WhatsApp vraća tekstualne statuse

poruka: 12
|
čitano: 1.824
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsApp vraća tekstualne statuse".
14 godina
neaktivan
offline
WhatsApp vraća tekstualne statuse

Zar je itko to koristio?

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
online
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
Glupost žešća, koji će mi k statusi na aplikacijama kao što su whatsapp i fb messenger.
Tko ima potrebu javno objavljivati statuse i fotke hvala bogu ima i opcija koliko hoće, Facebook, Twitter, Instagram pa nek bira
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
Mirko935 kaže...

Zar je itko to koristio?

Genius35, čemu TD?  Ja se stvarno pitam to jer većina mog imenika ima onaj default status ili neki koji su stavili valjda pri prvoj aktivaciji appa i stoji godinama.

7 godina
online
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
Mirko935 kaže...

Genius35, čemu TD?  Ja se stvarno pitam to jer većina mog imenika ima onaj default status ili neki koji su stavili valjda pri prvoj aktivaciji appa i stoji godinama.

 

Tako je, tak i ja od prvoga dana na Whatsappu imam status: u teretani 

Naravno, ne lažem u potpunosti, jer je i  teretana (sama krigla iz koje pijem ima valjda kilu + piva).

Ali, svejedno me čudi koliko ljudi osim mene je uvijek u "teretani" (bar im je takav status).

Premda , od kad su počeli s nekim glupim statusima i slikama, dopizdilo mi, pa sad imam za profilnu sliku stol s kalašem, travom i kokainom, a na zidu iznad visi kolumbijska zastava....

Tak da ću morati i status promijenit, da odražava stanje s profilne (zato sam prije uvijek uslikavao svoje bi/tri/kvadri cepse).

Eto, izgleda da je  i mene uhvatila ta status groznica...

Kruha i igala...
11 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
Vidiš, primjerica većina mojih kontakata odnosno "prijatelja" putem whatsappa gotovo svakodnevno mijenja svoje statuse. Večina ih se žalila na to jer su navikli na drugačiji, standradni whatsapp. Ovu novu mogućnost koju je whatsapp uveo već koristi snapchat pa nakon njih i instagram i facebook messenger. Prema mojem mišljenju jedna aplikacija sa takvom mogućnošću je dosta. Dvije su ok ali više od dvije su već previše. TD sam ti dao zbog primjera kao što sam i naveo a to je da nemožeš generalizirat zadovoljstvo ili nezadovoljstvo večine korisnika putem vlastitog primjera.
11 godina
offline
WhatsApp vraća tekstualne statuse

Maza wocap me nije briga iako nitko to nekoristi...samo da mi vajber neuseru stim fejs glupostima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
Genius35 kaže...
Vidiš, primjerica većina mojih kontakata odnosno "prijatelja" putem whatsappa gotovo svakodnevno mijenja svoje statuse. Večina ih se žalila na to jer su navikli na drugačiji, standradni whatsapp. Ovu novu mogućnost koju je whatsapp uveo već koristi snapchat pa nakon njih i instagram i facebook messenger. Prema mojem mišljenju jedna aplikacija sa takvom mogućnošću je dosta. Dvije su ok ali više od dvije su već previše. TD sam ti dao zbog primjera kao što sam i naveo a to je da nemožeš generalizirat zadovoljstvo ili nezadovoljstvo večine korisnika putem vlastitog primjera.

Pa tko je generalizirao ičije zadovoljstvo ili nezadovoljstvo? To si ti nešto krivo shvatio, ja sam samo zaista pitao "Zar je itko to koristio?" jer osobno ne znam baš nikog. Mogao si samo napisati ovo što si sad napisao pa bih shvatio da ima ljudi koji to koriste i super.

 

Realno, nije ni bitno, samo mi čudno dobiti TD na post koji se sastoji od pitanja bez izražavanja ikakvog mišljenja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 10:33 (Mirko935).
14 godina
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
@ Mirko935

Baš zbog takvih ljudi dolazi do onog "čitanja cijelog teksta", a možda neki ljudi ne razumiju jednostavno pitanje. ;)

Što se WhatsApp-a tiče, odletio je s mog moba čim se počeo u cijeloj priči spominjati Facebook.
Ista stvar je s Viberom. Ne vidim smisao korištenja istoga, pošto sve koje poznajem imaju uredno besplatne pozive, kao i što većina ima neograničene poruke (makar tu većinom svi koriste npr. Hangouts).
Uostalom, vidim kako ekipa "priča" preko Vibera kada su vani, kao da se igraju "gluhog telefona", no razumijem kada je to mlađa skupina koja ima ograničene pozive, poruke, promet i sl.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
@ Mirko935

Baš zbog takvih ljudi dolazi do onog "čitanja cijelog teksta", a možda neki ljudi ne razumiju jednostavno pitanje. ;)

Što se WhatsApp-a tiče, odletio je s mog moba čim se počeo u cijeloj priči spominjati Facebook.
Ista stvar je s Viberom. Ne vidim smisao korištenja istoga, pošto sve koje poznajem imaju uredno besplatne pozive, kao i što većina ima neograničene poruke (makar tu većinom svi koriste npr. Hangouts).
Uostalom, vidim kako ekipa "priča" preko Vibera kada su vani, kao da se igraju "gluhog telefona", no razumijem kada je to mlađa skupina koja ima ograničene pozive, poruke, promet i sl.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
@ Mirko935

Baš zbog takvih ljudi dolazi do onog "čitanja cijelog teksta", a možda neki ljudi ne razumiju jednostavno pitanje. ;)

Što se WhatsApp-a tiče, odletio je s mog moba čim se počeo u cijeloj priči spominjati Facebook.
Ista stvar je s Viberom. Ne vidim smisao korištenja istoga, pošto sve koje poznajem imaju uredno besplatne pozive, kao i što većina ima neograničene poruke (makar tu većinom svi koriste npr. Hangouts).
Uostalom, vidim kako ekipa "priča" preko Vibera kada su vani, kao da se igraju "gluhog telefona", no razumijem kada je to mlađa skupina koja ima ograničene pozive, poruke, promet i sl.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
@ Mirko935

Baš zbog takvih ljudi dolazi do onog "čitanja cijelog teksta", a možda neki ljudi ne razumiju jednostavno pitanje. ;)

Što se WhatsApp-a tiče, odletio je s mog moba čim se počeo u cijeloj priči spominjati Facebook.
Ista stvar je s Viberom. Ne vidim smisao korištenja istoga, pošto sve koje poznajem imaju uredno besplatne pozive, kao i što većina ima neograničene poruke (makar tu većinom svi koriste npr. Hangouts).
Uostalom, vidim kako ekipa "priča" preko Vibera kada su vani, kao da se igraju "gluhog telefona", no razumijem kada je to mlađa skupina koja ima ograničene pozive, poruke, promet i sl.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
9 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsApp vraća tekstualne statuse
win32 kaže...

Ista stvar je s Viberom. Ne vidim smisao korištenja istoga, pošto sve koje poznajem imaju uredno besplatne pozive, kao i što većina ima neograničene poruke (makar tu većinom svi koriste npr. Hangouts).

 Tebi prolaze privici u SMS?

 

Hangouts je smeće na kvadrat

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice