Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj Androi

poruka: 4
|
čitano: 1.234
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj Androi".
11 godina
offline
Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj Androi

To nije nikakav luksuzni brand, to je Guesov fashion sat!

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj Androi

Niti je Gc luksuzni brand niti ima veze sa Svicarskom u pravom smislu te rijeci. Rijec je o brandu americkog GUESS-a koji se sastavlja u Svicarskoj od "kineskih" komponenti - kao i 90% industrije "swiss made" satova. 

Takodjer nije rijec o zlatu kako se daje naslutiti iz clanka nego obicnom IP ili PVD premazu (mikronskom) koji se radi u nekoliko tvornica u Kini i koriste ga SVI proizvodjaci "konzumnih" satova. 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj An
Pričati o satovima na IT forumu je kao kada probaš na istom objasniti dobar zvuk (davno sam odustao i pustio ljude da uživaju u Logitech zvučnicima, Razer slušalicama i sl....koja zabluda kada se ti brandovi stavljaju u rečenicu u kojoj je i "dobar zvuk").
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Švicarski luksuzni brand Gc predstavio svoj An

Ja sam se jednom vozio u Maybachu i otad stalno trubim ljudima da je to auto "must have" ali hebiga telci i dalje kupuju VW, Škode i slična smeća. Nemreš ti našim ljudima ni toljagom objasnit.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice