Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru

poruka: 5
|
čitano: 1.014
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru".
15 godina
offline
Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru

Još jedan hipsterski isprdak.

Moj PC  
12 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru
Svaki zaljbljenik u analogni zvuk nikad nece svoje dragocjene ploce staviti na ovako nesto.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru

Nažalost ovo neće proći iz razloga što nema dvije karakteristike koju svaki zaljubljenik u analogiju zahtijeva, a to su vrlo visoka cijena i neograničeni potencijal za preseravanje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru

Već sam odaziv investitora u kampanji je autoru znak da nastavi. Ova vijest fino pokriva mnoga područja. Uspjeh projekta nije ni kod hipstera ni kod audiofila. Šest puta veća investicija od postavljenog cilja, već sad govori da će se Spinbox neko vrijeme fino održavati na tržištu, bez pretenzija. Najveća vrijednost te stvarčice je u - modeliranju. To je područje koje poziva vrijedne ruke i mladih i starih, audiofila i hipstera, pekara i prosvjetara, djede i unuka. Tko god ima poriv "uradi sam" (DIY) može sebi priuštiti tu stvarčicu. Modeliranje, izrada iz kitova ili kroz radionice, nikada nije propala disciplina. I ja bih prije slagao Spinbox, pa onda Revellove modele, ili Lego, ili rakete od balze, kao nekada Elektro-pionir.

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
 
2 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Uradi-sam kartonski gramofon na Kickstarteru
Imam neki low-entry gramofon koji vise sluzi za prebacivanje u mp3 nego za sviranje i svaki put kad stavljam plocu na njega strah me da igla ne ode (jos nema poklopac protiv prasine nego krpu moram preko staviti)...
Tako da sam malo skeptican sto se kvalitete tice, ali u svakom slucaju je super koncept
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice