Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

poruka: 81
|
čitano: 9.122
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam".
7 godina
protjeran
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Hehe, koje gluposti pisete. Sad je kao iPhone kao bagatela, dizu cijenu jer mogu.

Moj PC  
26 1 hvala 0
10 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Takve izjave su namjenjene - zna se čijem tržištu .. :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
I u čemu je problem? Da kažu $2k tupsoni bi kupili. Šteta sto je Nadela ubio WP. Living pictures, old news za WP, ali marketinski je to izum jabucara. Pokazao sam to korisniku ismeca i bilo je : Gdje se to moze kupiti? Ima toga brdo, a ovo je samo jedan primjer.
 
2 10 hvala 1
9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Pa nek naprave koju tvornicu oled zaslona.para imaju
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Neka sebi smanje maržu po komadu i eto rješenja.

 
9 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Brk kaže...
I u čemu je problem? Da kažu $2k tupsoni bi kupili. Šteta sto je Nadela ubio WP. Living pictures, old news za WP, ali marketinski je to izum jabucara. Pokazao sam to korisniku ismeca i bilo je : Gdje se to moze kupiti? Ima toga brdo, a ovo je samo jedan primjer.

 Vise nigdje ;) Jedino na alixpresu gdje se kupuju najbolje stvari ;)

PlayMaker10 kaže...

Neka sebi smanje maržu po komadu i eto rješenja.

 To nije opcija. 300 USD po komadu se ne dira ;)

 

Ja ne mogu docekati predstavljanje i kad krene lavina ovdje kako je amazing a do juce pljuvali na amoled, QC i sl ;) 

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Ja isto jedva cekam da vidim dal ce zaslon biti od ruba do ruba,ali ga ziher nebum kupil vec cu cekat godinu dana da svi pokupe foru i kupit neki za 3 iljadarke
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

haha a razlika niti 100 dolara a cijena visa 300 lol

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže..

 To nije opcija. 300 USD po komadu se ne dira ;)

 

Ja ne mogu docekati predstavljanje i kad krene lavina ovdje kako je amazing a do juce pljuvali na amoled, QC i sl ;) 

 Sve diraj samo ne diraj novac, ali budimo realni Apple zna šta radi, oni puste drugima da testiraju te nove tehnologije tipa AMOLED, brzo punjenje, bežično punjenje i kada je to sve sigurno oni uvedu i naprave kako treba. To je realnost. Kvalitetu imaju i to nitko ne može tvrdit suprotno jedini njihov problem je cijena uvijek bila, ali kad pogledam cijenu Samsunga i oni su počeli fantazirat s cijenama. S8 nije puno bolji od recimo S7 Edge-a a cijena 6000 kn u maloprodaji. A da ne govorim da je recimo S7 edge još uvijek 4500 kn. Trenutno koristim iPhone 7 i fluidniji mobitel nikad nisam imao a koristio. Tu prednost softwarea i hardwarea koriste maksimalno. Inače mene te fanboy fore ne zanimaju ali eto koristim sad taj iPhone 7 jer mi je ulatio novi za odličnu cijenu a imao sam nešto kratko 5s i rade vrhunski. Najveći problem Androida su updateovi. Ne patim oko toga ali recimo imao sam na Samsungu 2,3 bug-a koji su smetali u radu i znalo se za njih i popravak toga putem updatea sam čekao 3 mjeseca. Znam neki će reći uzmi neki sa čistim Androidom ali meni jednostavno paše Samsungova varijanta više nego čisti. 

14 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

He, he

 

Ovo ko kad dođeš kod meštra od auta, a on ti veli "a je, vidi, toliko sam ja platio, i to još sa 78% popusta, ko za mene", a ti ko mulac, gledaš, čudiš se i veliš, onako u sebi "ama je, sigurno, je, je  tako je"...

 

Iako i sam znaš da te je oderao ono, ko medo komad slanine, al' opet, što ćeš, kad to to treba jel'...

 

A mati moja mila!

 

Al' opet, ne želim uvrijediti nekoga tako da, tko želi, mora, hoće, ma samo naprijed!

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Hrvoje.RH kaže...
Ja isto jedva cekam da vidim dal ce zaslon biti od ruba do ruba,ali ga ziher nebum kupil vec cu cekat godinu dana da svi pokupe foru i kupit neki za 3 iljadarke

 a do sad si zivio ispod kamena pa nisi skuzio da vec neko vrijeme takvi postoje i da je apple "pokupio foru"? 

PlayMaker10 kaže...

 Sve diraj samo ne diraj novac, ali budimo realni Apple zna šta radi, oni puste drugima da testiraju te nove tehnologije tipa AMOLED, brzo punjenje, bežično punjenje

hahah 

budimo iskreni, hvataju korak sa konkurencijom.. i to sve teze

14 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...
Hrvoje.RH kaže...
Ja isto jedva cekam da vidim dal ce zaslon biti od ruba do ruba,ali ga ziher nebum kupil vec cu cekat godinu dana da svi pokupe foru i kupit neki za 3 iljadarke

 a do sad si zivio ispod kamena pa nisi skuzio da vec neko vrijeme takvi postoje i da je apple "pokupio foru"? 

PlayMaker10 kaže...

 Sve diraj samo ne diraj novac, ali budimo realni Apple zna šta radi, oni puste drugima da testiraju te nove tehnologije tipa AMOLED, brzo punjenje, bežično punjenje

hahah 

budimo iskreni, hvataju korak sa konkurencijom.. i to sve teze

 Nitko nema marketing kao oni, to je realno stanje, kada je jedan iPhone 7 koji nije išta drugo nego 6s promijenjen za par detalja trenutno najprodavaniji uređaj onda se tu nema šta dodat. Marketing je odradio svoje.

10 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Mislim da je kriva jedna domaca zivotinja-ovca.
Moj PC  
6 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
PlayMaker10 kaže...
,,,,

 Sve diraj samo ne diraj novac, ali budimo realni Apple zna šta radi, oni puste drugima da testiraju te nove tehnologije tipa AMOLED, brzo punjenje, bežično punjenje i kada je to sve sigurno oni uvedu i naprave kako treba. To je realnost. ....

 Znaci oni su tu tehnologiju imali u isto vrijeme ili prije nego samsung pa su pustili samsung da testira? Boze....

PlayMaker10 kaže...
...

 Nitko nema marketing kao oni, to je realno stanje, kada je jedan iPhone 7 koji nije išta drugo nego 6s promijenjen za par detalja trenutno najprodavaniji uređaj onda se tu nema šta dodat. Marketing je odradio svoje.

 Tu su vrhunski. Vidi u sta su tebe ubijedili a mogu misliti kako ce te ubijediti da je samsunogv amoled u iphone daleeeeeeeeeeeeeko bolji nego samsunog amoled u ostalim mobitelima..... 

 

 

Tipicna mantra applea koju vi pusite.... MI usvajamo tehnologiju kad je zrela. NE NE NE. Oni je usvoje kad je toliko rasirena da je vrlo jeftina i unaprijedjena da je oni samo jeftino kupe i ubace i onda to preskupo naplate jer ubijede ljude da je to novo i amazing..... 

16 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

"Apple očajnički želi pronaći drugog dobavljača za OLED ekrane, dovoljno kvalitetnog i pouzdanog, a sve kako bi snizio nabavnu cijenu ove ključne komponente."
Mda, apsolutno im je u interesu da ne naplate svoj flagship 1500 dolara. Jedino što žele je valjda da si vrate čist profit na 90% umjesto sa samsungom samo 75%.
Teško će naći ikoga - samo Lg još može nešto slično ponuditi (jer pretpostavljam da će željeti osim amoleda i zakrivljene rubove kao samsung edge) a on sad kad
zna koliko traži samsung, nije lud da daje jeftinije takvoj firmetini kakav je apple.
Na kraju balade, nek digne ruku onaj koji sumnja da će se najskuplji model apple fona prodavati kao kikiriki, bez obzira koju cijenu drmnu. Dapače, što skuplje, to ljudima draže. Osjete se "ekskluzivniji" u svojim ispraznim svakodnevicama :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
24 2 hvala 3
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

Zamisli da kupujes komponente od mrske konkurencije ;) Naravno to je u normalnom svijetu normalna poslovna praksa ali na ovom forumu bas i ne ;)

Ma ja sam ubijedjen da ce ti ekrani biti daleko bolji nego u note i S seriji....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Da imam 1000$ opet bi kupio apple nego precjenjeno smece od samsunga....
Moj PC  
2 23 hvala 0
9 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Ja sparam za S7 do sijecnja ga valjda kupim! Htio bi i ja neki flagship ali ne ide  kada bi imao love "vijerovatno" bi kupio Iphone! Ali i sa S7 cu sigurno biti i vise nego zadovoljan! Samsung ima sigurno lijepsi dizajn nego Iphone 100%

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 3:11 (veseli007).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

u ovom okrutnom svijetu preseravanje je sve skuplje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
28 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
veseli007 kaže...

...Ali i sa S7 cu sigurno biti i vise nego zadovoljan! Samsung ima sigurno lijepsi dizajn nego Iphone 100%

 kad ti i prije isteka garancije počne raditi idiotarije, dizajn će ti biti na zadnjem mjestu

meni je s5 mini nakon godinu dana normalnog rada najprije radio probleme sa senzorom osvjetljenja, pa je malo-malo prestalo raditi automatsko osvjetljenje što je inače izvrsna funkcija jer mi treba maksimalno osvjetljenje dok sam na terenu pod suncem

zatim je malo-malo prestao raditi senzor blizine, pa ne gasi ekran dok razgovaram i onda facom svako malo stavim nekoga na čekanje ili uđem u hrpu aplikacija i postavki

nakon godinu i pol počeo je s random krešanjem, pa se bar nekoliko puta mjesečno iz čista mira resetira...ništa od toga nije za servis, jer je potpuno random i odjebali bi me samo tako

 

 

kolega mi se smijao sa svojim s5 kupljenim pola godine nakon mene i taman toliko duže mu je trebalo da počne iskušavati iste "fičre"

toliko o "flagshipu"... majke im ga spalim, bar su mogli kvalitetne senzore staviti, a ne neko jeftino smeće

16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Novi načini plaćanja
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
picajzla0707 kaže...
veseli007 kaže...

...Ali i sa S7 cu sigurno biti i vise nego zadovoljan! Samsung ima sigurno lijepsi dizajn nego Iphone 100%

 kad ti i prije isteka garancije počne raditi idiotarije, dizajn će ti biti na zadnjem mjestu

meni je s5 mini nakon godinu dana normalnog rada najprije radio probleme sa senzorom osvjetljenja, pa je malo-malo prestalo raditi automatsko osvjetljenje što je inače izvrsna funkcija jer mi treba maksimalno osvjetljenje dok sam na terenu pod suncem

zatim je malo-malo prestao raditi senzor blizine, pa ne gasi ekran dok razgovaram i onda facom svako malo stavim nekoga na čekanje ili uđem u hrpu aplikacija i postavki

nakon godinu i pol počeo je s random krešanjem, pa se bar nekoliko puta mjesečno iz čista mira resetira...ništa od toga nije za servis, jer je potpuno random i odjebali bi me samo tako

 

 

kolega mi se smijao sa svojim s5 kupljenim pola godine nakon mene i taman toliko duže mu je trebalo da počne iskušavati iste "fičre"

toliko o "flagshipu"... majke im ga spalim, bar su mogli kvalitetne senzore staviti, a ne neko jeftino smeće

bravo, znaci svima se to dogada, svi su isti. imao si ih nekoliko milijuna primjeraka pa si donio zakljucak. pogotovo ti neki "mini" poluproizvodi koji opcenito sami sebe nemogu pokrenuti. 

a pogotovo to znaci da je s6=s5 i da je s7=s5 i da je s8=s5 itd itd. i tako slijedecih 10 godina.. naravno, bravo.. izvrsno, pohvalno, znalac pravi..

to je ista fora kao da za iphone7 kazes "drzis ga krivo" kad nemas signala.. alo, prosla ta fora prije nekoliko godina..

 

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...
Da imam 1000$ opet bi kupio apple nego precjenjeno smece od samsunga....

 pa tu bi se dalo i bolje razmislit sto je precjenjeno smece... koliko sto kosta..

al dobro, ovih dana svejedno se mozak ne koristi

11 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...

bravo, znaci svima se to dogada, svi su isti. imao si ih nekoliko milijuna primjeraka pa si donio zakljucak. pogotovo ti neki "mini" poluproizvodi koji opcenito sami sebe nemogu pokrenuti. 

a pogotovo to znaci da je s6=s5 i da je s7=s5 i da je s8=s5 itd itd. i tako slijedecih 10 godina.. naravno, bravo.. izvrsno, pohvalno, znalac pravi..

to je ista fora kao da za iphone7 kazes "drzis ga krivo" kad nemas signala.. alo, prosla ta fora prije nekoliko godina..

 nit sam rekao da sam znalac, nit sam rekao da je s5=s7, ali jest bio flagship

također, s5 mini je u svoje vrijeme bio dio flagship ponude zmazunga, a kolega ima "punokrvni" s5 i ima skoro isto veselje kao i ja

 

i ohladi malo s tim nadobudnim nastupom, iznosim svoja iskustva kao vlasnik, ne kao fanboy

9 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

kao prvo mini serija nikad nije bila flagship, to je bilo smece u koje se ugraduju slabije komponente. usporedi ako meni ne vjerujes.

svaki njihov mini koji sam probao se vukao kao masna krpa po podu.. govno na kvadrat kojem je maksimalna mogucnost bila odgovorit na poziv.

 

a kao drugo ohladi sa sirenjem dezinformacija tipa; ej imas samsung - znaci crknut ce ti, jer je i meni.

a svojom izjavom si prakticki rekao da je s7 = s5

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 8:37 (digitall).
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

ima sam 3 serije iphona u nizu, isto tako sam imao s4.s5.s6, nikad problema sa niti jednim od njih. 

Moj PC  
3 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...

kao prvo mini serija nikad nije bila flagship, to je bilo smece u koje se ugraduju slabije komponente. usporedi ako meni ne vjerujes.

svaki njihov mini koji sam probao se vukao kao masna krpa po podu.. govno na kvadrat kojem je maksimalna mogucnost bila odgovorit na poziv.

 

a kao drugo ohladi sa sirenjem dezinformacija tipa; ej imas samsung - znaci crknut ce ti, jer je i meni.

a svojom izjavom si prakticki rekao da je s7 = s5

 naporan si

ne govorim o "slabijim komponentama" s kojima nisam imao problema što se tiče perfomansi za ono čemu meni služi mob - pozivi, surfanje i fotkanje

govorim o problemima sa senzorima i rušenju sustava na mobitelu koji je sasmung prodavao kao flagship seriju, uostalom tu je i primjer kolege koji sa normalnim s5 ima iste probleme

 

i nisu dezinformacije, nego osobno iskustvo s dva mobitela iste serije, nisam kupio 50 primjeraka, nije niti kolega, ali dva samsunga s serije s kojima ima doticaj su zakurac i to je moje iskustvo

ponavljam, nisam rekao da je s7=s5 već da zmazung očito fuša i štedi čak i u flagship seriji što je nedopustivo obzirom na cijenu

klinci su mi promijenili već 5-6 kineza, 2 su imala slične probleme, ostale smo mijenjali jer su ih razbile, no kinezi su koštali cca 100 eura po komadu i takvi problemi im se mogu oprostiti, zmazungu ne

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
picajzla0707 kaže...

 naporan si

ne govorim o "slabijim komponentama" s kojima nisam imao problema što se tiče perfomansi za ono čemu meni služi mob - pozivi, surfanje i fotkanje

govorim o problemima sa senzorima i rušenju sustava na mobitelu koji je sasmung prodavao kao flagship seriju, uostalom tu je i primjer kolege koji sa normalnim s5 ima iste probleme

 

i nisu dezinformacije, nego osobno iskustvo s dva mobitela iste serije, nisam kupio 50 primjeraka, nije niti kolega, ali dva samsunga s serije s kojima ima doticaj su zakurac i to je moje iskustvo

ponavljam, nisam rekao da je s7=s5 već da zmazung očito fuša i štedi čak i u flagship seriji što je nedopustivo obzirom na cijenu

klinci su mi promijenili već 5-6 kineza, 2 su imala slične probleme, ostale smo mijenjali jer su ih razbile, no kinezi su koštali cca 100 eura po komadu i takvi problemi im se mogu oprostiti, zmazungu ne

covjek kaze da ce valjda biti zadovoljan sa s7, a ti mu ispalis odmah: imat ces problema jer sam ih ja imao na par godina starijoj seriji.. 

koliko god se pokusavas izvuci, ne ide ti, izjednacio si s7 i s5, znaci nista se nije promjenilo, samsung ugraduje iste komponente/softver i dalje, i sve je isto, i to je u biti s5, samo su napisali na njega s7...

ok, u pravu si.. sam sebi.. nikom vise.

kupi ajfon i makni se.

11 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...

covjek kaze da ce valjda biti zadovoljan sa s7, a ti mu ispalis odmah: imat ces problema jer sam ih ja imao na par godina starijoj seriji.. 

koliko god se pokusavas izvuci, ne ide ti, izjednacio si s7 i s5, znaci nista se nije promjenilo, samsung ugraduje iste komponente/softver i dalje, i sve je isto, i to je u biti s5, samo su napisali na njega s7...

ok, u pravu si.. sam sebi.. nikom vise.

kupi ajfon i makni se.

 ništa se ne pokušavam izvući, samo upozoravam da bi mogao imati problema... dakle mogao, ne da će ih sigurno imati

 

ne govorim da je samsung nastavio ugrađivati iste komponente, samo da je očito fušario, bar u dva od dva mobitela za koje znam

sad bi ti kao očiti stručnjak trebao dati neku informaciju da više ne fušare s novim serijama, dakle čekam...

 

i nisam nigdje rekao da ću kupiti ajfon ili ga nekom preporučio, tebi je očito fanbojizam i idiotski fanboj-war između zmazunga i jabuke udario u glavu

daj si bar kupi dionice da imaš nekog razloga ovoliko serendati po forumu

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
picajzla0707 kaže...

 ništa se ne pokušavam izvući, samo upozoravam da bi mogao imati problema... dakle mogao, ne da će ih sigurno imati

 

ne govorim da je samsung nastavio ugrađivati iste komponente, samo da je očito fušario, bar u dva od dva mobitela za koje znam

sad bi ti kao očiti stručnjak trebao dati neku informaciju da više ne fušare s novim serijama, dakle čekam...

 

i nisam nigdje rekao da ću kupiti ajfon ili ga nekom preporučio, tebi je očito fanbojizam i idiotski fanboj-war između zmazunga i jabuke udario u glavu

daj si bar kupi dionice da imaš nekog razloga ovoliko serendati po forumu

znaci nisi imao s7 i upozoravas covjeka da bi mogao imati problema s njim  svasta se ovdje da procitati..

evo "kao ociti strucnjak da vise ne fusare u novijim serijama" docekao si informaciju iz prve ruke: 0 problema sa s7e. moje osobno svakodnevno koristenje. dakle 0 usporavanja, 0 stekanja, 0 rusenja, 0 restarta, 0 bilo kakvih problema.. nula!

 

da li sam ja kompetetniji da mu dam informaciju o s7 ili ti? ja mu nisam ni htio nista napisati jer nije tema o tome, a ti si taj koji je osjetio potrebu malo pljucnit.

jebe se meni za zamzung ili nesto peto i deseto, danas imam ovo sutra ono, (slijedeci mi lg v30 nadam se) marka mi je najmanje bitna u zivotu. zivcira me kad neko sere bez argumenata i siri dezinformacije.

ja sam uvijek bio najglasniji kada se sralo OPRAVDANO po samsungu, kada je to i zasluzio. sto bi sad trebao i dalje srat tj. lagat za novije modele? ipak se necu sramotit.

to ti je ista stvar kao da je netko pitao da li da uzme lg g6, a ja koji sam imao g3 i g4 kazem nemoj ni slucajno to je lagfest i maticna ploca ce ti najvjerojatnije crknut. jer je to moje iskustvo sa ta dva starija modela. (a g6 je inace odlican)

 

ljudi, prestanite se sramotiti, sirit neistine, netko bi to mogao shvatiti ozbiljno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice