Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac

poruka: 6
|
čitano: 1.622
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac".
15 godina
offline
Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac

Pa dajte ljudi molim vas, pa to je za našu sigurnost.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac

nije pošteno da nitko ne želi podatke o nama koji nemamo taj fejzbuk. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vladajući žele sve više podataka o korisnicima
Ajar kaže...

nije pošteno da nitko ne želi podatke o nama koji nemamo taj fejzbuk. 

Google brine o nama ostalima.

8 godina
neaktivan
offline
Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac

Ne trebaju im nikakvi zahtjevi kad korisnici sve sami objave: obrazovanje, radno mjesto, status veze, gdje se kreću, gdje svaki dan piju kavu (popraćeno selfijem do je u kadru račun za dvije kave), kada prdnu, kada su pojeli burek sa mesom...

Uz te podatke bi i ćorav sve pronašao, a i garant je velik postotak lažnih profila tipa Pero Perić i Ana Anić.

Napravio davno račun, vidio da je to golema hrpa sranja (većinom hvalisanje i preseravanje tipa: onaj osjećaj kad...) i obrisao.

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Vladajući žele sve više podataka o korisnicima Fac

Ja ne razumim čemu takva halabuka oko te privatnosti općenito..., ljudi se stvarno danas previše uzbuđuju oko ničega.

 

pst pst... - Langley, Langley bolan, je li ovo dovoljno, je sam li primljen, recite da sam primljen, molim vas! Želim biti američki uhljeb kad narastem.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vladajući žele sve više podataka o korisnicima
crankshaft kaže...

Ne trebaju im nikakvi zahtjevi kad korisnici sve sami objave: obrazovanje, radno mjesto, status veze, gdje se kreću, gdje svaki dan piju kavu (popraćeno selfijem do je u kadru račun za dvije kave), kada prdnu, kada su pojeli burek sa mesom...

Uz te podatke bi i ćorav sve pronašao, a i garant je velik postotak lažnih profila tipa Pero Perić i Ana Anić.

Napravio davno račun, vidio da je to golema hrpa sranja (većinom hvalisanje i preseravanje tipa: onaj osjećaj kad...) i obrisao.

 Njih zanimaju privatne poruke a ne te objave

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice