Tri fantastične Nokije!

poruka: 27
|
čitano: 3.771
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri fantastične Nokije!".
13 godina
neaktivan
offline
Tri fantastične Nokije!

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

Moj PC  
5 15 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

svi imaju jednake sanse, ne kuzim o cemu pricas ?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 13:24 (rebelsy).
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

Dobitnici prošle nagradnjače:

  • Zagreb
  • Kaptol/Požega
  • Čavle

 

Dobitnici pretprošle nagradnjače:

  • Viljevo
  • Virovitica
  • Varaždin

 

 

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
14 godina
neaktivan
offline
Tri fantastične Nokije!

zdrav razum nalaze da je veca mogucnost da netko iz veceg mjesta odnese nagradu (kao sto je primjerice Zagreb) zato jer i vise ljudi igra ali sanse za osvajanje nagrade su svima jednake (ako se random izvlaci) ...

 

edit: Danny iz ovog sto si napisao sam dosao do zakljucka da ce prije osvojiti nagradu onaj cije ime grada/mjesta pocinje sa slovom "v" {#}

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 13:33 (rebelsy).
 
13 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

šanse su naravno veće, jer samo u i oko zagreba živi 1/3 hrvatske populacije.. nije to zbog zločestoće urednika..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
rebelsy kaže...

zdrav razum nalaze da je veca mogucnost da netko iz veceg mjesta odnese nagradu (kao sto je primjerice Zagreb) zato jer i vise ljudi igra ali sanse za osvajanje nagrade su svima jednake (ako se random izvlaci) ...

 

edit: Danny iz ovog sto si napisao sam dosao do zakljucka da ce prije osvojiti nagradu onaj cije ime grada/mjesta pocinje sa slovom "v" {#}

Onda su ove godine na redu Vinkovci odnosno ja{#} iako čisto sumnjam...Nas u Slavoniji sreća ne voli ni ne mazi{#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Tri fantastične Nokije!

Sisak smrdi.

From all the things I lost, I miss my mind the most...
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
15 godina
neaktivan
offline
Tri fantastične Nokije!

Interesuje me kad je (ako je) netko zadnji put dobio nagradu iz Bosne i Hercegovine?

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
MatrixX kaže...

Interesuje me kad je (ako je) netko zadnji put dobio nagradu iz Bosne i Hercegovine?

Pitanje je isto kao da ja pitam "kada je zadnji put netko dobio nagradu s Komiže ili Lastova"

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Tri fantastične Nokije!

Znam to i bez linka - pozivam te da se prošetaš željezarom i podjeliš dojmove s ostalom ekipom.

Ja znam kako je.. {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
14 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
nixass kaže...
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

šanse su naravno veće, jer samo u i oko zagreba živi 1/3 hrvatske populacije.. nije to zbog zločestoće urednika..

Kakve veze ima grad sa tvojim šansama za dobitak. Ista šansa je gdje god živio kad se izvlači osoba, a ne osoba iz nekog grada. To što grad ima više ljudi jedino možeš promatrat tako da je veća vjerojatnost da je izvučena osoba iz zagreba jer zagreb ima najviše sudionika, a ne obrnuto da ćeš prije dobit nagradu ako si u zagrebu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 14:50 (Iggx).
14 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Ziga kaže...
MatrixX kaže...

Interesuje me kad je (ako je) netko zadnji put dobio nagradu iz Bosne i Hercegovine?

Pitanje je isto kao da ja pitam "kada je zadnji put netko dobio nagradu s Komiže ili Lastova"

 

 

 

haha... :) S Palagruže... Kako nije dobio nijedan od dvojice svjetoničara?? :)

Vinko Krištić | BUG Marketing
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!

Odlične nagrade za koje znam da će mene zaobići u širokom luku {#}

Sretno svima.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Iggx kaže...
nixass kaže...
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

šanse su naravno veće, jer samo u i oko zagreba živi 1/3 hrvatske populacije.. nije to zbog zločestoće urednika..

Kakve veze ima grad sa tvojim šansama za dobitak. Ista šansa je gdje god živio kad se izvlači osoba, a ne osoba iz nekog grada. To što grad ima više ljudi jedino možeš promatrat tako da je veća vjerojatnost da je izvučena osoba iz zagreba jer zagreb ima najviše sudionika, a ne obrnuto da ćeš prije dobit nagradu ako si u zagrebu. 

 

evo kaj vele dečki sa novinarstva.. istraživanje rađeno u 11. mjesecu prošle godine

 

(prodaja na 1000 stanovnika)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 15:19 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
MatrixX kaže...

Interesuje me kad je (ako je) netko zadnji put dobio nagradu iz Bosne i Hercegovine?

Mislim da je jednom dobio jedan iz Čapljine, ali nisam 100%

juuhuu

etikete, ovo je nacija etiketa!
14 godina
neaktivan
offline
Tri fantastične Nokije!

Bilo bi lijepo da stave snimku izvlacenje dobitnika na Bug TV-u.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri fantastične Nokije!

Ne pamtim da je netko sa krajnjeg istoka slavonije nesto ikada dobio ali vjerovatno se tu i najslabije prodaje.Bug kupujem vjerovatno od kad je poceo izlaziti.Bio sam pretplatnik tri godine unazad a nakon sto mi je prije nekoliko mjeseci istekla pretplata nisam je produzio nego kupim Bug na kiosku.Nagradnu igru igram stalno vec godinama i naravno da nikad nisam dobio nista ali eto igram i dalje i nadam se....Cestitke unaprijed sretnim dobitnicima {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
nixass kaže...
Iggx kaže...
nixass kaže...
kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

šanse su naravno veće, jer samo u i oko zagreba živi 1/3 hrvatske populacije.. nije to zbog zločestoće urednika..

Kakve veze ima grad sa tvojim šansama za dobitak. Ista šansa je gdje god živio kad se izvlači osoba, a ne osoba iz nekog grada. To što grad ima više ljudi jedino možeš promatrat tako da je veća vjerojatnost da je izvučena osoba iz zagreba jer zagreb ima najviše sudionika, a ne obrnuto da ćeš prije dobit nagradu ako si u zagrebu. 

 

evo kaj vele dečki sa novinarstva.. istraživanje rađeno u 11. mjesecu prošle godine

 

(prodaja na 1000 stanovnika)

Ja ne mogu vjerovat da neki od vas ne mogu skužit elementarne stvari.

Kakve veze ima koliko ljudi kupuju bug iz kojeg grada? Gledaj ovako: stavi deset listića, na 8 napiši 8 imena i do njih zagreb, na jedan ime+ dugo selo, na jedan ime +samobor. I pomiješaj da ne vidiš šta piše na kojem. Kolika je vjerojatnost da izvučeš ovog jednog iz samobora ? 1/10. Kolika je vjerojatnost da izvučeš npr marka iz zagreba (prvi listić iz zagreba)? 1/10. Za svaku osobu od tih deset listića je jednaka vjerojatnost. E sad kad si izvukao listić najvjerojatnije je da će taj izvučeni biti iz zagreba jer je njih 8. Ali nije vjerojatnost da će marko iz zagreba dobit nagradu veća od one da će ju dobit petar iz dugog sela. Jel jasnije sad?

 

Znači to što vi govorite da netko iz manjeg sela ne može dobit nagradu jer ih hrpa živi u zagrebu. Pa ne može ju dobit (ili može) jednako kao ja iz zagreba. Ista šansa je i meni i njemu! To što je veća vjerojatnost da dobitnik bude iz zagreba ne znači da pojedinci u zagrebu imaju veću šansu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 15:56 (Iggx).
16 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!

ne pričamo o tebi i još nas 99 pa da svi imamo jednaku šansu dobiti.. nego iz kojeg grada netko (totalno nebitan) ima koliku šansu.. a tu su brojke već drukčije i ovise o broju prodanih primjeraka u pojedinom gradu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Ziga kaže...

Pitanje je isto kao da ja pitam "kada je zadnji put netko dobio nagradu s Komiže ili Lastova"

 

 

A sad, koliko realno ima mlađih ljudi, uz to informatički pismenih koji kupuju Bug u Komiži?

Igrom slučaja sam baš iz Komiže, na privremenom radu na relaciji Split/Beč i svaku zimu me tuga uhvati kad dođem u Komižu i vidim tu pustoš:-((

 

Mada, moram priznati da i mene čudi lokacija dobitnika nagradne igre... nekako mi tu ne štima zakon vjerojatnosti?  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Luciano kaže...

Mada, moram priznati da i mene čudi lokacija dobitnika nagradne igre... nekako mi tu ne štima zakon vjerojatnosti?  

on vara ponekad ;)

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
14 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
nixass kaže...

ne pričamo o tebi i još nas 99 pa da svi imamo jednaku šansu dobiti.. nego iz kojeg grada netko (totalno nebitan) ima koliku šansu.. a tu su brojke već drukčije i ovise o broju prodanih primjeraka u pojedinom gradu

kule93 kaže...

Vrijedi igrati ako ste iz Zagreba, Rijeke ili okolice....Ostalima su šanse ravne nuli

 

nixass kaže... "šanse su naravno veće, jer samo u i oko zagreba živi 1/3 hrvatske populacije.. nije to zbog zločestoće urednika.."

 

Ovo gore je tvoj odgovor na komentar da su ostalima šanse ravne nuli. Ja ne razumijem šta hoćeš reći na kraju. Iz svakog grada svaki pojedinac ima jednaku šansu kao i bilo tko drugi iz bilo kojeg drugog grada. Broj prodanih primjeraka po gradovima ne igra nikakvu ulogu. Iz kojeg grada je tko je totalno nebitan podatak za nagradnu igru. Da su svi sudionici iz splita, a jedan iz babine grede, taj jedan ima jednaku šansu kao i bilo tko iz splita. Reći da taj jedan nema smisla igrat je besmisleno.

 

Pretpostavljam da ti misliš kako to igra ulogu jer je najviše korisnika u većim gradovima pa će oni imati veću šansu za dobit. Npr. da je 99% korisnika iz većih gradova pa nema smisla igrati nekom sa sela jer on spada u ovih 1%. Ali to se ne gleda tako. Ti taj podatak od kud je tko ne znaš za vrijeme izvlačenja. On se saznaje tek nakon što je dobitnik izvučen. A za vrijeme izvlačenja su svi jednako vjerojatni. Ako ti nije jasno ne znam kako bih više objasnio.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 17:16 (Iggx).
16 godina
moderator
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
Znaci li to da ljudi s nogom velicine 47 nemaju apsulutno nikakve sanse za nista u zivotu?
Domagoj
15 godina
offline
Re: Tri fantastične Nokije!
nixass kaže...

ne pričamo o tebi i još nas 99 pa da svi imamo jednaku šansu dobiti.. nego iz kojeg grada netko (totalno nebitan) ima koliku šansu.. a tu su brojke već drukčije i ovise o broju prodanih primjeraka u pojedinom gradu

Problem je što pitanje postavljaš naopako i to što ti postavljaš nema veze s onim što želiš pokazati

 

"nego iz kojeg grada netko (totalno nebitan) ima koliku šansu" -> svi iz svih gradova imaju potpuno jednaku šansu

 

potpuno različito od

 

"šansa da je onaj koji je dobio iz grada XY" -> tu je najveća šansa da je dobitnik iz Zagreb po broju prodanih primjeraka

 

Ta dva pitanja se ne mogu izjednačiti

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 8:16 (Latz).
14 godina
offline
Tri fantastične Nokije!

Kolike god šanse bile, ja sam danas kupio BUG, pa kako bude. A sjeo bi mi novi mob' k'o budali šamar. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Tri fantastične Nokije!

Soon...

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice