Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhone

poruka: 38
|
čitano: 5.023
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhone".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon

To je individualno. Ne kazem da ne valjaju vec da ne bih kupio bez servisa. Evo kod mene otvorena radnja sa tim mobitelima i sad je to vec druga prica... Gledao sam neke modele i to sasvim pristojno izgleda.... 

11 godina
offline
Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhone

naravno da je individualno, ja i kažem - prema mojem iskustvu, što onda nekako ubacim u procjenu cijene, potreba, očekivanja itd.

da kupim klincima mobitel od 500 eura bilo bi bacanje novaca - prema mojoj procjeni, jer će im služiti podjednako kao i kinez od 100 eura, a vrlo vjerojatno će im se razbiti prije nego pokvariti

sad na novim kinezima imaju zaštitne folije, "obučeni" su u zaštitne navlake i zasad im to fercera bez greške, a što se tiče pouzdanosti - nisu se još žalile na probleme koje ja iskušavam sa samsungom 

baš nekidan kad mi se samsung restartirao iz čista mira sam ih pitao jel se njima to događa, jel imaju problema sa senzorima ili bilo što slično - kažu ništa, radi im normalno

 

pa da ne bi popizdio da imaš mobitel koji košta kao pet njihovih i njihovi bez greške, a mene moj jebe kao da sam uzeo neko no-name smeće

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon
Dex.pwn kaže...
Opće je poznato da su sivi auti najbolji. Ne troše puno, i ne kvare se 🤣🤣🤣🤣

 

Zapravo sivi auto ima određenu prednost nad ostalima - kad je prljav ne primjeti se kao na drugima :-)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon
picajzla0707 kaže...

naravno da je individualno, ja i kažem - prema mojem iskustvu, što onda nekako ubacim u procjenu cijene, potreba, očekivanja itd.

da kupim klincima mobitel od 500 eura bilo bi bacanje novaca - prema mojoj procjeni, jer će im služiti podjednako kao i kinez od 100 eura, a vrlo vjerojatno će im se razbiti prije nego pokvariti

sad na novim kinezima imaju zaštitne folije, "obučeni" su u zaštitne navlake i zasad im to fercera bez greške, a što se tiče pouzdanosti - nisu se još žalile na probleme koje ja iskušavam sa samsungom 

baš nekidan kad mi se samsung restartirao iz čista mira sam ih pitao jel se njima to događa, jel imaju problema sa senzorima ili bilo što slično - kažu ništa, radi im normalno

 

pa da ne bi popizdio da imaš mobitel koji košta kao pet njihovih i njihovi bez greške, a mene moj jebe kao da sam uzeo neko no-name smeće

 Pa nije to bas tako. Ima kineza i "kineza"... Pratim neke teme o tim telefonima i to je nekad  tragikomicno kakvih problema ima..,

Recimo frend mi ima neki leago ili kako se vec pise i stalno mu nekakve reklame iskacu. To je prvi i jedini put da sam to vidio na nekom andorid telefonu.... Cist room resetovan na fabricke kroz recovery i reklame iskacu....

11 godina
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon
To s reklamama se i nama dogodilo s jednim kinezom, ali su se klinke naviknule (ja sigurno ne bi), a i pao im je i razbio se, pa ih to nije dugo mucilo

Ovi ostali su srecom bez toga
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon
Ah, sad sam se sjetio - to sam veselje imao i ja na samsungu, otvara jebene reklame u samom sustavu, ides nazvat nekoga i odjednom reklama preko cijelog ekrana, stisnes x i naravno da lose uhvati i pocne te spajati na net... ispizdio sam na zivce i trajalo je mjesecima dok nisam skuzio koja je aplikacija krivac - jebeni peel control (ili kako se vec zove) koji dodje kao defoltni app i nakon jednog updejta za koji ni ne znas da se dogodio pocne sranje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon

Nikad ni an jednom drugom mobu ni vidio ni cuo.... Pretpostavio sam da je do neke app ali nisam imao vremena se igrati toliko...

11 godina
offline
Re: Više kvarova Android uređaja u odnosu na iPhon
Torent kaže...

Nikad ni an jednom drugom mobu ni vidio ni cuo.... Pretpostavio sam da je do neke app ali nisam imao vremena se igrati toliko...

 evo ovo govno - link

 

to sam slučajno našao nakon što sam ga diseblao, a isto tako sam slučajno skužio koja aplikacija baca reklame kad sam za vrijeme reklame stisnuo onaj donji lijevi "gumb" koji ti pokazuje altivne aplikacije i onda kad ti poslaže sve aplikacije ova reklama je pokazana s natpisom peel remote

 

tek tada sam skužio što me hebe, a mjesecima sam pokušavao otkriti koji kujac se događa

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice