretno,na čemu se može raditi,a ne samo pomodni toaletni uređaj za surfanje i igranje angry birdsa u WC-u {#}.Prodaja će polako uzimati maha,jer je segment između standardnih ugraničenih tableta i ultrabookova,upravo MS popunio sa Surfaceom PRO..kruške i jabuke upoređivati je neozbiljno..{#}

 
12 7 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

Ja sam već na ovom forumu ishvalio Surface Pro (na rage čitavog communityja), pa se ne moram ponavljat.

 

Surface Pro se treba gledat kao nasljednik PC tablet računala iz sredine prošlog desetljeća, a ne kako konkurenciju novim "tabletima" čiji je trend započeo iPad. Surface Pro je PC. {#}

HONDA: THE POWER OF DREAMS
Moj PC  
3 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

PS, zanimljivo mi je ovo "Mrzitelji plačite(mo)". Želi li Autor članka, profesionalni nepristrani novinar, reć da mrzi Surface Pro? Krasno.

HONDA: THE POWER OF DREAMS
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
masterripper kaže...

PS, zanimljivo mi je ovo "Mrzitelji plačite(mo)". Želi li Autor članka, profesionalni nepristrani novinar, reć da mrzi Surface Pro? Krasno.

Zašto bi bio nepristran?

 

Često volim pročitat (a upravo zbog tog i volim Bug) nekakav komentar na određen uređaj, sviđanje/nesviđanje, a ne samo puko prevođenje vijesti.

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

Ovdje u San Jose-u ih ima za kupiti u MS dućanu, a za nekog tko koristi Win bi bili super da nije 2 mane: tipkovnica je katastrofalna, potpuno neupotrebljiva

a tablet se čak i u idle-u grije poprilično, držati ga na krilu i raditi = usijanje

 
2 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
Andrija_ZD kaže...

Ovdje u San Jose-u ih ima za kupiti u MS dućanu, a za nekog tko koristi Win bi bili super da nije 2 mane: tipkovnica je katastrofalna, potpuno neupotrebljiva

a tablet se čak i u idle-u grije poprilično, držati ga na krilu i raditi = usijanje

O kojoj tipkovnici pričamo?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Surface Pro rasprodan

I ja sam pristran, jer mi se MSov pristup svemu već dugo čini kao velika glupost, ali argumenti branitelja "MS inženjeri znaju najbolje, tko smo mi da išta o tome komentiramo" i "surface treba gledati kao nastavak PC tableta od prije 10 godina, a ne ga uspoređivati s modernim tabletima" dovoljno govore sami za sebe.

 

Sapienti sat - rekla bi na mom mjestu neka budala u političkoj TV raspravi.

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Surface Pro rasprodan

'Rasprodan' je ko i WinPhone 8 {#}

AWESOME .. AMAZING .... PREDOOBROO
Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

Nekima je uzalud objašnjavati da se ovo tržište tek profilira. I da tu Microsoft ima komparativne prednosti koje drugi (Apple i Android) nemaju. Ovo sa Surface Pro ide kako ide, ali to ustvari na duge staze uopće nije bitno. Na primjer ja nikada nisam planirao kupiti tako nešto, a sigurno hoću kupiti Win8 tablet/hybrid, samo ne baš taj. I šta sad? Hoće li Microsoft propasti zbog toga? Neće. Uostalom Već sam Vam objasnio vjerojatnu MS strategiju. Tko je shvatio - shvatio je, a tko ne taj i neće.

 
3 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro rasprodan
Andrija_ZD kaže...

Ovdje u San Jose-u ih ima za kupiti u MS dućanu, a za nekog tko koristi Win bi bili super da nije 2 mane: tipkovnica je katastrofalna, potpuno neupotrebljiva

a tablet se čak i u idle-u grije poprilično, držati ga na krilu i raditi = usijanje

Kao što sam već jednom bio rekao, to je idealan tablet za hrvate, koji su po defaultu mazohisti.

Je_eš tablet od kojeg ne bole ručni zglobovi i od kojih se ne ispeku jajca kad ga staviš u krilo!

12 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
masterripper kaže...

PS, zanimljivo mi je ovo "Mrzitelji plačite(mo)". Želi li Autor članka, profesionalni nepristrani novinar, reć da mrzi Surface Pro? Krasno.

 

Taj dio sam shvatio kao humor. I mislim da je vecina ekipe isto tako shvatila.

No vjerovao ili ne, cak i novinari su ljudi. Sasvim sigurno je i Dragi drazi PC/xbox/ps3 od pc/xbox/ps3 (odaberi kako ti srce zeli), Jednako tako covjek vjerojatno ima i omiljeni OS za svoj PC, i omiljeni OS za mobitele. I sve je to ok i normalno. Dok se to ne izrazava u tekstovima koje pise. A u ovom specificnom tekstu ne vidim nikakvih problema.

 

Osim sto sam sa podsmijehom procitao onaj dio da je Surface Pro rasprodan. Odmah sam se sjetio i da je RT verzija bila rasprodana :)

15 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
skank666 kaže...

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

macbook air je racunalo, a ne tablet, profulao si fudbal {#}

14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
abraham kaže...
skank666 kaže...

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

macbook air je racunalo, a ne tablet, profulao si fudbal {#}

Kao i Surface Pro.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

Kupci Surface-a Pro dobiju i torbicu-pederušu, da mogu nositi sa sobom punjač.

Obzirom da se baterija isprazni za tri sata.

 

Možda su trebali ugraditi i kurblu za punjenje - malo tablet podizati za bicepse, pa onda vrtiti kurblu...kad već nije za tabletirati, možda je dobar za skidati kile?

 
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro rasprodan
HomoScepticus kaže...

Kupci Surface-a Pro dobiju i torbicu-pederušu, da mogu nositi sa sobom punjač.

Obzirom da se baterija isprazni za tri sata.

 

Možda su trebali ugraditi i kurblu za punjenje - malo tablet podizati za bicepse, pa onda vrtiti kurblu...kad već nije za tabletirati, možda je dobar za skidati kile?

Ali ni to nije sve!

Prvih deset sretnih kupaca dobit će i tavicu na poklon.

Obzirom na izvrsna termička svojstva ovog uređaja, pripremite svoj omlet za doručak uz Surface Pro!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 21:40 (HomoScepticus).
13 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
DamageHigh kaže...
abraham kaže...
skank666 kaže...

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

macbook air je racunalo, a ne tablet, profulao si fudbal {#}

Kao i Surface Pro.

Words don't cut it {#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
DamageHigh kaže...
abraham kaže...
skank666 kaže...

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

macbook air je racunalo, a ne tablet, profulao si fudbal {#}

Kao i Surface Pro.

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
abraham kaže...

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

Zar to definira računalo?

Von Neuman se nebi složio.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
Ma Microsofte na što si spao.
Da muljaš sa rasprodajom 5 komada Surfacea Pro
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro rasprodan
abraham kaže...
DamageHigh kaže...
abraham kaže...
skank666 kaže...

je, kad ih i nisu baš isporučili u ne znam kojem (ali velikom) broju... neke trgovine u kojima su ljudi radili prednarudžbe su ih dobili ćak 3 komada (a prednaručeno npr 15!)..

ali ovo mi je zanimljivo:

http://www.wpcentral.com/does-size-really-matter-surface-pro-provides-more-room-macbook-air

macbook air je racunalo, a ne tablet, profulao si fudbal {#}

Kao i Surface Pro.

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

Jupi, znaći i televizor je tablet, jer nema tipkovnicu?

15 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
sirka666 kaže...
abraham kaže...

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

Zar to definira računalo?

Von Neuman se nebi složio.

ako cemo pitati Von Neumana onda pod racunala spadaju digitroni, mobiteli pa i aparati za pravljenje kruha jer ima LCD, tipke te logicko aritmeticku jedinicu

 

 

14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
abraham kaže...

ako cemo pitati Von Neumana onda pod racunala spadaju digitroni, mobiteli pa i aparati za pravljenje kruha jer ima LCD, tipke te logicko aritmeticku jedinicu

Daleko od toga da i to nisu računala.

 

Ali razlika koju si naveo između Surfacea Pro i Aira je toliko minorna da je nema smisla uopće spominjati. Spojiš tipkovnicu na Surface i dobiješ računalo.

Swedish latin super funk.
15 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
sirka666 kaže...
abraham kaže...

ako cemo pitati Von Neumana onda pod racunala spadaju digitroni, mobiteli pa i aparati za pravljenje kruha jer ima LCD, tipke te logicko aritmeticku jedinicu

Daleko od toga da i to nisu računala.

 

Ali razlika koju si naveo između Surfacea Pro i Aira je toliko minorna da je nema smisla uopće spominjati. Spojiš tipkovnicu na Surface i dobiješ računalo.

spojis vanjski monitor na Air i vise nemas pero laki lap nego desktop ?

Blackberry ima tipkovnicu i ekran, cistokrvno racunalo zar ne ?

 

za mene tipkovnica nije minorna jer ona radi razliku izmedju upotrebljivog racunala i igracke za zajebanciju i preseravanje

15 godina
neaktivan
offline
Surface Pro rasprodan

Kak dela Linux na tom čudu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Surface Pro rasprodan
abraham kaže...
DamageHigh kaže...

Kao i Surface Pro.

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

Čov'ek, o čem pričaš ti? Kad odspojim "tastaturu" iz PC-a i koristim on-screen-keyboard onda to više nije PC? {#}

Karikiram, ali ti si još gori. Pogotovo kad znamo da tipkovnica dolazi sa Surface-om Pro. To što je ona odvojiva je samo jedan feature. Isto tako, Surface Pro baziran je na x86 arhitekturi i vrti punokrvne Windowse 8, dakle - PC je. Pričaš gluposti.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
protjeran
offline
Re: Surface Pro rasprodan
DamageHigh kaže...
abraham kaže...
DamageHigh kaže...

Kao i Surface Pro.

surface pro nema tastaturu, dakle tablet je

Čov'ek, o čem pričaš ti? Kad odspojim "tastaturu" iz PC-a i koristim on-screen-keyboard onda to više nije PC? {#}

Karikiram, ali ti si još gori. Pogotovo kad znamo da tipkovnica dolazi sa Surface-om Pro. To što je ona odvojiva je samo jedan feature. Isto tako, Surface Pro baziran je na x86 arhitekturi i vrti punokrvne Windowse 8, dakle - PC je. Pričaš gluposti.

po Microsoftu surface pro je tablet PC, iliti nije drek nego se pas posrao,

nego sta je ipad sa tastaturom ?

sta je blackberry

 

po wikipediji PC je uglavnom sve: PC-win stroj, mac stroj, lap, tablet, mobitel, C64, Sinclair spectrum, Sinclair QL, amstrad, amiga ... cak i tamagochi

po Van Neumann definiciji racunalo moze biti pekac kruha, pametniji frizider itd ...

 

tablet kao takav po definiciji je mobilno racunalo sastavljeno od jednog djela te se upravlja pomocu touchscreen-a,

obzirom da surface pro ne dolazi sa tastaturom tablet je,

kad se kupi tastatura šostaje laptop,

kao i ipad

a svi zajedno spadaju pod PC

 

Alan Kay's Dynabook described an information tablet in 1972: "A Personal Computer for children of all Ages"

na zalost definicija je potpuno ispravna, sve dok nema tastaturu sluzi uglavnom za igranje i vrlo ogranicen posao

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice