Topless XD, samo koncept

poruka: 81
|
čitano: 9.185
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Topless XD, samo koncept".
14 godina
odjavljen
offline
RE: Topless XD, samo koncept
MorciTheCroat kaže...
Jakovp kaže...

tu teslu je oprao naš domaću bmw 3 na struju...

 

a za ovo ostalo nemam komentara (a nije ni bitno jer si vjerojatno troll)

To ti je rekao od prijatelja kolega koji je cuo to na poslu (Tesla kolko ja znam se ne prodaje u EU, pa neznam na koji nacin je trojka oprala istu???)?

Naravno na kraju krajeva nije ni vazno, jer to nije streetrace auto, vec elektricni sportski auto s dometom od  400 kilometara, perfomansama sportaka i s zadovoljenim svim siguronosnim zahtjevima za izlazak na cestu.

 

 

Ah, kako je lijepo biti zatucan {#}

 

 

Evo ti link pa uživaj u svojoj ograničenosti:

 

http://e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=1227&postdays=0&postorder=asc&start=855

 

Ima i video, ali su ga nažalost makli zbog nekog copyrighta, ne znam kojeg al dobro.

 

(Inače tesla je bio u hr na prezentaciji stanica za punjenje el. automobila)

14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept

videa..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
online
RE: Topless XD, samo koncept
Jakovp kaže...
MorciTheCroat kaže...
Jakovp kaže...

tu teslu je oprao naš domaću bmw 3 na struju...

 

a za ovo ostalo nemam komentara (a nije ni bitno jer si vjerojatno troll)

To ti je rekao od prijatelja kolega koji je cuo to na poslu (Tesla kolko ja znam se ne prodaje u EU, pa neznam na koji nacin je trojka oprala istu???)?

Naravno na kraju krajeva nije ni vazno, jer to nije streetrace auto, vec elektricni sportski auto s dometom od  400 kilometara, perfomansama sportaka i s zadovoljenim svim siguronosnim zahtjevima za izlazak na cestu.

 

 

Ah, kako je lijepo biti zatucan {#}

 

 

Evo ti link pa uživaj u svojoj ograničenosti:

 

http://e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=1227&postdays=0&postorder=asc&start=855

 

Ima i video, ali su ga nažalost makli zbog nekog copyrighta, ne znam kojeg al dobro.

 

(Inače tesla je bio u hr na prezentaciji stanica za punjenje el. automobila)

Ma ti nemas pojma uopce o cemu pricas pa sjedni malo i pocni citati da uopce shvatis sto je auto i cemu to sluzi.

Ta rimceva kocka je njeogovo onaniranje zahvaljujuci za nase uvjete superbogatom tatici i to auto nema veze s nicim sto se proizvodi serijski i ima neku normalnu namjenu kao i svaki auto.

Koliki mu je domet? Koliko mu baterije kostaju? Koliko siceva ima? koliko encap zvijezdica ima? Dali se uopce moze registrirati? Znas li ti uopce koliko je kostalo sloziti taj auto?? Itd.???

Ma mislim sa nekim kao ti koji uopce nezna sto je auto se o autima nemoze pricati pa makar vozili na gurnfov pogon na nizbrdicu je ni to nebi shvatio kako funkcionira.

 

p.s. dali i tebi rimac placa da ga reklamiras kao i bijednim novinarima iz jutarnjeg?? Ako nije zamoli ga udijeliti ce ti nesto siguran sam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 16:13 (konjRR).
16 godina
protjeran
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Jakovp kaže...
MorciTheCroat kaže...
Jakovp kaže...

tu teslu je oprao naš domaću bmw 3 na struju...

 

a za ovo ostalo nemam komentara (a nije ni bitno jer si vjerojatno troll)

To ti je rekao od prijatelja kolega koji je cuo to na poslu (Tesla kolko ja znam se ne prodaje u EU, pa neznam na koji nacin je trojka oprala istu???)?

Naravno na kraju krajeva nije ni vazno, jer to nije streetrace auto, vec elektricni sportski auto s dometom od  400 kilometara, perfomansama sportaka i s zadovoljenim svim siguronosnim zahtjevima za izlazak na cestu.

 

 

 

Jel ti citas postove s razumijevanjem ili samo trolas????

To sto je skinuo teslu znaci da je bolji od Tesle i po tome znacida je Kadett bolji od S200 jer je istu oprao na streetracu???

Naravno da ne jer se ne gleda samo ubrzanje, vec opcenito vozna svojstva, sigurnost, autonomija itd. ali to nekima zatucanima s problemom citanja s razumijevanjem ocito nije jasno.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
15 godina
offline
Topless XD, samo koncept

Dns, sam ga vidio i uživo, i u biti izgleda bolje nego na slikama, i još nešto, i ovaj toples model je trosjed a ne dvosjed!!!!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Topless XD, samo koncept

Pa i orginal je trosjed, Y formacija sjedala (vozač u sredini naprijed, suvozači sastrane, natrag).

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
rooswelt1991 kaže...

Dns, sam ga vidio i uživo, i u biti izgleda bolje nego na slikama, i još nešto, i ovaj toples model je trosjed a ne dvosjed!!!!!

 

Ja sam ga također danas vidio uživo, deifinitivno je uživo boja prihvatljivija, na slici izgleda nekako drugačije, kažem, inače sasvim ok izgleda. Vidio sam i ovu žensku sa slike, hodala je na tim štapovima {#}

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 21:29 (Minoza).
15 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
MrBlc kaže...

Pa i orginal je trosjed, Y formacija sjedala (vozač u sredini naprijed, suvozači sastrane, natrag).

Znam, ali ovaj mi je na slikama izgledao kao dvosjed{#}

14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
DamageHigh kaže...
Memphis kaže...

felge su alfe GTA

Ne kužim..

Felge su Oz-ove (Wave)...

Btw. fege su lijepe, za razliku od alfinih..

ali alfina fela ....

14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
DamageHigh kaže...
Memphis kaže...

felge su alfe GTA

Ne kužim..

Felge su Oz-ove (Wave)...

Btw. fege su lijepe, za razliku od alfinih..

ali alfina fela ....

14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Memphis kaže...
DamageHigh kaže...
Memphis kaže...

felge su alfe GTA

Ne kužim..

Felge su Oz-ove (Wave)...

Btw. fege su lijepe, za razliku od alfinih..

ali alfina fela ....

Oz Wave

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
16 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Memphis kaže...
DamageHigh kaže...
Memphis kaže...

felge su alfe GTA

Ne kužim..

Felge su Oz-ove (Wave)...

Btw. fege su lijepe, za razliku od alfinih..

ali alfina fela ....

Dioptrija?

To nisu iste felge...

Slicne...ne iste...

XD ove su miljama bolje.

- Psiho246
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Psiho246 kaže...
Memphis kaže...
DamageHigh kaže...
Memphis kaže...

felge su alfe GTA

Ne kužim..

Felge su Oz-ove (Wave)...

Btw. fege su lijepe, za razliku od alfinih..

ali alfina fela ....

Dioptrija?

To nisu iste felge...

Slicne...ne iste...

XD ove su miljama bolje.

ja ti govorim da su napravljene na istu foru ...po uzoru na alfine GTA ti opet svoje drobiš, kak su oz-eove bolje!

14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept

A kako znaš da Alfa nije iskopirala Oz?

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
16 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Memphis kaže...

Dioptrija?

To nisu iste felge...

Slicne...ne iste...

XD ove su miljama bolje.

ja ti govorim da su napravljene na istu foru ...po uzoru na alfine GTA ti opet svoje drobiš, kak su oz-eove bolje!

Pa ljepse su i to puno.

Ove Alfine su jednobojne i krugovi su pravilni, nisu produzeni ko kod OZ-a.

Drugim rijecima, OZ ove imaju bolji dizajn.

- Psiho246
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
DamageHigh kaže...

A kako znaš da Alfa nije iskopirala Oz?

zato kaj je alfa GTA izašla 2002 godine!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Topless XD, samo koncept
Memphis kaže...
DamageHigh kaže...

A kako znaš da Alfa nije iskopirala Oz?

zato kaj je alfa GTA izašla 2002 godine!

Ako cemo pravo, te felge su varijacija na temu originalnog lamborghinijevog dizajna. Ali ja ne vidim kakvu vaznost imaju felge za ovu temu...

 

 

Countach Countach
Diablo Diablo
Gallardo Gallardo
Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2010 22:24 (rustweaver).
14 godina
online
Topless XD, samo koncept

Lol jeste majstori za auto a ni za telefonke niste culi :))

Djeca....

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Topless XD, samo koncept
konjRR kaže...

Lol jeste majstori za auto a ni za telefonke niste culi :))

Djeca....

kako ne bu čuli ...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Topless XD, samo koncept
konjRR kaže...
Jakovp kaže...
MorciTheCroat kaže...
Jakovp kaže...

tu teslu je oprao naš domaću bmw 3 na struju...

 

a za ovo ostalo nemam komentara (a nije ni bitno jer si vjerojatno troll)

To ti je rekao od prijatelja kolega koji je cuo to na poslu (Tesla kolko ja znam se ne prodaje u EU, pa neznam na koji nacin je trojka oprala istu???)?

Naravno na kraju krajeva nije ni vazno, jer to nije streetrace auto, vec elektricni sportski auto s dometom od  400 kilometara, perfomansama sportaka i s zadovoljenim svim siguronosnim zahtjevima za izlazak na cestu.

 

 

Ah, kako je lijepo biti zatucan {#}

 

 

Evo ti link pa uživaj u svojoj ograničenosti:

 

http://e-vozila.com/forum/viewtopic.php?t=1227&postdays=0&postorder=asc&start=855

 

Ima i video, ali su ga nažalost makli zbog nekog copyrighta, ne znam kojeg al dobro.

 

(Inače tesla je bio u hr na prezentaciji stanica za punjenje el. automobila)

Ma ti nemas pojma uopce o cemu pricas pa sjedni malo i pocni citati da uopce shvatis sto je auto i cemu to sluzi.

Ta rimceva kocka je njeogovo onaniranje zahvaljujuci za nase uvjete superbogatom tatici i to auto nema veze s nicim sto se proizvodi serijski i ima neku normalnu namjenu kao i svaki auto.

Koliki mu je domet? Koliko mu baterije kostaju? Koliko siceva ima? koliko encap zvijezdica ima? Dali se uopce moze registrirati? Znas li ti uopce koliko je kostalo sloziti taj auto?? Itd.???

Ma mislim sa nekim kao ti koji uopce nezna sto je auto se o autima nemoze pricati pa makar vozili na gurnfov pogon na nizbrdicu je ni to nebi shvatio kako funkcionira.

 

p.s. dali i tebi rimac placa da ga reklamiras kao i bijednim novinarima iz jutarnjeg?? Ako nije zamoli ga udijeliti ce ti nesto siguran sam.

 

 

Misliš da je Rimčev tatica uspio podplatiti i novinare Autobloga,CarAdvice-a, mobiele-u, Dnevniku, CarScoop-u i stotinama drugih?!

 

http://green.autoblog.com/2010/10/17/video-vst-conversions-blows-us-competition-away-with-bmw-bi-mo/

 

http://www.caradvice.com.au/88789/bmw-e30-3-series-ev-with-373kw-by-vst-conversions/

 

 

http://carscoop.blogspot.com/2010/10/vst-conversions-electric-bmw-e30-can.html

 

Ovdje se radi o ČINJENICAMA, o projektu koji svoje navode dokazuje sa brojevima na štoperici u utrkama a ne o željama na papiru.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Topless XD, samo koncept
CroDriver kaže...

Misliš da je Rimčev tatica uspio podplatiti i novinare Autobloga,CarAdvice-a, mobiele-u, Dnevniku, CarScoop-u i stotinama drugih?!

 

Pa bilo bi logično, ako je imao para za auto, stotine akumulatora, elektroniku, reklamu, rad, putovanja... {#}

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice