Virtualni trgovački centar

poruka: 54
|
čitano: 12.739
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virtualni trgovački centar".
14 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

a jer vi znate kad će se to otvorit ,ja sam procitala negdje da je to već otvoreno al ja nemrem uci u taj 3d trgovački centar

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Ne moze se jos uci, iako na glavnoj stranici ima tipka za ulaz. Ali, sad moram reci: WTF!? Pogledajte MAPU. Kakve su to gluposti? "Otok ljubavi", "Pacificki park"... omg

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Virtualni trgovački centar

loool...kako su još i racing track uvalili da se i muška populacija nađeOsmijeh...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

još jednu ideju mi uzeliMršti se.. a ništa... ja ču izmisliti virtualni svijet u kojem imaš kompjuter preko kojeg kupuješ online. nešto kao u far kraju 2Smijeh. i bit če puno jednostavnije. umjesto šetnje shooping centrom samo češ u računalu (koje če bit u predvorju) upisati traženi artikl i sve če ti biti na dohvat. ima da zaradim miljuneeeCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

Zahvaljujem Trillenijumu na pozivnici za logiranje :-)

 

Idemo u testiranje

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
dado_mt kaže...

Zahvaljujem Trillenijumu na pozivnici za logiranje :-)

 

Idemo u testiranje

Popunio sam dio za alpha testiranje i ništa...kako se mogu logirati?

 

EDIT: vidio sam naknadno da trebam čekati koji dan...

pa eto da vidim wtf je to...

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 13:40 (mile_st).
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

ja čekam već  tjedan i ništa....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

evo baš pregledao e-mail i eto pozivnice

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
HCSC kaže...

evo baš pregledao e-mail i eto pozivnice

dobio sam i ja...malo sam šetuckao, ali nema pasa još...

16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

da ga yebes al meni ne ide, skinuo dodatak i nemam se kamo prošetati. Stoji i stoji ona ženska i košarica

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Virtualni trgovački centar
HCSC kaže...

da ga yebes al meni ne ide, skinuo dodatak i nemam se kamo prošetati. Stoji i stoji ona ženska i košarica

Ja lijepo šetam (od danas), ali svi dućani su zatvoreni. Otišao sam malo na krov, tamo je prostor za zabavu i ni sam nemam pojma kako (kao neki lag efekt) upao sam u ono jezero na krovu, i sada imam non-stop blue screen, ni naprijed ni nazad! :) Nema opcije za restart "igre", pa budem avatara ostavio gdje je, možda se nekako preko noći reinkarnira na startnu poziciju...

16 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

samo sam jednom uspio proći screen kraj "tete čuvarice" a to je bilo prilikom instaliranja 3d unity web playera. Instalacija nije završena do kraja a firefox je počeo učitavati 3D mapu i upao sam. Drugi put kad sam pokrenuo web pregledink ništa, samo "teta čuvarica" i to je to Izlanuo se

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob"_ TS2:eurots1.clanservers.com:8820
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 20:04 (dado_mt).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

probajte očistiti komp s ccleaner-om

meni je tak proradilo

xfire: immortal5555
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Virtualni trgovački centar

mora se priznati da je bugovito, ali šta se može očekivati od hrvatskih programeraOsmijeh

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar
mile_st kaže...

mora se priznati da je bugovito, ali šta se može očekivati od hrvatskih programeraOsmijeh

Ovo je fakat nisko. Hoces reci da hrvatski programeri ne valjaju? Bolji su mozda indijski?

16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
dado_mt kaže...

samo sam jednom uspio proći screen kraj "tete čuvarice" a to je bilo prilikom instaliranja 3d unity web playera. Instalacija nije završena do kraja a firefox je počeo učitavati 3D mapu i upao sam. Drugi put kad sam pokrenuo web pregledink ništa, samo "teta čuvarica" i to je to Izlanuo se

Ja nikako ne uspjevam proci taj pocetni screen.

 

edit: evo uspio sam konacno. Ne izgleda bas nest specijalno, ali ajde, idem se malo poigrati da vidim kak je.

edit2: evo i ja sam upao u vodu i sad nemogu nigdje. ovo je jadno...

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2009 19:39 (Assassin).
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
Assassin kaže...

Ja nikako ne uspjevam proci taj pocetni screen.

 

edit: evo uspio sam konacno.

kako,

14 godina
protjeran
offline
RE: Virtualni trgovački centar
HCSC kaže...
Assassin kaže...

Ja nikako ne uspjevam proci taj pocetni screen.

 

edit: evo uspio sam konacno.

kako,

Ja sam skenirao svoj komp sa ccleanerom.

16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
HCSC kaže...
Assassin kaže...

Ja nikako ne uspjevam proci taj pocetni screen.

 

edit: evo uspio sam konacno.

kako,

Ne znam kako, jednostavno usao i radi, prije nije radilo. Ali sad sam upo u vodu...

Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
virtualAThome kaže...
mile_st kaže...

mora se priznati da je bugovito, ali šta se može očekivati od hrvatskih programeraOsmijeh

Ovo je fakat nisko. Hoces reci da hrvatski programeri ne valjaju? Bolji su mozda indijski?

Pa i jesu! Mislim bolji indijski... Vecina genijalaca koji rade za M$ google i velike kompanije i jesu iz indije. Koliko god da zemlja bila siromasna i svakakva imaju najveci izvoz informatickih genijalaca.

I'm going woo woo
14 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
virtualAThome kaže...
mile_st kaže...

mora se priznati da je bugovito, ali šta se može očekivati od hrvatskih programeraOsmijeh

Ovo je fakat nisko. Hoces reci da hrvatski programeri ne valjaju? Bolji su mozda indijski?

ne mislim vrijeđati, i sam ću uskoro biti programer vjerojatno kroz pola godine-godinu. ali ovaj trillenium je, IMHO, bzvz.

NHF, znam da postoji masu odličnih programera u Hrvatskoj, znam ih i osobno, ali ovo je bila čisto izjava na temelju ovog programa i još nekolicine....

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2009 13:49 (mile_st).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar

Očito taj "trillenium" nikad do sad nije saživio..dakle patka prodana..

Sad me zanima zašto redakcija Bug-a se neraspiše o sadašnjem statusu..propalog i još neostvarenog projekta.

kao kad su ga tako ..najavljivali??

 

Manjak financijskih reklamnih sredstava? ...jebtese

14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar

Pozdrav svima,

 

Vidim da se oko Trilleniuma već duže vremena razvija rasprava i drago mi je vidjeti da postoji takav interes. Naravno, kao i uvijek, ne mogu svi komentari biti super za nas, ali svakako ćemo se potruditi da ih u budućnosti bude što više pozitivnih.

 

Inače, projekt je u vrlo intenzivnom razvoju, iako se to možda izvana tako i ne vidi, pa se nikako ne može reći da smo stali ili nešto slično. Priznajem da smo probili neke rokove :), no kada se stvara nešto novo, pogotovo ovako kompleksno, onda je to i za očekivati. Kada malo pogledate kako se grade pravi trgovački centri, onda ćete vidjeti da su kod nekih rokovi pomaknuti i za više od godinu dana, bez obzira što im je situacija, gledajući tehnološki puno bolja nego na jednom ovakvom projektu.

U svakom slučaju, razlog zašto ovog trenutka poboljšanja nisu jako vidljiva vanjskim korisnicima je što dovršavamo sve potrebne sustave za stvarni rad trgovina, dakle, sve potrebne editore, web servise za povezivanje, mnanipulaciju proizvodima, komunikaciju i sl. Iako sam sve ovako ukratko nabrojao i izgleda jednostavno, vrlo je kompleksno i sve se veže na 3D.

 

No, uskoro ćemo dodati malo novosti i za naše alfa testere, tako da sve pozivam da prate naš web u očekivanju novosti. Također, ako nekoga zanimaju neke dodatne informacije, može se slobodno obratiti na moj mail (tomica@trillenium.com), a nema nikakvih problema da razgovaramo i preko foruma.

 

Hvala i lp,

Tomica Radošević, Trillenium

16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Baš ću večeras isprobati malo to pa da vidim do kuda se došlo Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice