Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

poruka: 13
|
čitano: 2.372
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri izdanja Galaxy Notea 8.0".
12 godina
offline
Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

hmmm netko je nešto pobrkao, note ili tab što li je

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

Samsung pod Note brandom nudi i tablete i phablete (telefone vece od 5")

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

Ali zašto forsiraju taj bespotrebni wide omjer 16:9 na tabletima!? Skoro svi proizvođači osim Applea (iPad 4:3, MacBook 16:10). Na tom omjeru ekrana jako je teško čitat knjige, surfati i općenito obavljati bilo koju aktivnost osim gledanja filmova (ako uopće netko poželi gledati film na malom ekranu tableta).

Moj PC  
5 3 hvala 0
14 godina
offline
Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

Pohvalit ću taj S Pen, odlična stvar za nas s masnim prstima :-) Volio bih da se i drugi proizvođači tableta uključe s nekakvom verzijom olovke.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

Krenulo je kopiranje mini ipada 8.0 incha :). Do kraja godine biti će ih svakakvih brandova.

Moj PC  
1 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
nikakvo kopiranje. ovo je nasljednik tab2 7.0 uredjaja sa kojim sam iznimno zadovoljan. kostat ce isto cca 2000kn.
note 8 ce biti opremljeniji i visa klasa, cca 3500kn.
dolazi nexus7 (2) i ipad mini2.
to je drustvo za 2013 unutar 7-8 inca o kojima ce se puno pricati.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
16 godina
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
Dans kaže...

Ali zašto forsiraju taj bespotrebni wide omjer 16:9 na tabletima!?

1280x800 je 16:10 a ne 16:9

Huawei u8650/u8652 CM7 team
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

 

189 PPI definitivno njie impresivno u 2013. godini.

 

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
vladosch kaže...

Krenulo je kopiranje mini ipada 8.0 incha :). Do kraja godine biti će ih svakakvih brandova.

 

I meni je to palo na pamet. Android proizvođači su se većinom držali forme od 7, sve do sada...

 

 

12 godina
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
vladosch kaže...

Krenulo je kopiranje mini ipada 8.0 incha :). Do kraja godine biti će ih svakakvih brandova.

Kako ste opsjednuti tim Appleom.. za ne povjerovat...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
14 godina
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
dark_wizz kaže...
Dans kaže...

Ali zašto forsiraju taj bespotrebni wide omjer 16:9 na tabletima!?

1280x800 je 16:10 a ne 16:9

Svejedno, i dalje ne lajkam. Tko je probao 16:10 i 4:3 na 10" i manje, sve mu je već jasno.

15 godina
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0
Dans kaže...

Ali zašto forsiraju taj bespotrebni wide omjer 16:9 na tabletima!? Skoro svi proizvođači osim Applea (iPad 4:3, MacBook 16:10). Na tom omjeru ekrana jako je teško čitat knjige, surfati i općenito obavljati bilo koju aktivnost osim gledanja filmova (ako uopće netko poželi gledati film na malom ekranu tableta).

Nestalo mi je struje neki dan (time i Interneta jer mi ne radi Router) i od čiste dosade krenuh gledati film (Skyfall) na 9,7" tabeltu rezolucije 1024x768px. Slika je k'o staklo čista, pogotovo 720p materijal, i gledati film na 40cm udaljenosti je nekako slično kao da gledam isti taj film na 42" TV-u. Da se razumijemo, nisam pobornik geldanja filmova i serija na prijenosnim uređajima (ja sam starog kova, daj mi Panasonicovu plazmu od 55") ali mi je žao što nisam kupio Samsungov tablet upravo zbog tog omjera.

 

EchoOne kaže...
* * *

Kako ste opsjednuti tim Appleom.. za ne povjerovat...

I Androidom da se razumijemo. 

 

PS: kad sam već tu, neka mi netko kaže kakva je razlika između Galaxy Note 10,1" i Galaxy Tab 2 10,1", odnosno konkretna filozofija između ovih Note i Tab Tableta. Ova Samsungova filozifija je pravo zbunjujuća.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tri izdanja Galaxy Notea 8.0

 

Note 10.1 dolazi sa sPenom, te isto tako ima quad-core i 2GB RAM-a, dok Galaxy Tab 2 10.1 dolazi bez sPen-a i radi se o dual-coreu sa 1GB RAM-a. Galaxy košta oko 2500kn, dok Note košta oko 3800kn tj. direkno konkurira iPad-u. 

Ukoliko ti ne treba high-end tablet kupit ćeš Galaxy seriju tableta, a ako ti treba okrenut ćeš se Note-u. Osobno podržavam politiku koja nudi više opcija korisnicima. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice