Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel

poruka: 6
|
čitano: 1.442
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel".
14 godina
neaktivan
offline
Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel

Budite toliko fer prema čitateljima i naznačite da se radi o plaćenom članku, kao što su i svi dugi u kojima se spominje Vernee

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na
Bizarro kaže...

Budite toliko fer prema čitateljima i naznačite da se radi o plaćenom članku, kao što su i svi dugi u kojima se spominje Vernee

Ja ne kužim, po čemu si zaklučio da je plaćeno ?  Riječ je o mladoj kompaniji koja nema para za razbacivanje ko Apple. Osim toga nije riječ o domačem brendu poput NOA. I ako bi plačali, sigurno bi odabrali veče tržište jer bi tamo puno više zaradili. 

 

 

14 godina
offline
Re: Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na

Ne radi se o plaćenom članku, nego o informaciji složenoj na temelju objave dobivene od PR službe. Dvije vijesti prije ovoga se pojavila slična stvar, ali vezano uz drugi brend. Zašto to nije proglašeno plaćenim člankom?

Sve plaćene članke označimo kao takve.

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 12:31 (vincimus).
13 godina
offline
Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel

Kad je plaćen članak piše promo, tako da ... ovo je vijest

 

EDIT: pretekao me urednik

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 12:31 (mrki_man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel

U tom i je fora, što ne piše, a trebalo bi. Kako znam? Pa tako što je članak sastvljen kao native advertisement. Znam i ljude koji ih pišu, tako da... :)

 

I da, Vernee, mlada kompanija s agresivnim PR nastupom na ovim lijevim tržištima poput našeg. Ovakvih i sličnih članaka sam se nagledao po domaćim portalima, što sponzoriranih, što native. 

 

Inače, stretno svima koji naručuju mobitele iz kineskih webshopova

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 16:25 (Bizarro).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vernee će na MWC sajmu predstaviti smartfon na Hel

Zanimljiv članak!

 

Ovo je, zapravo, postala rijetka kombinacija na tržištu mobitela i predstavlja relativno bitan diversifikacijski faktor u klasi kompaktnijih mobitela srednje klase

Zanimalo bi me zašto modifikacije korisničkog sučelja "polako postaju teret, a ne dodana vrijedost". Znači, Google svoj OS toliko ispegla da ga nema potrebe dotjerivati sa strane proizvođača mobitela??

 

U vezi manjeg 5-inčnog Moto G5, me zanima što je toliko vrijedan taj razlikovni faktor zato što je baterija zamjenjiva?

Mislim ak' je mobać pod garancijom, a i bez toga da li kod aktualnih mobitela na tržištu možemo zatražiti da sa baterija mijenja sa strane ovlaštenog servisa?
Mislim, žikim da je lakše kad nam baterija crkne, uzeti novu, al' nije ni nošenje mobitela na servis nekakav preveliki problem???

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice