Technomaxove nagrade najboljima

poruka: 10
|
čitano: 2.049
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Technomaxove nagrade najboljima".
14 godina
neaktivan
offline
Technomaxove nagrade najboljima

???

 

Ova vijest je dokaz da se nažalost i u Bugu uz dovoljnu količinu novca mogu plasirati bilo kakve vijesti...Galiću...sakrij se! ( ili taj koji te natjerao da ovo staviš )  {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Technomaxove nagrade najboljima

Bila su dva bez vratova i s bejzbolskim palicama...

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 17:48 (Drago).
12 godina
protjeran
offline
Technomaxove nagrade najboljima

Ovo je hvalevrijedna akcija i nije mi jasno zašto je netko protiv objavljivanja takvih vijesti !?

 

Bilo je puno glupljih tekstova na bug onlajnu pa nikom ništa {#}

Forumaši su uvijek u pravu ! Naročito kupci novinskih izdanja.
 
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Technomaxove nagrade najboljima
Mustafa kaže...

Ovo je hvalevrijedna akcija i nije mi jasno zašto je netko protiv objavljivanja takvih vijesti !?

 

Bilo je puno glupljih tekstova na bug onlajnu pa nikom ništa {#}

 

 

Dobro je da si priznao da je i ovaj glup...i upravo sam zato to i rekao...a bug je tematski site tj tehnološki...to što je tehnomax bio sponzor na nečemu nema apsolutno nikakve veze sa sadržajem na ovom siteu a koliko sam skužio to natjecanje ima veze sa tehnologijom koliko i kramp moje bake... {#}

 

Stoga mogu samo zaključiti da je netko dobro "podmazao" nekoga u uredništvu da sa ovo objavi...

 

a vas g. Galić molim da mi objasnite smisao ovog članka, bio bih vam krajnje zahvalan, dajte da razumijem!

12 godina
protjeran
offline
Technomaxove nagrade najboljima

To je najnormalniji reklamni članak.

Po tome nogometaši ne bi smjeli reklamirati pivo jer alkohol ima veze sa sportom k`o što Marica ima s krivim ku*** :D

 

Što tu ima netko nekoga podmazati !?

 

Kaj je tebi ????

 

To je čisti biznis, plaćeni reklamni sadržaj, ništa novo.

Forumaši su uvijek u pravu ! Naročito kupci novinskih izdanja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 21:11 (Mustafa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Technomaxove nagrade najboljima
Mustafa kaže...

To je najnormalniji reklamni članak.

Po tome nogometaši ne bi smjeli reklamirati pivo jer alkohol ima veze sa sportom k`o što Marica ima s krivim ku*** :D

 

Što tu ima netko nekoga podmazati !?

 

Kaj je tebi ????

 

To je čisti biznis, plaćeni reklamni sadržaj, ništa novo.

 



Po meni, ako se već radi o sponzoriranom članku sa čije god već strane onda neka tako i piše da se radi o sponzoriranom članku, kao što to rade i ostali ozbiljni portali i časopisi. Ovako, po meni, BUG samo narušava sam sebi ugled objavljivajući ovakve članke a da ne navede da su sponzorirani. Jasno mi je da se moraju financirati, no neka to tako onda i piše da svi znamo o čemu se radi.

 

Meni nije ništa, samo izjašnjavam svoje nezadovoljstvo ( na što imam i pravo ) što na ovakvom portalu završavaju članci koji, što i ti moraš priznati, nemaju baš nikakve veze sa sadržajem na BUGu. 

Smatram da se na tehničkim fakultetima ( FER, FSB ) događaju puno zanimljivije radionice i projekti za koje se tu ne potroši ni slova jer eto jadni nisu imali platiti...

 

Dolazim na BUG.hr jer me zanimaju novosti iz svijeta tehnologije a ne da čitam takve bedastoće...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2011 22:20 (Ivche).
12 godina
protjeran
offline
Re: Technomaxove nagrade najboljima
Ivche kaže...
Po meni, ako se već radi o sponzoriranom članku sa čije god već strane onda neka tako i piše da se radi o sponzoriranom članku, kao što to rade i ostali ozbiljni portali i časopisi. Ovako, po meni, BUG samo narušava sam sebi ugled objavljivajući ovakve članke a da ne navede da su sponzorirani. Jasno mi je da se moraju financirati, no neka to tako onda i piše da svi znamo o čemu se radi.

 

Meni nije ništa, samo izjašnjavam svoje nezadovoljstvo ( na što imam i pravo ) što na ovakvom portalu završavaju članci koji, što i ti moraš priznati, nemaju baš nikakve veze sa sadržajem na BUGu. 

Smatram da se na tehničkim fakultetima ( FER, FSB ) događaju puno zanimljivije radionice i projekti za koje se tu ne potroši ni slova jer eto jadni nisu imali platiti...

 

Dolazim na BUG.hr jer me zanimaju novosti iz svijeta tehnologije a ne da čitam takve bedastoće...

 

Fraza "Što je tebi" se odnosila na to da ne trebaš čitati takve članke ako ti smetaju.

Zaobiđeš i gotovo.

 

I ja sam ranije mislio da je svijet savršen i onda puff... uvjeriš se da nije. {#}

Forumaši su uvijek u pravu ! Naročito kupci novinskih izdanja.
14 godina
neaktivan
offline
Technomaxove nagrade najboljima

Ma samo se radi o principu...Želim da BUG ostane BUG...

 

Jer u današnjem svijetu, di pogotovo tehno portali niču kao gljive, volio bih da moj omiljeni portal to i ostane!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Technomaxove nagrade najboljima
Mustafa kaže...

To je najnormalniji reklamni članak.

Po tome nogometaši ne bi smjeli reklamirati pivo jer alkohol ima veze sa sportom k`o što Marica ima s krivim ku*** :D

 

Što tu ima netko nekoga podmazati !?

 

Kaj je tebi ????

 

To je čisti biznis, plaćeni reklamni sadržaj, ništa novo.

 

Ivche kaže...

Ma samo se radi o principu...Želim da BUG ostane BUG...

 

Jer u današnjem svijetu, di pogotovo tehno portali niču kao gljive, volio bih da moj omiljeni portal to i ostane!

 

 

 

 

Promotivni (reklamni) članci na Bug Onlineu su označeni rječju "Promo", imaju isključenu mogućnost komentiranja i razlikuju se od drugih vijesti (primjer).

 

Za ovaj članak ni Technomax ni bilo tko drugi nije platio Bugu, meni, mojoj babi ili nekom desetom ni lipe, niti nas je na bilo koji način direktno ili indirektno platio, a posebno ne "podmazao" bilo koga u uredništvu, van uredništva, sa strane uredništva i u bilo kojoj relaciji s uredništvom. 

 

BTW, mislim, iako nisam siguran, da se Technomax čak ni ne oglašava u Bugu, tako da je ovo "podmazivanje" redakcije posebno pokvarena insinuacija i to bez ikakvog osnova. 

 

Firma koja se bavi distribucijom i prodajom računalne opreme odlučila je sponzorirati studentsko natjecanje s ukupno 19.000 kuna. To je društveno korisno i odgovorno ponašanje i dolazi iz miljea onih koji se bave informatikom i spomenuto je u ovoj kratkoj vijesti sa sličicom. 

 

Osobno bih bio najsretniji kad bi svi trgovci računalnom opremom (i bilo čim drugim) sponzorirali ovakve događaje od kojih nemaju nikakve direktne koristi, a kao što vidimo po ovakvim komentarima, još ispadne da je to "reklama". 

 

Pa ono - neka netko od vas kojima smeta ovakva vijest uplati tih 20 keka nečega za Dom za nezbrinutu djecu, ili kupi opremu za neku školu ili faks pa ćemo i takve ovdje "reklamirati" vjesticom od desetak rečenica. 

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2011 8:40 (Drago).
12 godina
neaktivan
offline
Technomaxove nagrade najboljima
Kome se ne cita neka ne cita. Meni je sao zao sto nije bilo detaljnije sto su studenti napravili.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice