Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

poruka: 13
|
čitano: 3.160
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn".
14 godina
offline
Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

Telegram je novi Whats up!

 
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

Fenomenalan softver! I veseli me da se ne žele petljati s telefonijom nego se i dalje fokusiraju na poruke i sve što se uz tekst može poslati. Samo da nešto ne zabrljaju.

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

Jedan jedini IM koji radi ispravno na bilo kojoj platformi. Svi drugi su bezvezne wannabe Skype kopije koje nit šalju notifikacije kako treba a ni zvuk nije nešto.

 

Skype za pozive, Telegram za IM. Ostalima šaljem SMSove

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
Sum_of_all_fears kaže...

Jedan jedini IM koji radi ispravno na bilo kojoj platformi.

 Apsolutno se slažem ! Telegram je odlličan i samo riječi hvale imam, drago mi je da broj korisnika raste te da je prepoznata kvaliteta.

 

A sad glede ostalih IM, Whatsapp je postao svojevrsni standard te ga koristi velik dio populacije; funkcionira odlično i rabim ga redovno uz Telegram dok mi recimo Viber nije nikada "sjeo" niti kao IM niti kao platforma za vršenje poziva/videopoziva. Što se tiče obavljanja poziva putem istih, nisam rabio tu funkciju mnogo osim u svrhu testiranja nakon dostupnosti navedene mogućnosti te sam mišljenja da nisu dorasli stabilnosti i kvaliteti Skypea kojeg rabim isključivo za pozive/videopozive preko interneta.

Kako kaže kolega @Sum_of_all_fears "Skype za pozive..."   Ostalima na Whatsapp i Telegram dok rijetko kome pak šaljem SMS; gotovo isključivo ocu koji se ne odvaja od svoje vjerne 3310 te za plaćanje parkinga)

Dosta offtopičarenja, Telegram svima ! Tko nije, neka proba i neće požaliti !

15 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
Volim Telegram, ali nažalost teško protiv Whatsappa kojeg podržava FB. Čak je i Viber jako pao u odnosu na Whatsapp...



No volio bih da se ljudi migriraju...zašto ne?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

Valjda je to ovisno o regiji, u primorsko goranskoj županiji većina ima viber.

 

Kako na telegramu mogu vidjeti tko ga još koristi? Na viberu i whatsappu imam lijepo listu kontakata koji ga imaju i koji nemaju a na telegramu vidim samo listu svih brojeva u telefonu i kada kliknem na nekog samo mi kaže (user does not have telegram yet, send an invitation?)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
bubimir5 kaže...

Valjda je to ovisno o regiji, u primorsko goranskoj županiji većina ima viber.

 

Kako na telegramu mogu vidjeti tko ga još koristi? Na viberu i whatsappu imam lijepo listu kontakata koji ga imaju i koji nemaju a na telegramu vidim samo listu svih brojeva u telefonu i kada kliknem na nekog samo mi kaže (user does not have telegram yet, send an invitation?)

 Onda nemaš nikoga u listi kontakata tko ga koristi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
johnwaynesk kaže...
bubimir5 kaže...

Valjda je to ovisno o regiji, u primorsko goranskoj županiji većina ima viber.

 

Kako na telegramu mogu vidjeti tko ga još koristi? Na viberu i whatsappu imam lijepo listu kontakata koji ga imaju i koji nemaju a na telegramu vidim samo listu svih brojeva u telefonu i kada kliknem na nekog samo mi kaže (user does not have telegram yet, send an invitation?)

 Onda nemaš nikoga u listi kontakata tko ga koristi.

Upravo sam provjerio, imam 103 kontakta u telefonu od kojih 70% ima viber, 50% whatsapp a 0% telegram.... aplikacija očito nije vrijedna spomena kada je nemaju čak niti 3 servisa za PC a imaju wa i viber a u interesu im je da su dostupni čim više ljudi... /uninstall

15 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
Kod nas nije popularan...u Rusiji recimo je daleko broj 1, u SADu je na 3. mjestu, u Aziji je 1. ja mislim
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
15 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
Mitch kaže...
Kod nas nije popularan...u Rusiji recimo je daleko broj 1, u SADu je na 3. mjestu, u Aziji je 1. ja mislim

 ja imam toliko informatički potkovanu ekipu koja gasi internet promet da bi im baterija duže trajala. a imaju pakete 1, 2, ili 3 gb prometa. i pametne telefone naravno. dođe mi da im uzmem sve te mobitele, bacim u smeće i zapalim.

 

i sad još da ih tjeram na neki program telegram. možda pod prijetnjom smrću ili nešto tako apsurdno.... :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko
bubimir5 kaže...

Upravo sam provjerio, imam 103 kontakta u telefonu od kojih 70% ima viber, 50% whatsapp a 0% telegram.... aplikacija očito nije vrijedna spomena kada je nemaju čak niti 3 servisa za PC a imaju wa i viber a u interesu im je da su dostupni čim više ljudi... /uninstall

70% ima viber, 50% whatsapp. Koliko od tih ljudi svakodnevno nazoveš viberom ili im pošalješ poruku putem vibera ili whatsappa?

 

Ljudi instaliraju aplikacije na mobitel po inerciji. Ima Ivica, pa mora i Marica, da ne bude izopćena s kave u lokalnom kafiću i da je ekipa ne ismije jer nema whatsapp. Google play također gura pojedine aplikacije na top liste i ljudi to također gledaju i instaliraju one aplikacije koje su prvi vrhu.

 

Da se vratim na temu. Telegram se pokazao sjajnim programom. Nikada nije imao padova poput Whatsappa niti su poruke kasnile po dan i duže. Samo se bojim da od njega ne naprave bloatware.

14 godina
offline
Re: Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih ko

ići ćete svi vi na telegram samo dok facebook dokrajči whatsapp sa svojim glupostima

15 godina
neaktivan
offline
Telegram ima 100 milijuna mjesečno aktivnih korisn

Šteta što su se ljudi navukli na Whatsapp i Viber. Telegram je puno bolji. Od Telegrama je jedino bolji Signal zbog bolje privatnosti, otvorenog je koda i podržava glasovne pozive ali ima još manje korisnika od Telegrama.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice