Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

poruka: 6
|
čitano: 3.569
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin".
16 godina
protjeran
offline
Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

Bitcoin je dakle propao... 89 puta.

 

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

Izgleda kao pokušaj da se sruši cijena bitcoina. Tipična manipulacija...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

Vas dvoje, da li posjedujete bitcoine, jeste li ikad trgovali bitcoinovoima, da li ste ikad nešto prodali/kupili bitcoinovima (uslugu, proizvod)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

Naravno. Zbog te izjave sam spusio 10%ak posto jer je bitcoin pao sa 400 i nešto na 350 ja mislim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin

ali bila je negdje rasprava o teoretski maksimalno mogućem broju transakcija s bitcoinom u jedinici vremena, i koliko se sječam ta brojka je bila nešto zanemarivo mala u odnosu na današnje kartične transakcije, tako da u ovom obliku bitcoin nema budućnost kao bitna alternativna valuta. Moguće da nema zajedničkog jezika kako riješiti problem, pa je to razlog što čovjek izlazi iz priče.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodeći razvijatelj napušta Bitcoin
rex251 kaže...

ali bila je negdje rasprava o teoretski maksimalno mogućem broju transakcija s bitcoinom u jedinici vremena, i koliko se sječam ta brojka je bila nešto zanemarivo mala u odnosu na današnje kartične transakcije, tako da u ovom obliku bitcoin nema budućnost kao bitna alternativna valuta. Moguće da nema zajedničkog jezika kako riješiti problem, pa je to razlog što čovjek izlazi iz priče.

Točno. Bilo je govora o bitcoin XT-u.

Ključevi svake transakcije se moraju provjeriti što je malo jači izračun a trenutni setup cijelog bitcoin sustava omogućava oko 6-7 transakcija u sekundi.

Malo veći konzum u Španskom i jedan u Dubravi naprave zajedno više transakcija IMHO.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice