TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5

poruka: 6
|
čitano: 1.035
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5".
15 godina
offline
TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5
Sve loše su stavili što sam mislio, a dobro iz ostavili.

Ekran da je ostao 16:9 samo da su rubove smanjili, i stavili su blesave zaobljene rubove (-_-). Kamera samo da je bolja kako prednja, tako i zadnja, ne piše ništa o njima, al sve sumnjam da če biti nešto bolja, a to je najveća mana mobitela. Produžili ekran i najvjerojatnije će ukloniti doljnji tipke i staviti na ekran, a mesa če dolje ostati previše😑

Baterija ne sumnjam da če biti loša a to je ujedno i najbolji dio mobitela.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5

a brate mili al ga usraše... Rub koma, povećanje ekrana hvala radije ne, jedna kamera nije baš u trendu, ali možda bolje jedna, ali vrijedna. Ugl, mislio sam ga pričekati no ovo sad definitivno križam... 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5
bNeo kaže...

a brate mili al ga usraše... Rub koma, povećanje ekrana hvala radije ne, jedna kamera nije baš u trendu, ali možda bolje jedna, ali vrijedna. Ugl, mislio sam ga pričekati no ovo sad definitivno križam... 

Tak mi je i samom... Ne kužim čemu 18:9 rezolucija? Koji pametnjaković se toga sjetio? Izbaciti mobitel rezolucije potpuno drugačije od svega poznatog, aktualnog i standardiziranog. Ne vidim smisao. Krenuo Samsung s tim i sad je to nekakva moda ili koji vrag? 

 

Ak će bit Snapdragon 660 unutra i cijena kao što je trenutno Note 4, onda će možda i biti dobra punuda, inače niš posebno.

 

Kamere nisu toliko loše na Note4, u dnevnim uvjetima čist pristojno, u noćnim uvjetima osobno nisam zadovoljan ni fotografijama na Galaxy S8 tako da tu ništa ni ne očekujem. Jedino video je loš pošto kamera nema OIS.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 20:29 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Re: TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5
zbilja ružan,možda u živo bude mrvicu ljepši.Ako su već morali bočno uz izduženi zaslon ostaviti mesa onda su mu uglovi tog istog ekrana trebali biti oštri...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5
ZdravkoZ kaže...
zbilja ružan,možda u živo bude mrvicu ljepši.Ako su već morali bočno uz izduženi zaslon ostaviti mesa onda su mu uglovi tog istog ekrana trebali biti oštri...

A kad kinezi ne razumiju poslovicu "ako funkcionira NE DIRAJ"... Oni diraju 

 

Mobitel stvarno izgleda odvratno, čemu taj zaobljeni ekran? Šteta, planirao sam ga možda uzeti, no ovaj dizajn je užas. Ne patim inače na dizajn, ali stvarno je ružan 

16 godina
offline
TENAA dodijelila certifikat i za Redmi Note 5

Taj zaobljeni ekran vuče malo na retro... Oni stari CRTovi koji još nisu imali ravne ekrane, pa je onda slika na uglovima uvijek bila tako zaobljena 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice