Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

poruka: 81
|
čitano: 9.126
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Kresimir4 kaže...

Usporedujuci iphone 8 i samsung 8, cak usporedujuci svaku njihovu prethodnu verziju vidimo, ali neki ne zele vjerovat da samsung ima puno vise stvari za ponudit i cak ima sd karticu. Sada, ljudi koji govore da je samsung sranje, zasto? Jeli imate neko iskustvo s njima? Meni je prijatelj imao 2 iphonea, na 1 mu riknuo gps pa ga prodao, na 2 mu je nesto bilo stvarno se ne sjecam sto, znam da je potrosio hrpu vremena cekajuci ga iz servisa, ali uglavnom i njega je prodao. Sada ima samsung s5 s kojim je jako zadovoljan i nikada problema s njime. Naravno iphone i samsung, ma sve te marke ce imati problema kad tad, ali stvar je u tome da samsung nudi vise stvari od iphonea. Da se te 2 kompanije malo poigraju pa da novu verziju androida koja ima doci stave na iphone i objave je kao novi ios, fanovi iphonea bi rekli kako je odlican, a nebi imali pojma da je to nova verzija androida i opet bi nastavili kakiti po androidu.

 

 

Kad izađe neka vijest o Samsungu ne vidim da bi se iPhone korisnici odmah uzburkali i morali sve popljuvati, no kad se pojavi o iPhoneu najglasniji su oni koji ga ne koriste, a neki ga valjda se nisu ni potrudili isprobati prije nego komentiraju. I tvoj komentar da je svaki Samsung generacijama prije bolji od iPhonea mene ko korisnika iPhonea ne smeta iako znam da je glupa izjava i nemam te potrebe radi toga popljuvati kao neki forumaši ljubitelji Samsunga. Neka ljudi kupuju što žele, no pomalo je umišljeno tvrditi da su svi koji kupe iPhone budale, ovce ili što već jesu jer umjesto toga nisu kupili S8 koji je toliko bolji. I to govori o mentalitetu, Ameri kupe iPhone, nemaju potebe susjeda koji je kupio S8 izvoditi na pravi put jer je krivovjernik i bave se onim što im je posao. Balkanci, uključujući i Hrvate, prvo imaju potrebu svima posoliti pamet jer sve najbolje znaju, no s druge strane kad pogledaš u kojem stanju nam je društvo dođe ti da zaplačeš. To je razlika u mentalitetu radi koje smo uvijek negdje na dnu hranidbenog lanca

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Meni je smijesno spominjanje servisa... 95% reklamacija na iphone se rjesava davanjem novog uredaja za banalne razloge.... Kod toga mob je jednostavno za otvorit rastavit prominit amater to moze lako naucit...
Samsung i ostali saljes mobitel 10 puta minjaju mu maticnu ekrane konektore ne znas vise ni sto imas orginalno u mobitelu dode sredeno ko sarma sa miljun gresaka jer nijedan samsung top model od s3 se ne moze normalno rastavit... Ali da apple je seronja a to sto ovi namjerno naprave mob da bude sto krhkiji da sto vise zarade na djelovima.
Rekao sam svoje mislje je da dajem 1000$ za mobitel uzeo bih iphone ovo drugo je sve odlicno za nekoga ko ne zna za bolje..
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

U maniru apple fanboya moram te pitati sto ti toliko smeta samsung? Pa za 7 dana ces imati iphone sa ekranom i ko zna sta jos od samsunga ;) I imacu manje dijelova od samsunga od tebe;) Nije samsung jedini android proizvodjac ;) Srecom ;)

16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...
Meni je smijesno spominjanje servisa... 95% reklamacija na iphone se rjesava davanjem novog uredaja za banalne razloge.... Kod toga mob je jednostavno za otvorit rastavit prominit amater to moze lako naucit...
Samsung i ostali saljes mobitel 10 puta minjaju mu maticnu ekrane konektore ne znas vise ni sto imas orginalno u mobitelu dode sredeno ko sarma sa miljun gresaka jer nijedan samsung top model od s3 se ne moze normalno rastavit... Ali da apple je seronja a to sto ovi namjerno naprave mob da bude sto krhkiji da sto vise zarade na djelovima.
Rekao sam svoje mislje je da dajem 1000$ za mobitel uzeo bih iphone ovo drugo je sve odlicno za nekoga ko ne zna za bolje..

 Ne znam odakle si izvadio brojku od 95% ali to je zapravo laz. Jedini slucaj kada se iphone mjenja na licu mjesta je ako ga dofuras isti dan (mozda cak i dan poslije, ovisi o problemu). Ali to je slucaj sa bilo kojim flagship uredjajem. Takodjer, iphone se otvara, mjenja maticna, ekran, zvucnik, kaj god treba i popravljen se vraca korisniku. To ti ja ko prodavac u informatickom ducanu kazem kojemu je kroz ruku proslo valjda 15ak iphona (nije neka brojka) , dosta u oba smjera, dok samsunga u skoro dvije godine - ravno nuli. To bi mozda moglo znaciti da su korisnici iphona razmazene curice pa reklamiraju najbanalnije stvari kao (iz iskustva): reklamacija iphona 7 jer, pazi sad - ne zna koristiti skener otiska prstiju pa je mislil da ne radi. Ili bi mozda moglo znaciti da android korisnici pregrme musice (kojih je i iphone pun) i nastave zivotom. Bilo kako bilo, iphone korisnici mozda nejdu u android teme, ali bormes prvi pocnu kenjat u svojim temama protiv samsunga i androida. Samsung S8 i S8+ su uz LG V3 najzaokruzeniji uredjaji na svijetu, za dva koplja bolji od iphona. Nemojmo zaboravit kako je Apple hipokriticna firma za razliku od ostalih - nikad necete vidjeti veci iphone od 3.5 incha, izadje 4. Kome treba stylus? Izbace jedan koji kosta ko kajgana svetog petra i puni se kao da je inzenjer zaduzen za dizajn bio pijan kad je odlucio o polozaju. Samoled ekrani? Nas je prekrasan "amazing"... sljedeci izlazi bas sa tim i to Samsunga. Da ne spominjem probleme s antenama i "krivo drzite mob" gdje ti glavni celnik firme pljunul u facu jer ste ovce, guljenje farbe, mrlja na ekranima petica, bugovi sa alarmima, zapaljenjima cetvorki, pokvarenim skenerima otiska prstiju... Mislim da bi bilo dosta uzdizati iphone. Nimalo iskrena firma, nikako usporediva sa Samsungom. Samsungov CEO, koreanac kojemu engleski ide gore nego mom dvogodišnjaku kineski, ne pljuje svojim korisnicima u facu, ako nista drugo ne javno. Ispricali se za baterije, napravili recall i vrnuli lovu i jos dali popust (koji je vise kao znak paznje). Na kraju krajeva, mobove i firme ne treba dozivljavati emotivno, jer njih boli tuki za nas. Apple mi je osobno na dnu ljestvice, Samsung dosta drazi - jer su azijati, jer rade predano, razvijaju vlastitu tehnologiju, vredni su za razliku od bljutavih amera koji iskoristavaju kineze da im sklepavaju precijenjene i reciklirane uredjaje bez imalo noviteta. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže...
digitall kaže...
...

 

tesko da mu moze utjecati na seksualni zivot, jer prema njegovim postovima nebi se reklo da je jos usao u pubertet

 

i opcenito o cem drugom oni mogu pricat osim o staroj slavi, fluidnosti i sl.

to sto su pregazeni u svem ostalom je nebitno, bitno da cijena samo ide gore

a mi naravno nemamo para za tako nesto.. ajd mozda se u slijedecih 10 god promijene fore u neke nove, ove su se vec previse izlizale

 Za 7 dana vec. Kako je amoled vrh nista drugo ne valja a nece znati kako su zivjeli bez brzog i bezicnog punjenja ;) Vidis da to niko ne spominje od momenta kad su krenule glasine da ce to imati next iphone ;) Odjednom se svi ucutali ;) Niko ne spominje ni vjernost boja recimo a puna usta bila ;) Svi profici i rade monografije na mobitelu a na stolu neki low end od monitora ;) 

PlayMaker10 kaže...

Dok se vi tu svađate iPhone će opet bi najprodavaniji uređaj koliko god koštao, ljudi su s njim zadovoljni, imaju najvjernije kupce i imaju vrhunski marketing, najbolji na svijetu. Naravno da nije najbolji mobitel, da ne vrijedi te novce ali vjerni kupci i zadovoljni kupci prodaju proizvod. Ono što znam da tko god kupi Samsunga uvijek puno prigovara, e sad da li očekuju više ili je to navika ne znam. Trenutno se iPhone 7 prodaje više od bilo kojeg mobitela kada je u pitanju high end segment. Jednostavno kupite šta vam odgovara, ovim fanboy forama radite uslugu Samsungu i Appleu- besplatan marketing. Dok imaju takve budale ne trebaju niti ulagat u reklame.

 Znas sta je smijesno? Sto samo vi apple fanboyevi spominjete samsung ;) Ja ga nigdje nisam spomenuo osim kao proizvodjaca amoleda ;) Nije samsung jedini proizvodjac andorid telefona :) Ali vi niste navikli na izbor ;) Ja cak i nemam samsung niti iko u mojoj porodici a sve ih je manje i u mojoj okolini ;)

 Ja Apple fanboy? iPhone 5s sam imao 5 dana sve skupa jer je bio poslovni a iPhone 7 je prvi iPhone koji koristim kao svoj privatni mobitel. Naprotiv ja sam cijeli život na Samsungu i odlučio sam se na promjenu i drugi razlog je jer sam dobio novi iPhone 7 za 3500 kn novi prije 5 mjeseci. To je odlična cijena, vjerujem da ćeš se i ti složit. Daj Bože da je više ovakvih Apple fanova kao što sam ja.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
PlayMaker10 kaže...
....

 Ja Apple fanboy? iPhone 5s sam imao 5 dana sve skupa jer je bio poslovni a iPhone 7 je prvi iPhone koji koristim kao svoj privatni mobitel. Naprotiv ja sam cijeli život na Samsungu i odlučio sam se na promjenu i drugi razlog je jer sam dobio novi iPhone 7 za 3500 kn novi prije 5 mjeseci. To je odlična cijena, vjerujem da ćeš se i ti složit. Daj Bože da je više ovakvih Apple fanova kao što sam ja.

 Sto si se ti uhvatio mene i samsunga? Gdje ja to branim samsung? Zaboli me tuki i za jedne i druge. Kupit cu ono sto mi daje najvise za manje bez obzira na logo. A ovim tempom iphone je sve dalje od toga....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Radio sam u ducanu s mobitelima i 95% iphonova se mjenja sa novim nebitno o uzroku kvara... Ako je kvar mehanicke posljedice nudi ti se otkup po ok cijeni tj smanjuje ti se cijena novog iphona sto je svakako bolje nego 2700 kn zamjena ekrana na s8
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

To je apple mijenjao ili vlasnik radnje?

11 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Ide u Agram a predpostavljam da iz agrama preko applea to ide.. i to za banalne stvari da nekad nešto i poprave najčešće softver ali ako je hardver 95% se mijenja nema tu puno petljanja servisera... 

To mi je odlična stvar a ne daš popravit s8 dođe ko sarma nakon 5 sati kuhanja... Ali to je nešto drugo jer samsung proizvodi rezervne djelove (svi ekrani koji se mjenjaju na samsungu su čista zarada) tako da namjerno neke stvari oni ofrlje naprave jer svaka serija ima manu sa nečim...

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...

Ide u Agram a predpostavljam da iz agrama preko applea to ide.. i to za banalne stvari da nekad nešto i poprave najčešće softver ali ako je hardver 95% se mijenja nema tu puno petljanja servisera... 

To mi je odlična stvar a ne daš popravit s8 dođe ko sarma nakon 5 sati kuhanja... Ali to je nešto drugo jer samsung proizvodi rezervne djelove (svi ekrani koji se mjenjaju na samsungu su čista zarada) tako da namjerno neke stvari oni ofrlje naprave jer svaka serija ima manu sa nečim...

 Ako pretpostavljas znaci da nemas pojma. Pretpostavka je majka svih zajeba. Vec sam ti gore napisao informaciju da se iPhone popravlja i ne znam odakle ti postotak od 95%? Odakle prdis tu informaciju? Pogotovo da samsung zaradjuje na ekranima... Pa Samsung placa i ovlasteni servis i dio ako se mobitel pokvari u garantnom roku, ako ga razbijes - ko ti je kriv. Platit ces ga i na iphone. Kaj moram poceti crtati? Rasprava s apple fanbojevima je gora nego rasprava s krkanima - ovi bar ne lazu, sto same sebe, sto druge. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Kralju radio sam u servisu i znam kako to ide tako da necu se raspravljat preko ruka mi je u danu prosla kolicina mobitela kojih nikad neces vidit.. iphone ide u agram ako je unutqr garancije ja znam da se 95% tih mob vracalo nazad klijentima kao zamjene odobrene od agrama... Tj agram zove klijenta i mjenja... Ne znan kako ide ko to plqca ni nista ali znam broj i cifru jer sam to radio... Tako da necu se raspravljat s nekim ko predpostavlja da sve zna a blage veze nema...da radim u agrama znao bih ti mozda kako i to ide..
Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Kralju radio sam u servisu i znam kako to ide tako da necu se raspravljat preko ruka mi je u danu prosla kolicina mobitela kojih nikad neces vidit.. iphone ide u agram ako je unutqr garancije ja znam da se 95% tih mob vracalo nazad klijentima kao zamjene odobrene od agrama... Tj agram zove klijenta i mjenja... Ne znan kako ide ko to plqca ni nista ali znam broj i cifru jer sam to radio... Tako da necu se raspravljat s nekim ko predpostavlja da sve zna a blage veze nema...da radim u agrama znao bih ti mozda kako i to ide..
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...

Ide u Agram a predpostavljam...

 

Horatio_Hornblower kaže...
 Tako da necu se raspravljat s nekim ko predpostavlja...

  Nema smisla. Ignore.

16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...
Da imam 1000$ opet bi kupio apple nego precjenjeno smece od samsunga....
Radio sam u ducanu s mobitelima
Kralju radio sam u servisu i znam kako to ide


 Nemaš 1000$ ? I da imaš samo toliko, sve bi dao za smartfon? Fakat ti je danas, nakon koliko ono generacija smartphoneova, to još uvijek bitno? I jesi li radio u dućanu ili u servisu? To baš nije ista djelatnost, jel. Vrlo čudne argumente imaš za jednog servisera. 
I da rezimiram, nebi kupio precijenjeno smeće od samsunga sa kutijom imena samsung, nego samsunga u precijenjenom kućištu id applea? Genijalno. 
Mislim, nosim oba smartfona godinama zajedno, ali toliki hejt prema jednom, a bezrezevna ljubav i seksualna privlačnost prema drugom komadu proizvoda sa programiranim vijekom trajanja malo duljim od jogurta... granični slučaj. Nit je za lijekove, nit je za smatrat normalno i prihvatljivo. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 5:21 (overhaul).
8 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Imas iPhone pa znas da boli?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Najveća sreća u cijeloj priči je da nitko nije prisiljen kupiti novi iPhone. Tako da, sve rasprave o cijeni su besmislene, jer svi mogu glasovati novčanikom i umjesto iPhonea X za 1300 eura, kupiti novu Nokiu 3310 za 70€.

Nope.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Tonči kaže...

Najveća sreća u cijeloj priči je da nitko nije prisiljen kupiti novi iPhone. Tako da, sve rasprave o cijeni su besmislene, jer svi mogu glasovati novčanikom i umjesto iPhonea X za 1300 eura, kupiti novu Nokiu 3310 za 70€.

 "U nastavku se nalaze komentari na "Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam"."....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

Pa da, rasprava o cijeni je besmislena :P 

Nope.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

A cuj tema je o clanku i sto bi djeca rekla prvi si poceo ;)

16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je sam kupac.
Ljudi kupuju i sami su si "krivi", osim toga na 24 mjeseca kak se svi vezu ugovorom je tih par eura zanemarivo malo.

Btw na zapadu ako nisi nezaposleni luzer mozes si takav telefon kupiti svaki drugi ili svaki mjesec za cash, a uzet na pretplatu je ono da opce zaboravis da placas pretplatu.

Ko voli nek izvoli, nisu moji novci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 13:16 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
NEW_MAN kaže...
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je kupac.
Ljudi kupuju i sami su si "krivi", osim toga na 24 mjeseca kak se svi vezu ugovorom je tih par eura zanemarivo malo.

Btw na zapadu ako nisi nezaposleni luzer mozes si takav telefon kupiti svaki drugi ili svaki mjesec za cash, a uzet na pretplatu je ono da opce zaboravis da placas pretplatu.

Ko voli nek izvoli, nisu moji novci.

 Apsolutno. Moramo se složiti, za najveći dio luksuznih proizvoda cijena je onolika koliku je moguće postići, a da se proizvod ipak proda. Naravno, u tom najveći utjecaj ima marketing hype. 
Apple još nije tu najveći igrač - obična flaširana voda je najbolji primjer uspješnog uvjeravanja u puk da je to što imaju u slavini inferiorno - jer je jeftinije i nije u bočici pa nemožemo zagađivati bespotrebnom ambalažom okoliš kad popijemo čašu vode.  

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice