Viber dobio podršku za hrvatski jezik

poruka: 8
|
čitano: 9.647
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Viber dobio podršku za hrvatski jezik".
12 godina
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Sad napokon i na Viber mogu pricati hrvatski.

 
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Sviđa mi se ova nadogradnja, jer učestalo koristim Viber kako na Smartphoneu tako i na računalu {#}

Krstacic Nino
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Napokon da su maknuli onaj glupi ljubičasti zaslon na kojem piše Viber kada otvaraš aplikaciju. Bezveze je samo trošio vrijeme. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Nešto su popravili, sad je i kašnjenje (delay, "zadrška") manje. Ali mi se čini da je kvaliteta zvuka mrvu slabija. U svakom slučaju, šteta za svakoga tko ima smartphone ako ga ne koristi.

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
 
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

u Hrvatskoj Viber i nema nekog smisla jer su dostupni vrlo povoljni (30-35 kn mjesečno) paketi koji uključuju i 1000 minuta poziva prema svim mrežama, uz neveliku naknadu za uspostavu poziva.

+ naravno i 1Gb prometa. Tako da je pametnije u biti ne koristit viber jer troši promet, već ga čuvat za neki drugi promet, pa čak i poruke koje u mojem paketu nisu uključene (no tu je onda za to bolji whatsapp).

Problem je i to što mnogi još uvijek nemaju viber ili whatsapp pa opet postoji nužda zvati klasičnim načinom.

 

Kad si u inozemstvu, to je sasvim druga priča i tu Viber postaje vrlo upotrebljiv i koristan, no tu je ponovno problem dostupnosti (3G) interneta i signala općenito.

Potrebno je dakle uzeti (ili još i bolje imati prije puta) lokalni i jeftini sim card s uključenim 3G internetom ili ako se putuje u državu EU, jednostavno surfati po prihvatljivim, no još uvijek od lokalnih paketa znatno skupljim cijenama.

 

sve u svemu, i nije neka naročita korist što se poziva tiče, čak i ako ste van Hrvatske. Najviše zato što je malo ljudi na tome. Šteta je što ljudi ne koriste više aplikacije za pisanje poruka kao whatsapp jer su puno bolje od sms-a ili mms-a (od kojeg su i mnogo jeftinije, odnosno besplatne u sklopu tarfie) Isto vrijedi i za pozive pošto je signal na mojoj kući (u Zagrebu!) za razliku od lokacije stana primjerice vrlo slab i veza često puca, pa bi tu itekakav benefit bio kad bi mogao zvati ljude preko Vibera.  No da je baba...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2013 20:14 (smartfonija).
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Nisi u pravu. Meni je viber super,naravno,whatsapp mi je bolje sjeo,ali nebitno. 

Preko vibera pričam s par ljudi,i to besplatno. Jer imamo svi flat internet. S toga,u jednu ruku si u pravu,a u drugu nisi. 

Ali se slažem da nije viber baš toliko besplatan i jeftiniji od svega ako se koristi preko 2G,ili 3G.

 

Btw. Da,i meni nekako kao da je zvuk lošiji,tj. tiši je. Dunno why. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

Osim toga, jedna od posljedica fiskalizacije je da gotovo svaki kafić ima wifi za goste, tako da je to gotovo 24/7 free web. Paketi za razgovor inače nisu baš 30-35kn, to su više manje navlakuše jer ili si osuđen na neku internu grupaciju tipa bonbon, ili pak plaćaš 30lp uspostavu poziva: 100poziva dodatnih 30kn. Međutim 1GB paketi ("flat rate") postoje, i tu viber fercera. Uz navedeni wifi.

Btw da, slažem se, kao da je sad tiši.

Htio sam isprobati alternative: Hangout, Tango, Oovo, KakaoTalk (to radi npr. čak na Bada OS), međutim Android mi na tabletu počeo drhtati pa sam ih poisključivao ;-) Jedino sam osim Skypea probao Hangout, sad već odlično radi - osim multi-videochata - to radi samo na jačim i novijim mobitelima/tabletima, a na starijim tabletima Android se rastopi {#}

is.gd/filipvk1000 : -Da bar NEBUDE,bilo bi super VIDIT ali imam tako jak OSJEČAJ da će ovo LIČIT strašno na Android- is.gd/VelikiBrat -Ne znam, meni ovo očajno izgleda (VIZUALNO).-
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Viber dobio podršku za hrvatski jezik

1. Naime dobio sam poruku da se sada mogu zvati svi brojevi besplatno i oni koji nemaju viber , ali kada idem zvati izbaci mi onu poruku za plačanje. 2. Zašto mi neučita sve brojeve koji imaju viber nego samo tri ,

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice