Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

poruka: 10
|
čitano: 2.420
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Waze uskoro na svakom novom Android telefonu".
13 godina
neaktivan
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

taman kad pomislis da se android rijesio lag-a...

salu na stranu, bilo bi pametno da se kod prvog paljenja uredaja

ili prvog otvaranja trgovine aplikacijama ponude sve te aplikacije

pa os-nes...

 

ovako ce se i dosta korisnika pitati sto je taj waze ili sto vec bude preinstalirano

barem na trgovini mogu vidjet o cemu se radi

...i tako dalje
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

Čisto jedan ispravak,

 

"Tako s novim uređajem htjeli vi to ili ne u paketu s Gmailom, Youtubeom, Mapsima, Driveom često dobijete i Google+, te Hangouts, koje ne možete maknuti bez otključavanja uređaja. S druge strane otključavanjem uređaja imate mogućnost izbacivanja nepoželjnog softvera, no s istim ponekad dobijete dodatne probleme u vidu gubitka garancije ili izgubite dio funkcionalnosti uređaja (Xperia Z  npr. otključavanjem gubi Bravia engine, DRM ključeve, opada kvaliteta kamere i sl.)."

 

Za brisanje neželjenog softvera nije potrebno otključavati Bootloader nego samo rootati mobitel kojim se ništa ne gubi.

I otključavanje bootloadera na Xperia Z se ne gubi trajno Bravia engine i ne opada kvaliteta kamera u bilo kojem slučaju (jedino ako se stavlja custom ROM pa softver instaliran s tim ROMom nije dobar kao stock od Sonyja).

DRM ključevi se pohranjuju i vraća se sve izgubljeno (u tom slučaju samo Bravia Engine, koji je onako i ovako beskoristan).

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

Super, možda i kod nas onda počne više ljudi koristiti. Jedna od najkorisnijih aplikacija uopće ali samo ako dovoljno ljudi koristi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

s obzirom na naslov, ne bi li ovaj clanak trebao reci nesto i o Waze-u?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

Jel Waze u Googleovom vlasništvu??? Koliko ja znam nije. Ovo ostalo su sve Google aplikacije. Koja poanta im stavljati nešto od treće strane? Naravno zarada je poanta, no ovo postaje već jako jako glupo...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Waze uskoro na svakom novom Android telefonu
Je, Google je kupio waze
12 godina
offline
Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

Mene zanima dio kod otkljucavanja Xperie Z i "opadanja" kvaliteta kamere ? Za tako nesto prvi put cujem ?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Waze uskoro na svakom novom Android telefonu
lllnuclearlll kaže...

Jel Waze u Googleovom vlasništvu??? Koliko ja znam nije. Ovo ostalo su sve Google aplikacije. Koja poanta im stavljati nešto od treće strane? Naravno zarada je poanta, no ovo postaje već jako jako glupo...

Izgleda da ti je promaklo par vijesti na BOL-u:

I za Waze milijardicu?

I Google želi Waze
Waze uskoro Googleov?
Google u šopingu od 1,3 mlrd USD

 

Googleova obavijest o akviziciji: Google Maps and Waze, outsmarting traffic together

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
10 godina
neaktivan
offline
Re: Waze uskoro na svakom novom Android telefonu
15 godina
offline
Re: Waze uskoro na svakom novom Android telefonu

overload,

 

To je upozorenje za otključavanje bootloadera, koje je potrebno za instalaciju custom kernela i nema veze sa temom.

 

Za uklanjanje predinstaliranih aplikacija dovoljno je root-anje uređaja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice