Virtualna šetnja Vukovarom

poruka: 17
|
čitano: 2.085
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virtualna šetnja Vukovarom".
16 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

Svaka cast t-comu i Vukovaru na ovom pothvatu 

Moj PC  
15 1 hvala 0
14 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

Ne mogu zamislit dosadniju lokaciju za virtualnu šetnju.

 
1 29 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
KIKI3ooo kaže...

Ne mogu zamislit dosadniju lokaciju za virtualnu šetnju.

 Pa odi uzivo tamo... obecavam ti da ti nece bit dosadno ni smijesno ni nista.... nego ces sutit i nece vjerovat sta su ljudi prozivljavali.... pogotovo onaj podrum u bolnici, atomsko skloniste....

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

Stoji grad!

 

Vukovar!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
KIKI3ooo kaže...

Ne mogu zamislit dosadniju lokaciju za virtualnu šetnju.

Ne mogu zamisliti tvoje stanje uma...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
Branimir82 kaže...

Ne mogu zamisliti tvoje stanje uma...

 Ja mogu zamisliti stanje njegova uma. Mjesta koja se mogu virtualno posjetiti doista nužno uza se nose dozu pijeteta, ali to ne znači da su takvi sadržaji objektivno zanimljivi. Ne treba miješati kruške i jabuke, a pogotovo ne treba dopuštati emocijama da nadvladaju razum.

vocap, bičz?
12 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

Just NO...!

 

Odite tamo, zapalite svijeću, kakva vražija virtualna šetnja !

 

I odite tokom godine dok je živa pustoš, sjedite, pojedite fiš, obiđite spomenike, pa onda vidite kako živi grad, a ne kad su obljetnice sa fotićima ko političari...

 

I ovo mi je čak malo degutantno - s ljudske strane...

 

Al opet, ovo je dobro za ljude koji više ne žive u HR i nemaju mogućnost doć...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 4:24 (DarthMarkus).
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

nije baš neka virtualna šetnja. statične 360 fotke. da ima video sadržaja onda ok. dobro je i zanimljivo ali nisam nešto pao na dupe, u današnje vrijeme i uz tehnologiju koja postoji može se to puno kreativnije i virtualnije izvesti. A ovako, tcom se baš nije nešto isprsio. Ovako nešto 3 entuziasta sa sodilnim fotićem mogu napraviti isto za 2 tjedna posla. nije se tcom nešto ubio od donacije i posla ali važno da je logo na dnu weba. To je uostalom jedino i bitno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 13:25 (hondo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
hondo kaže...

nije baš neka virtualna šetnja. statične 360 fotke. da ima video sadržaja onda ok. dobro je i zanimljivo ali nisam nešto pao na dupe, u današnje vrijeme i uz tehnologiju koja postoji može se to puno kreativnije i virtualnije izvesti. A ovako, tcom se baš nije nešto isprsio. Ovako nešto 3 entuziasta sa sodilnim fotićem mogu napraviti isto za 2 tjedna posla. nije se tcom nešto ubio od donacije i posla ali važno da je logo na dnu weba. To je uostalom jedino i bitno.

 O Sinjska Gospo, eto pravog alkara! U sridu!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom

dobrotvor koji na svakom mogućem slobodnom prostoru ističe svoj logo i nije mi baš neki dobrotvor, više je grebator koji se u javnosti želi pokazati kao društveno osvješten. Samo kažem da unatoč svoj sili i tehnici koju posjeduju nisu napravili neki finalni proizvod.

14 godina
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
hondo kaže...

dobrotvor koji na svakom mogućem slobodnom prostoru ističe svoj logo i nije mi baš neki dobrotvor, više je grebator koji se u javnosti želi pokazati kao društveno osvješten. Samo kažem da unatoč svoj sili i tehnici koju posjeduju nisu napravili neki finalni proizvod.

 I ja se slažem u potpunosti s izrečenim mišljenjem! Moj prijašnji komentar i je bio u tome smjeru! A eto. Banda zna gdje je došla pa nam podilaze tamo gdje smo najtanji!

16 godina
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
hondo kaže...

nije baš neka virtualna šetnja. statične 360 fotke. da ima video sadržaja onda ok. dobro je i zanimljivo ali nisam nešto pao na dupe, u današnje vrijeme i uz tehnologiju koja postoji može se to puno kreativnije i virtualnije izvesti. A ovako, tcom se baš nije nešto isprsio. Ovako nešto 3 entuziasta sa sodilnim fotićem mogu napraviti isto za 2 tjedna posla. nije se tcom nešto ubio od donacije i posla ali važno da je logo na dnu weba. To je uostalom jedino i bitno.

 A gle pa to je kod nas česta praksa, pa onda pojedinci sa željom i voljom naprave nešto kaj je država več trebala odavno napravit.Sramota za Hrvatsku da T-šrot mora ovak nekaj nekaj sponzorirat, uostalom pa realno uopče se nisu puno isprsili to sigurno.

 

Eto usputnog primjera, fotograf i dva suradnika pa eto ti najboljeg kračeg promotivnog videa o gradu Zagrebu.Dakle nema sponzora nema ničega, niti kuna od države ili vlasti kojoj se ionako živo fučka za svaki pošteni i kvalitetan posel.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/zagreb-pulse-of-the-city/152075.aspx

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 19:43 (rambox).
14 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

...ili kako kaže izreka, vrlina je sama po sebi naknada...

 

tako da logotipi "dobrotvora" su obično preseravanje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom
Arendelle kaže...
Branimir82 kaže...

Ne mogu zamisliti tvoje stanje uma...

 Ja mogu zamisliti stanje njegova uma. Mjesta koja se mogu virtualno posjetiti doista nužno uza se nose dozu pijeteta, ali to ne znači da su takvi sadržaji objektivno zanimljivi. Ne treba miješati kruške i jabuke, a pogotovo ne treba dopuštati emocijama da nadvladaju razum.

 Pa da si ti, i recimo drug Drago, posjetila samo mjesto - sigurno ne bi išla :a) laprdati o razumu o mjestu pokolja bolesnika/ranjenika među kojima je bila i trudnica :b) braniti shupka za tipkovnicom.

16 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

cudno da nam nije gramaticke greshke ispravljala

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Virtualna šetnja Vukovarom

Dobro za preview, ali obavezno poslije otići tamo. Prije toga su svi komentari suvišni...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Virtualna šetnja Vukovarom

Bas sam gledao na clanku, ali evo ga na forumu, rijec koja se cuje posvuda samo kada se spominje Vukovar, samo tih par dana u godini... pogodili ste, to je... pijetet! :)

Arendelle je sretna dobitnica, bravo! :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice