TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s

poruka: 26
|
čitano: 4.781
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s".
10 godina
offline
TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s

Zanimljivo je kako trend pametnih i klasičnih satova po prodaji polako, al' sigurno izjednačuje bar na primjeru ove tvrtke.

Možda, je baš pojava pametnog sata počela kod ljudi opet buditi interes za ručnim satovima.

Da, drži Švicarci drže do toga da što više proizvode svoje proizvde Made in.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže

Huawei watch mi stize u utorak ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže

Ajde, bar netko na ovom forumu tko ima interesa za smartwatchevima...

 

Meni Gear S3 došao u ponedjeljak.

15 godina
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Koristim LG watch Urbane. Zgodna stvarčica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
PzKpfw kaže...

Zanimljivo je kako trend pametnih i klasičnih satova po prodaji polako, al' sigurno izjednačuje bar na primjeru ove tvrtke.

Možda, je baš pojava pametnog sata počela kod ljudi opet buditi interes za ručnim satovima.

Da, drži Švicarci drže do toga da što više proizvode svoje proizvde Made in.

 

 Ja mislim da je to zato jer im je proizvodnja smartwatcha jeftinija od mehaničkog. Dobro, i cijena mu je niža, ali daleko je veća profitna margina, pa si misle "why not". Pogotovo jer su svjesni da, poput svojedobno modernog ali potrošnog plastičnog swatcha i fossila, to nije nešto što će ostati pokoljenjima u upotrebi.A cilj svake kompanije je da što prije prodaju novi proizvod. 

A ne da ljudi kažu, "ne hvala onaj vaš sat iz 1978. me još savršeno služi".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Za skupe satove se ocekuje da dugo traju, uz odrzavanje naravno.
16 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Ne znam da znate da kada uzmes TH Connected, dakle trenutni model platis 1500usd i nakon 2 godine imas ga pravo zamjeniti za TH Carrera mehaniciki sat koji inace kosta 1500usd... dakle uzmes digitalni i nakon 2 godine kada bude "star" tehnoloski gledano ga zamjenis za mehanicki, po meni super ponuda osim pocetnec cjene investicije!
IT Technical Consultant
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Mirko935 kaže...

Ajde, bar netko na ovom forumu tko ima interesa za smartwatchevima...

 

Meni Gear S3 došao u ponedjeljak.

 

Hrco kaže...
Koristim LG watch Urbane. Zgodna stvarčica.

 Kako ste zadovoljni? Ja sam gledao sve te i uletio mi povoljno ovaj a i djeluje mi najelegantiniji.... Izmjenjive narukvice su takodje zgodne....

14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

Ajde, bar netko na ovom forumu tko ima interesa za smartwatchevima...

 

Meni Gear S3 došao u ponedjeljak.

 

Hrco kaže...
Koristim LG watch Urbane. Zgodna stvarčica.

 Kako ste zadovoljni? Ja sam gledao sve te i uletio mi povoljno ovaj a i djeluje mi najelegantiniji.... Izmjenjive narukvice su takodje zgodne....

Napravio ja temu ovdje, ali sudeći po nepostojećem zanimanju javnosti, mislim da ništa od mog reviewa :D

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-gear-s3-gear-fit2/247139.aspx

 

Zasad mi je stvarno odličan, i zapravo mi je Gear S3 prvi smartwatch koji me zainteresirao baš zato što najmanje izgleda kao smartwatch. Čak i na Huawei watchu se vidi da ima viška kućišta prema remenu i ne izgleda mi skroz kao normalan sat (moje skromno subjektivno razmišljanje :D). Prvo sam mislio uzeti Classic, ali nekako sam ipak na kraju se odlučio za Frontier. Samsungov ovaj rotirajući bezel je odličan način za upravljanje, skroz intuitivno i nekako prirodno, ne sviđa mi se što kod ostalih sve čovjek mora na touchscreenu. T9 tipkovnica mu je super čak i za napisati malo dužu poruku, ukratko radi sve što sam htio da radi i još par stvari. :D Nisam mislio da ću ga koristiti za pozive, ali za popričati s nekim dok hodam i radim nešto po kući bez da imam obje ruke zauzete mi je već par puta jako dobro došao. 

 

Također mi se sviđa što ima vlastiti GPS itd. da ne nabrajam sad sve razloge zbog kojih sam ga uzeo.

 

Btw, i na njemu možeš koristiti bilo koji standardni 22 mm remen.

 

edit: btw, ne znam koliko te zanima vježbanje i to, ali i po tom pitanju stvarno ima puno funkcija i još nisam našao nešto čime ne bih bio zadovoljan. Eventualno bih zamjerio što ne ispisuje HR ako staviš "Other workout", ali to je sitnica.

Čak sam i sleep tracking počeo koristiti, a mislio sam da je to glupost. :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 10:34 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Ma ja sam kupio koristen i htio sam smartwatch. Izbor je bio huawei pa moto360 2.g pa lg a s3 sam nekako odbacio radi tizen osa. Ganjao aukcije sa gixenom i uleti ovaj. Kao nov bez trgova koristenja za 180 eur...
14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže

Ja koristim Gear S3 mjesec dana i vise nego sam zadovoljan pogotovo u odnosu na prijasnje pametne satove,  a prije toga sam imao moto ACTV, moto 360 i moto 360 sport. Najveca dobit je baterija traje bez problema 4 dana uz cesto koristenje. Ne vidim neku manu sto nije Wear, bar meni. Imam par narukvica koje su izmijenjive za 20 sekundi. Sam sat je kvalitetno izraden, za sad bez oziljaka i sl. Spajanje sa Xperiom bez problema. Cak kad koristim i Jabra sport elite slucalice. Sve skupa odlicno radi. 

15 godina
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

Ajde, bar netko na ovom forumu tko ima interesa za smartwatchevima...

 

Meni Gear S3 došao u ponedjeljak.

 

Hrco kaže...
Koristim LG watch Urbane. Zgodna stvarčica.

 Kako ste zadovoljni? Ja sam gledao sve te i uletio mi povoljno ovaj a i djeluje mi najelegantiniji.... Izmjenjive narukvice su takodje zgodne....

 Nemam zamjerki na LG. Ekran je dobar, obavijesti redovito stižu na njega i izgleda kao pravi sat. HR monitor ne koristim tako da to ne mogu komentirati. Baterija je jedina mana kod takvih gadgeta. Ja svog punim svaka dva dana. Nema brzo punjenje i zvučnik kao npr. Asus Zenwatch 2 koji sam imao prije njega.

8 godina
odjavljen
offline
TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s

Ja sam onako na slijepo bez nekih iskustava filtrirao i ovaj huawei mi se nekako popeo na prvo mjesto po ocjenama sa youtube... Privuklo me  elegantan izgled, andorid wear, izmjenjive narokvice i rezolucija... Vidjecemo ;) Lako prodam i kupim drugi ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Torent kaže...
Ma ja sam kupio koristen i htio sam smartwatch. Izbor je bio huawei pa moto360 2.g pa lg a s3 sam nekako odbacio radi tizen osa. Ganjao aukcije sa gixenom i uleti ovaj. Kao nov bez trgova koristenja za 180 eur...

 Šta fali Tizenu? :P

 

180 € je super cijena, ali inače košta tu negdje kao S3 tako da mi se nije činio isplativim. Na Huawei mislim.

8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže

Nisam rekao da nesto fali ali sad na nexusu naucio se na cisti android pa eto ;) Inace na amazon.de huawei watch je 309 EUR a S3 forntier i obicni su 383 sto mi je debelo previse ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Torent kaže...

Nisam rekao da nesto fali ali sad na nexusu naucio se na cisti android pa eto ;) Inace na amazon.de huawei watch je 309 EUR a S3 forntier i obicni su 383 sto mi je debelo previse ;)

Svaka čast čistom Androidu, ali to je OS za mobitele. Koliko sam gledao taj Android Wear po YouTubeu itd. izgleda mi kao da je netko na brzinu sklepao nešto da mogu reći da imaju i oni platformu za satove. Ne podnosim ni Google app na mobitelu, a na Wearu je sve nekako dizajnirano u tom štihu, one užasne kartice i whatever; Google Fit je naspram Samsungovog S Healtha isto kao app napravljen tek toliko da imaju nešto, na jednom mobitelu mi se ruši svaki deseti put kad pokušam ući, na drugom mi je drainao bateriju odmah po instalaciji. Jedan dan se žena vrati s posla s 89 % baterije, drugi dan nakon instalacije Google Fita s 20.

Sa S Healthom zasad baš nikakvog problema unatoč tome što nemam Samsung, a ipak mi je jedan od većih razloga za smartwatch fitness tracking u čemu Gear posrami Huawei Watch samo tako. Da mi se da tražiti dodatne appove od kojih će neki možda biti kompatibilni s drugim stvarima koje koristim, možda neće itd. mučiti se s usklađivanjem svega toga (koristim i MyFitnessPal, npr., s kojim S Health radi bez problema) nakon što za sat dam preko 300 €, rađe ne. Za te pare želim već imati konkretno i kompletno out-of-the-box rješenje za sve za što mi sat treba, a Tizen to ima.

 

Tako da je moje skromno subjektivno razmišljanje da ako je potrebno samo da lijepo izgleda, stigne koja notifikacija i da se igra s mini-appićima Android Wear satovi su ok, ali u funkcionalnosti je Tizen malo ipak kompletniji proizvod. (još ću postati Samsung fanboy i R36 će mi postati najbolji prijatelj )

8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže

Sve stoji ali kao sto rekoh gledao sam 3 modela pa koji uleti ;) fittnes mi nije neki prioritet jer vozim bajk a imam garmin edge ;) Za bajk nikakav sat ili mobitel ne moze zamijenuti namjenski uredjaj pogotovo za brdski bicikl gdje se vozi cesto po sumi gdje je slab prijem GPS-a ;)

12 godina
offline
TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s

evo ja u subotu isao kupit gear s3, nisu ga imali na skladistu, pa ce ovih dana doci na kucnu adresu.

Odabrao sam classic jer meni ljepse izgleda, nisam preveliki fan gumbi na frontiru.

Ovako dok sam se igrao s njime, sve mi izgleda super, jedino već sada vidim da će mi faliti par aplikacija koje bih htio imati na smartwatchu, tipa shazam, bilo bi super da ne vadim mob, i samo kliknem na sat i prepozna pjesmu, te druga stvar je što vidis samo zadnje poruke npr na whatsapp, bilo bi super da whatsapp napravi svoju aplikaciju za tizen.

Ostalo ima sve kaj mi treba, dobru bateriju, shealth sam zadovoljan, lijepi ekran, puno watchface i zamjenjivi remeni i svoj gps. Šteta što u europu nije dosla sim verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
MSN kaže...

evo ja u subotu isao kupit gear s3, nisu ga imali na skladistu, pa ce ovih dana doci na kucnu adresu.

Odabrao sam classic jer meni ljepse izgleda, nisam preveliki fan gumbi na frontiru.

Ovako dok sam se igrao s njime, sve mi izgleda super, jedino već sada vidim da će mi faliti par aplikacija koje bih htio imati na smartwatchu, tipa shazam, bilo bi super da ne vadim mob, i samo kliknem na sat i prepozna pjesmu, te druga stvar je što vidis samo zadnje poruke npr na whatsapp, bilo bi super da whatsapp napravi svoju aplikaciju za tizen.

Ostalo ima sve kaj mi treba, dobru bateriju, shealth sam zadovoljan, lijepi ekran, puno watchface i zamjenjivi remeni i svoj gps. Šteta što u europu nije dosla sim verzija

Možda bi te ovo zanimalo za WhatsApp... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lehoang.whatory&hl=en

Dodatni app za sat košta 10,35 kn, ali ako daješ 3 'iljade za sat, ne bi ti trebao biti problem. :P Ne koristim ga, meni je ok i ovako kako dolaze notifikacije (iako bi svakako moglo biti i bolje), ali ako želiš da možeš vidjeti više poruka, pogledaj.

 

Shazam bi isto bio cool, slažem se.

 

Ja sam zapravo na kraju i odabrao Frontier između ostalog jer mi se ne sviđaju jako izbočeni gumbi na Classicu. Čini mi se da bi mogli smetati, pogotovo prilikom vježbanja. Znoj i kožni remen isto nisu baš najsretnije rješenje, a Classic mi nekako čudno izgleda sa silikonskim strapom.

12 godina
offline
TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže u s

hvala na preporuci appa, bio sam cuo za to, ali u zaboravio na njega :) tako da cu ga kupiti kada mi dode sat

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Nikad ne bi mijenjao svoju carreru za ovo. A sto se tice pametnih satova.. Postujem, vremena se mijenjaju ali meni ovo nikad nece biti sat
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Ja imam Huawei watch i zadovoljan sam.Stvarno figura ...baš lijep komad tehnike odnosno sata.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Ima li tko preporuku za narukvice?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Nathan kaže...
Ne znam da znate da kada uzmes TH Connected, dakle trenutni model platis 1500usd i nakon 2 godine imas ga pravo zamjeniti za TH Carrera mehaniciki sat koji inace kosta 1500usd... dakle uzmes digitalni i nakon 2 godine kada bude "star" tehnoloski gledano ga zamjenis za mehanicki, po meni super ponuda osim pocetnec cjene investicije!

 

jel to vrijedi samo za amere ili?

8 godina
odjavljen
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
amrlji kaže...
Ima li tko preporuku za narukvice?

 Idu standardne od 18mm. Ja sam vec porucio 20 iglica i porucice neke narukvice sa ebaya.... Puno jeftinije nego "originalne"....

6 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuerov Android Wear 2.0 pametni sat stiže
Pozdrav, kako mogu primati obavijesti i poruke s what's appa na gear s3?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice