WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Google

poruka: 6
|
čitano: 1.350
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Google".
13 godina
neaktivan
offline
WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Google

Nerazumijem, jel sam se ja vratio par godina unazad vremeplovom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Google

Ne vidim smisao u instaliravanju beta verzije jedne od najkrucijalnijih aplikacija za telefon...ako mi išta treba radit pouzdano, to je wapp.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Go
Mitch kaže...

Ne vidim smisao u instaliravanju beta verzije jedne od najkrucijalnijih aplikacija za telefon...ako mi išta treba radit pouzdano, to je wapp.

 Možda zato jer je WhatsApp za android kronično neoptimiziran i veliki battery drainer pa postoji cijela hrpa korisnika koja redovito šalje proteste kompaniji. Na redditu svako malo neka tema koja kritizira lošu optimizaciju aplikacije. Ni blizu ko snapchat za android, al svejedno...

Potpis
15 godina
offline
Re: WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Go
FeelTheFear kaže...
Mitch kaže...

Ne vidim smisao u instaliravanju beta verzije jedne od najkrucijalnijih aplikacija za telefon...ako mi išta treba radit pouzdano, to je wapp.

 Možda zato jer je WhatsApp za android kronično neoptimiziran i veliki battery drainer pa postoji cijela hrpa korisnika koja redovito šalje proteste kompaniji. Na redditu svako malo neka tema koja kritizira lošu optimizaciju aplikacije. Ni blizu ko snapchat za android, al svejedno...

 Meni radi mrak...ispod 1% potrošnje, a visim po 2h dnevno na njemu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Re: WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Go
Koje su prednosti beta testera?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
WhatsAppov Beta program konačno stigao i na Google

kao i kod svih drugih aplikacija/programa, prvi dobivas update-ove i dajes feedback na temelju novih funkcionalnosti, sto cak i ne moras smatrat nekom prednoscu, ali ako ga vec instaliras za tebe bi trebala biti...

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice