Tri smartfona za čitatelje Buga

poruka: 8
|
čitano: 1.436
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tri smartfona za čitatelje Buga".
14 godina
offline
Tri smartfona za čitatelje Buga

Ovaj prvi je ok. Prvi put čujem za Panasonic cameru na mobitelu. Ali

Drugi je danas donja granica, a trećeg bi bilo bolje da i niste stavili u nagradnu igru.

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Tri smartfona za čitatelje Buga

Poklonjenom konju se ne gleda u zube.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
7 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Tri smartfona za čitatelje Buga
Treci je kriminal
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Tri smartfona za čitatelje Buga
kriminal je šta je ljudima loše danas a prije pet godina smo priko infrareda pribacivali midi i ćorali na 176*220 ekranima, i bilo je dobro. iskreno meni bi više pasalo dobit ovi najlošiji nego najbolji jer mi ionako ne koristi fullhd na 5 inca ,na tv na 105cm na metar daljine ne vidin piksele na fullhd .
16 godina
offline
Re: Tri smartfona za čitatelje Buga
Hrvoje.RH kaže...
Treci je kriminal

Po čemu jesi ga isprobal pa ne valja, ili to ide po principu da se Apple i Samsung ne kvare ili zapinju, a ostali "kineski mobovi" se raspadaju na dnevnoj bazi?Čuj imam ja Prestigio 7 tablet, pa prema komentarima prije dvije godine več se trebal raspast na komade.Ali gle čuda ja sa njim nemam nikakvih problema, dakle dvije godine upotrebe i sve ok i kaj sad?

 

Ja sam dosta isprobal Noa Move, pa ukratko s obzirom na veličinu ekrana(4.5) mali i vrlo lagan(113g)+odlična kamera(f/2.0) za samo 600kn.Znatno skuplji Pametnjakovič telefoni, recimo 200-300kn imaju puno lošiju ili bože sačuvaj kameru.Ko hoče mob+dobra kamera a nema puno love, trenutno je Noa Move jedini logičan izbor dakle kupovina u Hrvatskoj.Ako bi gledali neku Android konkurenciju, novi Lenovo A1000/550kn(4 zaslon) ima duplo jači proc+duplo više radne memorije dakle znatno bolje tehnikalije.Ali na žalost Lenovo A1000 ima vrlo lošu kameru, bolje reč njegova kamera je "kramp na kubik", ili recimo kao kamera na Noa Vivo koji košta 300kn.

 

Onako identičnim dimenzijama i malom masom, Noa Move me podsječa na vrlo elegantni Sony Ericsson Xperia Arc S.

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_arc_s-4134.php

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2016 15:10 (rambox).
10 godina
offline
Re: Tri smartfona za čitatelje Buga
Danas bi svi da dobiju iphone 6 i da češu muda.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tri smartfona za čitatelje Buga

Ovako, zanima me da li je moguće kupiti jedno izdanje Časopisa Bug bez godišnje pretplate, - ono jednostavna paypal transakcija i odmah ga čitam u digitalnom obliku ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Tri smartfona za čitatelje Buga
Pojedinačan broj možeš kupiti sam preko iTunesa za čitanje na iPadu ili na Win Storeu, preko aplikacije za Win8.1/10 uređaje.
...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice