VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo

poruka: 8
|
čitano: 1.878
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo".
15 godina
offline
VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo

Dam se kladiti u duple velike ćevape i litru slavonske šljive, da će od sada taj softver postati škart.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo

Ja se kladim u litru rakije da su ovo gluposti i da je u USA otpusteno gomila birokrata i ulizica, a da ekipa izvan USA odavno odrzava  i prosiruje navedene produkte. Originalni developeri vjerovatno su vec u svojim startupima ili Googleu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion
funat kaže...

Ja se kladim u litru rakije da su ovo gluposti i da je u USA otpusteno gomila birokrata i ulizica, a da ekipa izvan USA odavno odrzava  i prosiruje navedene produkte. Originalni developeri vjerovatno su vec u svojim startupima ili Googleu.

 A ćevapi?

RilEZ5RlV_w
15 godina
offline
VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo

.. vratit će D.Trump ponovo proizvodnju u USA.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion i Wo

S obzirom na uklanjanje opcija nakon verzije Workstation 2014 nije ni čudno da je cijeli tim dobio otkaz. Zasluženo.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion
indig0F10w kaže...

S obzirom na uklanjanje opcija nakon verzije Workstation 2014 nije ni čudno da je cijeli tim dobio otkaz. Zasluženo.

 Koje su to opcije uklonjene?

11 godina
offline
Re: VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion
indig0F10w kaže...

S obzirom na uklanjanje opcija nakon verzije Workstation 2014 nije ni čudno da je cijeli tim dobio otkaz. Zasluženo.

joj ti balkanske logike,,,, jer je manager kriv, team je kriv? ahahaha

 

kada treba primiti nagrade, onda su manageri zasluzni ali kada je nesto sjebano onda je to kolektivno? de si revidiraj misli :)

15 godina
offline
Re: VMware otpustio cijeli tim zaslužan za Fusion
Zar nije nestašica programera u cijelom svijetu?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice