Visoki ciljevi Twittera

poruka: 17
|
čitano: 1.709
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Visoki ciljevi Twittera".
16 godina
odjavljen
offline
Visoki ciljevi Twittera

A plan svih hrvatskih vlada je imati suficit u proračunu... Ne zna se vremenski rok!

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
14 godina
online
Visoki ciljevi Twittera

Ovo je malo manje od 1/3 trenutnog broja stanovnika, a priblizno 1/3 stanovnika danas koristi internet. Dakle gledano sa danasnjeg gledista, oni zele da svaki korisnik koji koristi internet ujedno i koristi twitter sto mi se cini malo vjerojatno. Istina da ce broj korisnika interneta s vremenom rasti no sumnjam da ce twitter ikada doseci brojku od 2 milijarde. Prije svega, twitter je drustvena mreza koja je potpuno specificna drustvena mreza i zato mi se cini da ona privlaci malo manje tipova korisnika, a samim time i manji udio korisnika. Broj korisnika interneta ce znatno porasti u sljedecih 10 -20 godina no sumnjam da twitter toliko izdrati na trzistu da uspije dobiti sansu da dobije 2 milijarde korisnika.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
Imat ce oni 2 milijarde kad na zemlji bude 65 milijardi stanovnika.
14 godina
neaktivan
offline
Visoki ciljevi Twittera

dvije milijarde korisnika može se postići. Dvije milijarde aktivnih korisnika je nemoguće postići.

I omraženi fejsbuk ako ima milijardu korisnika, ne znači da su svi aktivni. Siguran sam da je brojka daleko manja.

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Visoki ciljevi Twittera

Facebook se nakon osam godina postojanja približava brojci od jedne milijarde korisnika...

Korisnika? Ili aktivnih računa? Posve je uobičajeno da neki korisnici imaju aktivno više računa, a ako još pridodamo i tvrtke koje se bave trgovinom lajkova, sasvim sigurno da je i Facebook daleko od milijarde korisnika. Kao što i Hrvatska ima više birača nego stanovnika.

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
lol, sto se mene tice, moji followersi su aktivni
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Visoki ciljevi Twittera

Twitter je jednostavno jako ograničen koncept koji ima smisla u prilično ograničenom broju slučajeva u odnosu na sustave tipa facebook ili google+ ili nešto tome slično. Ne vjerujem da će ikad dosegnut popularnost facebooka. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Visoki ciljevi Twittera

Ovaj je na nekim jacim drogama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
Stvarno nekada i sam sebe zacudim kakvim glupostima u zivotu nadjem mjesta, ali stvarno mi taj tviter nema apsolutno nikakvog smisla. Stvarno nije za svakoga
16 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
ni meni nije twiter nikad sjeo... probao sam se i natjerat po drugi put i otvorio novi acc...al ne ide hahaha fb je ostao primaran zbog besplatnog dopisivanja i skidanja s smsova....
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
14 godina
neaktivan
offline
Visoki ciljevi Twittera

Kad god pročitam novine, uvijek se nađe neki članak da je neka "zvijezda" stavila sliku svojeg dupeta na Twitter. Od poznanika ni ne znam ikoga da koristi Twitter, isto kao i Google+ na kojem je pustoš tak da ispada da su na Twitteru samo poznate osobe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
rjakopec kaže...

Twitter je jednostavno jako ograničen koncept koji ima smisla u prilično ograničenom broju slučajeva u odnosu na sustave tipa facebook ili google+ ili nešto tome slično. Ne vjerujem da će ikad dosegnut popularnost facebooka. 

lol cuj ovog, pa to je i smisao twittera

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
online
Re: Visoki ciljevi Twittera
Mitch kaže...
rjakopec kaže...

Twitter je jednostavno jako ograničen koncept koji ima smisla u prilično ograničenom broju slučajeva u odnosu na sustave tipa facebook ili google+ ili nešto tome slično. Ne vjerujem da će ikad dosegnut popularnost facebooka. 

lol cuj ovog, pa to je i smisao twittera

I upravo zato on privlači malo specifičniji krug korisnika nego facebook, google+ i sl. Zato je potreban ogroman broj ukupnog broja korisnika interneta, da bi se našlo 2 milijarde korisnika kojima odgovara twitter.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
Crank1d kaže...

Kad god pročitam novine, uvijek se nađe neki članak da je neka "zvijezda" stavila sliku svojeg dupeta na Twitter. Od poznanika ni ne znam ikoga da koristi Twitter, isto kao i Google+ na kojem je pustoš tak da ispada da su na Twitteru samo poznate osobe.

Nisu samo poznate, nego 60 milijuna dosta aktivnih Amera.

Twitter je puno ozbiljnija mreža od FB, to je jasno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
protjeran
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
Moze pojasnjenje kako mislis ozbiljnija? Na koji recimo ja ozbiljan nacin mogu poceti koristiti tviter?
16 godina
offline
Visoki ciljevi Twittera

Je right, na facebooku dosta korisnika ima više profila, dok na twitteru rijetko tko ima uopće proifl.

 

Dobro je, ambiciozni cu, al jedno su želje, a drugo stanje.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Visoki ciljevi Twittera
metak kaže...
Moze pojasnjenje kako mislis ozbiljnija? Na koji recimo ja ozbiljan nacin mogu poceti koristiti tviter?

LOL

 

ozbiljnija je jer nema l00dacha.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice