Valerian i grad tisuću planeta

poruka: 38
|
čitano: 7.214
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Valerian i grad tisuću planeta".
16 godina
protjeran
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
Envy kaže...

A mamma mia, kako možeš zaspati uz film. Ja sinoć gledao gore spomenuti ruski danas niskobudžetni TV film od SyFy Atomica (2017), i oba su me nekako fino zabavila.

 

Atomica je teža dosada... tehnički je dobro odrađeno, ali scenarij.... Zona sumraka primjerice nije imala veliki budžet, nije ni origilnalni Star Trek imao veliki budžet, ali su se zato dobramo potrudlili da odrade scenarije kako treba, većina tih scenarija je bila izvučena iz Pulp fiction sci-fi jeftinjaker romancina. Budžet danas nije toliki problem koliki je problem da danas filmove rade ljudi koji su totalni antitalenti za fabulu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 11:52 (Mayo).
16 godina
offline
Valerian i grad tisuću planeta

Gledao sam ga prije koji tjedan i nije mi baš legao. Ne zbog priče ili efekata nego zbog glavnih glumaca. Prije gledanja o filmu nisam znao ništa, samo da je sci-fi i ono što je bilo posteru. Dojam mi je bio da je to više film za klince upravo zbog glavnih glumaca koji su mi izgledali kao neki srednjoškolci. Tj. Spy kids in space.

 

A i dalje mi je dojam takav, glavni glumci mi izgledaju kao neki srednjoškolci, a ne kao neki super sposobni tajni agenti kao što bi trebali biti. A bome takav dojam nisu ostavljali ni u origigi stripu kojega sam u međuvremeno pogledao. To sve je još potencirano "barenjem" od strane glavnog lika koji se ponaša baš kao nedojebani srednjoškolac.

 

Što se mene tiče film bi mi ostavio daleko bolji dojam da je odabir glavnih glumaca bio bolji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
Mayo kaže...
Envy kaže...

A mamma mia, kako možeš zaspati uz film. Ja sinoć gledao gore spomenuti ruski danas niskobudžetni TV film od SyFy Atomica (2017), i oba su me nekako fino zabavila.

 

Atomica je teža dosada... tehnički je dobro odrađeno, ali scenarij....  * * 

A slažem se sa svime sa tim da ne mogu reći da je Atomica teža dosada iz par razloga. Prvi je očigledan a to je da film traje jako kratko 1h i 12min prije casta. Osim toga ja nisam geldao BluRay izdanje nego "obični" DVD rip, tako da mi je i resemplenovana rezolucija dala osjećaj da gledam neki stari kultni sci-fi iz kraja 80-tih.

Glavna glumica je prava mačka. Posjeća me na moju omiljenu glumicu Kate Beckinsale i to konkretno ulogu iz filma Whiteout (2009).

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BYjg5MTExYzItNzg1Ni00MzUyLTkwNzgtMmEzZjljYWFiM2YwXkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_.jpg

 

Je film je tehnički dobro odrađen, i da, scenarije je teža katastrofa, ali ideja i kratki rasplet filma nema kada dati dozu dosade.

 

Za Valerian ćemo još da vidimo. Sva sreća što sam zaboravio šta je sve ovdje kritičar napisao. Ako ništa drugo nadam se dobroj fešti grafike i zvuka.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
Envy kaže...
 Posjeća me na moju omiljenu glumicu Kate Beckinsale i to konkretno ulogu iz filma Whiteout (2009).

 

Kate je mmmm pogledaj je u Click (2006) ako već nisi

15 godina
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
Handle kaže...
* * *

 

Kate je mmmm pogledaj je u Click (2006) ako već nisi

Ma gledao sve od nje tu nema sumnje. Najbolja je u Laurel Canyon (2002) gdje sad vidim da je tu moj omiljeni glumac Christian Bale. Morat ću ovaj 15 godina star film opet pogledati. Mada nije loša ni u Underworld serijalu ali ju je malo pokvario muž koji je bio redatelj istih ako se ne varam.

16 godina
offline
Valerian i grad tisuću planeta

Od svih članaka koje sam pročitao svi pored Bessonovog imena stavljaju 5 Element i Lucy

5 element je odličan al Lucy ...?! wtf

 

I niko da spomene Big Blue???

aj aj aj

I'm Afraid of Americans
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
noob007 kaže...

Od svih članaka koje sam pročitao svi pored Bessonovog imena stavljaju 5 Element i Lucy

5 element je odličan al Lucy ...?! wtf

 

I niko da spomene Big Blue???

aj aj aj

 

Lucy je još jedan osrednji ZF film. Prvi dio je bio dobar, ostatak je postao dosada. Big Blue je meni bio neupečatljiv. Manje pozati Subway sa Christopher Lambertom mi je bio dobar, možda jedini film pored Tarzana i Highlandera gdje je Lambert na nešto ličio po pitanju glume.

 

BTW, kad smo kod Lucy, Scarlett se nije baš nešto pokazala ni u Ghost in the shell remakeu. GITS mi je bio teže razočaranje, vjerojatno iz razloga što se je radilo o banalnom hollywoodskom remakeu bez ikakve nove priče.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 18:05 (Mayo).
15 godina
offline
Re: Valerian i grad tisuću planeta
Cak i onaj Frodo bi bio uvjerljiviji major Valerian. I onaj deckic Cara Delevigne... Totalni fail po izboru glumaca.

Da je ovaj glumio Hana Sola, lego bi starwars.



 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice