Virtualna stvarnost u novom Bugu

poruka: 10
|
čitano: 1.777
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virtualna stvarnost u novom Bugu".
14 godina
offline
Virtualna stvarnost u novom Bug

 narucujem u ponedjeljak google cartboard pa cemo vidjeti kakav je kad stigne. Koliko citam nije full kvalitetno rijesenje kao npr samsung vr headset ali prednosti su mu visestruko niza cijena i to sto radi sa vecinom danasnjih smartphone- a. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2016 9:50 (freddie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Virtualna stvarnost u novom Bug

Kad će novi BTS?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bug

Ja imam unofficial cardboard, jucer mi stigao, ali eto ja sam ga isproba nije me odusevilo i eto, stavit cu u oglasnik pa koga zanima nek pogleda ili nek mi posalje pp 
Inace mislim da VR ima potencijala al eto bar sto se mene tice, morat cu se nacekat da malo padne cijena

16 godina
moderator
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bug
freddie kaže...

 narucujem u ponedjeljak google cartboard pa cemo vidjeti kakav je kad stigne. Koliko citam nije full kvalitetno rijesenje kao npr samsung vr headset ali prednosti su mu visestruko niza cijena i to sto radi sa vecinom danasnjih smartphone- a. 

 Nemoj previše očekivati od cartboarda jer ćeš se razočarati. 

U Bugu možeš pročitati neposredne dojmove nakon korištenja Gear VR-a čak nas petorice iz redakcije. 

Dex.pwn kaže...

Kad će novi BTS?

 Misliš na BFS? 26.01.2017. :)

...
12 godina
odjavljen
offline
Virtualna stvarnost u novom Bug

Bug Talk Show(BTS) - tamo gdje pričate ovo ono i gdje vas mbaksa snima 

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bugu
A to... Pa baš dogovaramo neke goste. Moglo bi se to relatavni brzo dogoditi.
...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bugu
Miro kaže...
A to... Pa baš dogovaramo neke goste. Moglo bi se to relatavni brzo dogoditi.

 

Ubacite mene, ja ću baksi asistirat :D

12 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bug
Miro kaže...

 Nemoj previše očekivati od cartboarda jer ćeš se razočarati. 

U Bugu možeš pročitati neposredne dojmove nakon korištenja Gear VR-a čak nas petorice iz redakcije. :)

 Koliko ćovijek može oćekivati od kartonske kutije? Svi u BUG-u govore i dalje sa skepsom. Ajd bar je Drago poćeo mijenjat mišljenje.

14 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bug
Angus_Young kaže...
Miro kaže...

 Nemoj previše očekivati od cartboarda jer ćeš se razočarati. 

U Bugu možeš pročitati neposredne dojmove nakon korištenja Gear VR-a čak nas petorice iz redakcije. :)

 Koliko ćovijek može oćekivati od kartonske kutije? Svi u BUG-u govore i dalje sa skepsom. Ajd bar je Drago poćeo mijenjat mišljenje.

 Odlična reakcija Drage i Davora, čak je i Miro imao relativno pozitivnu reakciju, očekivao sam puno gore... Brekalo nevjerovatna reakcija

12 godina
offline
Re: Virtualna stvarnost u novom Bug
KIKI3ooo kaže...

 Odlična reakcija Drage i Davora, čak je i Miro imao relativno pozitivnu reakciju, očekivao sam puno gore... Brekalo nevjerovatna reakcija

 Pretpostavljam da se zamor god gledanja javlja zato što je IPD postavljen kao prosjek, pa se javlja vjerojatno problem kada toćku u beskonaćnoti gledaš da ti je kut gledanja između lijevog i desnog oka negativan.  GearVR nema nikakve postavke za korekciju IPD-a, DK2 ima u svom runtimeu, CV1 ima mehanićki. Vjerujem da će već iduća iteracija GearVR-a imati mogućnost te korekcije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice