ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver

poruka: 4
|
čitano: 985
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver".
16 godina
offline
ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver

Sve krasno, no ako ćemo retro, onda svakako ekran omjera 16:10 i statusne LED-ice na donjem rubu ekrana (wi-fi, BT, disk, caps lock, baterija, punjač...). Bilo bi lijepo kad bi uveli takvu "classic" liniju.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 9:21 (Leprechaun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver

Steta sto nije MX150 umjesto 940MX

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver

Kad se sjetim, prvog thinkpad laptopa sa "šibicom" u tastaturi koji mi je pao šaka. To mi je bilo čudo od inovacije. Tek sad shvaćam koliko sam zapravo mator.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ThinkPad 25 - retro detalji i moderan hardver
Leprechaun kaže...

Sve krasno, no ako ćemo retro, onda svakako ekran omjera 16:10 i statusne LED-ice na donjem rubu ekrana (wi-fi, BT, disk, caps lock, baterija, punjač...). Bilo bi lijepo kad bi uveli takvu "classic" liniju.

 Bilo bi super ali ovo nije nikakav retro model već obični T470 sa klasičnom tipkovnicom. Od drugih detalja pa do kao što si i ti spomenuo barem 16:10 ekrana ako ne i 4:3 ili kvalitete izrade "kao nekada" za vrijeme IBM-a nema ni govora. Fail i razočaranje. Samo još čekam cijenu, vjerojatno će za T470 sa promijenjenom tipkovnicom tražiti abnormalnu količinu novaca. Fail. :(

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice