Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez gubi

poruka: 4
|
čitano: 2.104
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez gubi".
14 godina
neaktivan
offline
Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez gubi

Promjeniš broj da se riješiš nekih ljudi a Viber ima javi da si promjenio broj.

 
11 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez

Samo akp zelis ;) Ako ne zelis promijenis broj aktiviras viber i imas novi nalog ;)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez

Meni ne smeta imati novi nalog, ali meni postoji jedna dilema koja me muči.

 

Doma imamo svi zajedničku pretplatu kod t-coma. Sve se plača na jedan račun.

 

 

No muči me to, ako budem ja napustio broj, znači da netko drugi moze koristiti taj broj i tako odma vidi kontakte i poruke koji su mi pisali.  Recimo  ja želim postati neovisniji, sam si plačati onda moram napustiti taj broj i uzeti drugi. 

Znači da moj broj dobiva netko drugi, i s vremenom taj netko drugi počne dobivati poruke od ljudi koje ne poznaje., at i ljudi pišu njemu misleči da sam ja to. 

 

Viber tu nije sigurniji i privatniji. Evo naprimjer fb mesenger, on je uvjek vezan uz korisnicko ime i pass. mozes na bilokojem broju i smartphoneu i tvoji podaci su sigurni. 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Viber omogućio promjenu telefonskog broja bez

Nije tacno. Ako napustis broj i neko drugi ga dobije nece dobiti nista od vibera.  Ti ces prije promjene broja deaktivirati account i uraditi backup podataka na mail i aktivirati i vratiti backup na svoj novi broj. Viber nije vezan za broj ni na koji nacin osim sto dobijes code za aktivaciju na njega....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice