Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

poruka: 249
|
čitano: 46.057
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje".
10 godina
neaktivan
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Svim korisnicima BEZBROJ GB interneta dodijeljeno je gotovo nedostižnih 1TB podatkovnog prometa mjesečno.

 

to je stvarno dobar deal prvi 4G Flat

Moj PC  
23 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Ja sam na pokućnom od 100 giga,potrošenih 48 ovaj mjesec....upravo akti irao ovu tarifu ako mi odobre.mogu reć da sam zadovoljan s obzirom da sam 8km od osijeka.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
15 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

jel ovo sigurno ili? ja vdsl i optiku neću vidjet još 20 godina kako ide polaganje infrastrukture u mom dijelu naselja. ovo mi se čini kao super dil. imam repetitor na 50 metara od kuće i lte mi je na 60-tak decibela. skoro pa savršeno.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Koja nebuloza, ako je neograničen zašto onda slati glupe poruke.?!

 

Sa njihove stranice.

 

Svim korisnicima obveznog podatkovnog paketa BEZBROJ GB svaki dan dodijeljeno je 5 GB podatkovnog prometa. Nakon potrošenih 5 GB samo moraš potvrditi da želiš dalje nastaviti surfati nakon čega ti se dodjeljuje novih 2 GB prometa, bez ikakve naplate i tako bezbroj puta u danu. Koliko god gigabajta ti srce želi.

Stvarno neograničeno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Hrvati mozete biti sretni.

 

Ja u SADu ovo plaćam 90$ mj.

 
9 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Mitch kaže...

Hrvati mozete biti sretni.

 

Ja u SADu ovo plaćam 90$ mj.

 A imaš plaću $6000

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

jeste. upravo reaktivirao sebi sa 100giga na ovu opciju. potpisao ugovor na pokućni 28og 1og ove godine i nemam absolutno nikakvih problema osim signala(paralelno i sa mbps) s obzirom da sam 10km od Osijeka...jedini problem jeste što moraš barem jednom ruter resetirati svaki drugi dan,čupnit ga iz struje.osobno nikakvih drugih problema nemam.da,dobijaš sve opcije na ruteru,sva prava i nemoraš njih gnjavit svako malo kao što je to priča s dsl-om preko bakra...milion parametara ako jedan nevala 3 sata čekaš da dobiješ agenta u Zgu da ti sredi to.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:01 (Igor150).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

ovo pišem iz prve ruke.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

hoću da kažem da je ovih 150mbps dostupno jedino ako si u gradu.meni je download 95mbps, up 8mbps; to usred dana kad su malo i opterećeni te signal 3 od 4 crtice...opet bolje nego bakar i dsl.nemam evo tv,za to nemogu kazati ništa.upravo mi aktivirali...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 19:58 (Igor150).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Igor150 kaže...

hoću da kažem da je ovih 150mbps dostupno jedino ako si u gradu.meni je download 95mbps, up 8mbps; to usred dana kad su malo i opterećeni te signal 3 od 4 crtice...opet bolje nego bakar i dsl.nemam evo tv,za to nemogu kazati ništa.upravo mi aktivirali...

A kako ping negdje varira? Tko igra bilo kakav mp prek neta, zna da na tim mobilnim mrežama ping varira od puno do previše.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

pinganje između 28 i 31ms i to isto varira ovisno o danu.e sad to stoji što kažeš.ovo ja govorim što ja imam,vidim i dobijam.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:07 (Igor150).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Na 4G mreži na mobu mi je ping u 99% slučajeva isti kao i na kućnoj liniji. Na 3G je dosta lošiji, ali 4G većinom rješava problem pinga.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
dax-lax kaže...
Igor150 kaže...

hoću da kažem da je ovih 150mbps dostupno jedino ako si u gradu.meni je download 95mbps, up 8mbps; to usred dana kad su malo i opterećeni te signal 3 od 4 crtice...opet bolje nego bakar i dsl.nemam evo tv,za to nemogu kazati ništa.upravo mi aktivirali...

A kako ping negdje varira? Tko igra bilo kakav mp prek neta, zna da na tim mobilnim mrežama ping varira od puno do previše.

 Prije sam ja koristio 4g za gaming al od t-coma, i ping mi je bolji nego sada na vdslu... U bfu 30 do 40 ms na vdslu, na 4gu 10 do 15 ms ... tak da nije tak los gaming na mobilnoj mrezi, prije je suckalo na 3gu/hdspa...sad je super

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Poanta svega jeste što će Tele2(a već jesu) pokoriti ove bakrene DSL davatelje usluga;prvenstveno t-com da mjenjaju cijenu svega a i pristup svemu.što kendrače "ne može ovo,pa nemože ono" 2 mjeseca prije isteka ugovora ti downgrade-aju uslugu koju plaćaš,otjeraju te od sebe i još te pitaju "zašto za raskid?"

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:31 (Igor150).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
ziumus kaže...

Svim korisnicima BEZBROJ GB interneta dodijeljeno je gotovo nedostižnih 1TB podatkovnog prometa mjesečno.

 

to je stvarno dobar deal prvi 4G Flat

 Gdje je u Uvjetima korištenja naveden limit od 1 TB???

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:32 (D1001).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

https://www.tele2.hr/downloadpdf.ashx?cstncid=921

 

"Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa svim Tele2 korisnicima, Tele2 zadržava pravo smanjivanja brzine pristupa internetu u periodu od 18:00 do 23:00 sati (dalje u tekstu: Vrijeme najvećeg prometa) na 1 Mbps kod preuzimanja i slanja podataka do kraja kalendarskog mjeseca Korisnicima Tarifa koji dosegnu 1TB mjesečnog prometa. O smanjenju brzine Korisnici će biti obavješteni preusmjeravanjem na posebnu internetsku stranicu, SMS-om ili korisničkom portalu MOJ TELE2. "

9 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Jel jos uvijek ima opcija da se bez ugovora isproba pokucni internet?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Marko :D kaže...

https://www.tele2.hr/downloadpdf.ashx?cstncid=921

 

"Radi osiguravanja optimalnog korisničkog iskustva tijekom korištenja podatkovnog prometa svim Tele2 korisnicima, Tele2 zadržava pravo smanjivanja brzine pristupa internetu u periodu od 18:00 do 23:00 sati (dalje u tekstu: Vrijeme najvećeg prometa) na 1 Mbps kod preuzimanja i slanja podataka do kraja kalendarskog mjeseca Korisnicima Tarifa koji dosegnu 1TB mjesečnog prometa. O smanjenju brzine Korisnici će biti obavješteni preusmjeravanjem na posebnu internetsku stranicu, SMS-om ili korisničkom portalu MOJ TELE2. "

Ovo je zanimljivo. U Uvjetima korištenja na njihovoj stranici za promociji tih tarifa (link) nema tog ograničenja od 1 TB!

Koji Uvjeti su na kraju točni?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:44 (D1001).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Zemljanin kaže...

Jel jos uvijek ima opcija da se bez ugovora isproba pokucni internet?

Na Tele2 Facebook stranici su napisali da se usluga može isprobati u roku od 5 dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:42 (Marko :D).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Jok,to je bila onda akcija cirka oko 2 mjeseca razdoblje. 28og siječnja ove godine ja bio/pitao njih za istu stvar. Rekli to što su rekli,nemre..od onda jedina opcija ugovor na 12 ili 24 mjeseca..Imali su akciju "probaj mjesec dana đaba pa vrati",ukinuli iza toga akcija bila pokućni + evo tv.momentalno nemaju nikaku akciju i pogodnoat na pokućni.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 20:54 (Igor150).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Igor150 kaže...

Jok,to je bila onda akcija cirka oko 2 mjeseca razdoblje. 28og siječnja ove godine ja bio/pitao njih za istu stvar. Rekli to što su rekli,nemre..od onda jedina opcija ugovor na 12 ili 24 mjeseca..Imali su akciju "probaj mjesec dana đaba pa vrati",ukinuli iza toga akcija bila pokućni + evo tv.momentalno nemaju nikaku akciju i pogodnoat na pokućni.

15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
x18x05x kaže...

Koja nebuloza, ako je neograničen zašto onda slati glupe poruke.?!

 

Sa njihove stranice.

 

Svim korisnicima obveznog podatkovnog paketa BEZBROJ GB svaki dan dodijeljeno je 5 GB podatkovnog prometa. Nakon potrošenih 5 GB samo moraš potvrditi da želiš dalje nastaviti surfati nakon čega ti se dodjeljuje novih 2 GB prometa, bez ikakve naplate i tako bezbroj puta u danu. Koliko god gigabajta ti srce želi.

Stvarno neograničeno.

 Ovo je da se onemoguči da preko noči staviš da se nešto skida, meni je malo bezveze pošto ozbiljnija igra ima i do 40 gb, i kad nju krenem skidati, treba slati da se svaka 2 gb nanovo reaktivira.

 

Dali se preko ovoga može skidati P2P (torente), pošto vidim da u uvjetima korištenja piše da ovo nije namjenjeno za njega? Pretpostavljam ako skidaš sa ti onda smanje brzinu na 1 MB/S, kao što su napisali u uvjetima korištenja, da mogu"osigurati" svakome ravnomjeran pristup internetu. A kako sam tu kod Rijeke, kada navale švabe ima da imam 2g brzinu

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
10 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Možda bi i uzela ponudu da ovdje ima Tele2 signala. Još na svojoj karti pokrivenosti kakaju da je područje pokriveno 4G signalom a vani nema ni 3G signala a kamoli 4G. Ostajem na flat žicologiji i VIP mobilnom do daljnjeg.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Igor150 kaže...

jeste. upravo reaktivirao sebi sa 100giga na ovu opciju. potpisao ugovor na pokućni 28og 1og ove godine i nemam absolutno nikakvih problema osim signala(paralelno i sa mbps) s obzirom da sam 10km od Osijeka...jedini problem jeste što moraš barem jednom ruter resetirati svaki drugi dan,čupnit ga iz struje.osobno nikakvih drugih problema nemam.da,dobijaš sve opcije na ruteru,sva prava i nemoraš njih gnjavit svako malo kao što je to priča s dsl-om preko bakra...milion parametara ako jedan nevala 3 sata čekaš da dobiješ agenta u Zgu da ti sredi to.

 Znači, strašno. Ako moraš uređaj svaki dugi dan čupat iz struje, onda tu nešto gadno ne štima. To je drek od usluge bez obzira na cijenu. Ako je problem sa signalom, možemo se razgovarat o brzinama i pingu, ali kakvo mrtvo čupanje iz struje,...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Zvao szk i sve laganini objasnili. Imaju dva bezbroj gb. Jedan je pokućni internet a drugi je vezan za mobitele. 

Pokućni nema ograničavanja od 5 gb to je samo za ovaj na mobu.

 

Nakon potrošeni 1tb interneta na pokućnom nastupa smanjenje brzine od 18-24h svaki dan do kraja mjeseca. Ostale sate se net normalno koristi brzinama od 4g. Znači može se skinuti koliko hoćeš terabajta al nakon jednog se samo smanji brzina u navedenim satima.

 

Ovo je brutalna ponuda, nema šta. Živo me zanima šta će tcom i vip ponuditi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:30 (x18x05x).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
x18x05x kaže...

Zvao szk i sve laganini objasnili. Imaju dva bezbroj gb. Jedan je pokućni internet a drugi je vezan za mobitele. 

Pokućni nema ograničavanja od 5 gb to je samo za ovaj na mobu.

 

Nakon potrošeni 1tb interneta na pokućnom nastupa smanjenje brzine od 18-24h svaki dan do kraja mjeseca. Ostale sate se net normalno koristi brzinama od 4g. Znači može se skinuti koliko hoćeš terabajta al nakon jednog se samo smanji brzina u navedenim satima.

Zar nije do 23h? Jesi pitao možda za P2P tj. torrente?

14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Marko :D kaže...
x18x05x kaže...

Zvao szk i sve laganini objasnili. Imaju dva bezbroj gb. Jedan je pokućni internet a drugi je vezan za mobitele. 

Pokućni nema ograničavanja od 5 gb to je samo za ovaj na mobu.

 

Nakon potrošeni 1tb interneta na pokućnom nastupa smanjenje brzine od 18-24h svaki dan do kraja mjeseca. Ostale sate se net normalno koristi brzinama od 4g. Znači može se skinuti koliko hoćeš terabajta al nakon jednog se samo smanji brzina u navedenim satima.

Zar nije do 23h? Jesi pitao možda za P2P tj. torrente?

 Operater mi je rekao do 24h. Sad je to još novo, ko će ga znati. Pitao sam ga onak indirektno, sam mi je rekao da su skidanja neograničena.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 21:33 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
x18x05x kaže...
Marko :D kaže...
x18x05x kaže...

Zvao szk i sve laganini objasnili. Imaju dva bezbroj gb. Jedan je pokućni internet a drugi je vezan za mobitele. 

Pokućni nema ograničavanja od 5 gb to je samo za ovaj na mobu.

 

Nakon potrošeni 1tb interneta na pokućnom nastupa smanjenje brzine od 18-24h svaki dan do kraja mjeseca. Ostale sate se net normalno koristi brzinama od 4g. Znači može se skinuti koliko hoćeš terabajta al nakon jednog se samo smanji brzina u navedenim satima.

Zar nije do 23h? Jesi pitao možda za P2P tj. torrente?

 Operater mi je rekao do 24h. Sad je to još novo, ko će ga znati. Pitao sam ga onak indirektno, sam mi je rekao da su skidanja neograničena.

 Pitao ih za torente, samo kažu da žele svima dati ravnomjernu uslugu, skrivaju odgovor kao zmija noge

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
ivan262 kaže...

Zar nije do 23h? Jesi pitao možda za P2P tj. torrente?

 Operater mi je rekao do 24h. Sad je to još novo, ko će ga znati. Pitao sam ga onak indirektno, sam mi je rekao da su skidanja neograničena.

 Pitao ih za torente, samo kažu da žele svima dati ravnomjernu uslugu, skrivaju odgovor kao zmija noge

 pa naravno, žele korisnike prvo. a poslije će bit sankcije....

7 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Malo ste sve pomjjesali sad...

Pokucni internet, s ruterom(ili samo podatkovna kartica, kak se odlucite) ima full brzinu do 1000gb, nakon toga se od 18-23h il u koje vec vrijeme ogranici brzina na 1mbit(kolko znam, i bnet preko zice isto radi).

A na mobilnoj mrezi(kartica s koje se moze zvat i slat poruke) je 5 giga dnevno i nakon tog se mora slat poruka svakih 2 gige...

Mislim da je cak od hakoma receno da mobilna mreza ne moze bit u potpunosti flat il tak nes, ne sjecam se kaj su u vipu rekli za to, al ugl tak nes :)
 
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice