Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

poruka: 50
|
čitano: 8.460
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.".
11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Envy kaže...

Realist kaže...

Kako sam i Vistu, tako su i ovo jedni od windowsa koje preskačem.{#}

Polako, imat ćeš Windows 9 koji ništa drugo neće biti no jedan veliki SP za Windows 8.

Toplo se nadam da će devetka biti direktni nasljednik sedmice, barem što se GUI-a tiće. Ova osmica mi ko crna ovca u čitavom serijalu {#}.

Anyway, Microsoft se poćeo ponašati 'ko Mark Šećerko na fejsu: svako malo nešto izmjenjuju bez pitanja korisnika! Krajnji korisnici postaju ovce kojima se servira bez pitanja, kao da isti nisu bez izbora. E, pa niti je windows jedini,niti najbolji OS. Svakome njegovo, odnosno kome što odgovara. No offensive!

11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Vrtim Win 8 RTM na desktop stroju već mjesec i pol dana - brži i, po featurima, bolji ozbiljan klijentski OS nisam vidio.

SMB 3.0, mountanje image i virtualnih diskova, style sučelje(meni je fora, no ako ne želite ne morata ga koristiti jer je više namijenjeno za touch screen), ultra brzo bootanje i gašenje OS-a, manji zahtjevi za resursima od prethodnika, cloud oriented ako želite, itd...

Tko pređe - siguran sam da se neće zeznuti. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Ja sam zahtjevni korisnik i gamer i potpuno te shvaćam da si u zabludi.

Prvo probaj OS, a onda piši mišljenja. Ja win 8 vrtim već mjesec i pol dana. Bolji ozbiljan OS nisam vidio. Brzina, featuri, fleksibilnost...itd.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Realist kaže...

Kako sam i Vistu, tako su i ovo jedni od windowsa koje preskačem.{#}

 

Zeznut ćeš samo sebe :)

11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Probao 8, imao ga mjesec dana i vratio se na 7. Jednostavno mi to nije to.

Potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

bas danas mislim instalirat w8 kakav je on za igre???

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Navodno će Win8 do 31.01.2013. Biti prodavan po promotivnoj cijeno od 79$ što je oko 480kn. Ako bude ta cijena već 26.11. ću ga kupiti.
13 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Al opet ima i bespl
AMD u <3 Intel u C===3
14 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Da živiš od programiranja i da tvoj teški rad drugi uzme besplatno ne bi tako razmišljao.
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Mogu  se nadogradit i sve verzije od xp-a nadalje na win8. Jednostavno i bezbolno te čini mi se da sam vidio i da je dosta povoljno tj. oko 40$. Nije loše imat original ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Krtislav1 kaže...

Čini mi se da će me samo zahtevniji korisnici i gameri shvatiti :(

Ja sam postiđen društvom vrsnih programera, sys admina, mrežnih admina, informatičara starog kova...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
royalhero kaže...
Krtislav1 kaže...

Čini mi se da će me samo zahtevniji korisnici i gameri shvatiti :(

Ja sam postiđen društvom vrsnih programera, sys admina, mrežnih admina, informatičara starog kova...

Ok, ja se izvinjavam. Prenaglio sam s mojim izjavama, i nisam trebao da pravim scenu od sitnica.

Samo što hoću da kažem jeste da su počeli da se zatvaraju, i da pokušavaju biti nalik MAC OS X, što nije u redu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2012 11:59 (Krtislav1).
15 godina
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Te price o zatvaranju Nisu istina uopce. Ja sam bio protivnik ovog metro suceja ali sam se navikao nakon 10 minuta koristenja. Sad kad kod frenda probam win 7 cini mi se nekako zastarjelo. A sta se tice cijene od 40 dolara za nadogradnju, zanima me kad radim reinstalaciju sistema hocu li moci instalirat windowse 8 direktno ili cu prvo morat instalirat win 7 ili xp pa raditi nadogradnju?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
acarnoje kaže...

Te price o zatvaranju Nisu istina uopce. Ja sam bio protivnik ovog metro suceja ali sam se navikao nakon 10 minuta koristenja. Sad kad kod frenda probam win 7 cini mi se nekako zastarjelo. A sta se tice cijene od 40 dolara za nadogradnju, zanima me kad radim reinstalaciju sistema hocu li moci instalirat windowse 8 direktno ili cu prvo morat instalirat win 7 ili xp pa raditi nadogradnju?

Dobro Smith, videćemo, ja se nadam da si upravu :)

12 godina
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Upravo se skida, baš me zanima memory management... Govore da su poboljšali, a ako ne bar če poslužiti  za dual boot sa OS X :P

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

Trosi manje rama. Ja sada koristim rtm. Nema smisla skidat te release preview i slicne verzije sada. Blizi se izlazak finalnoga proizvida.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
Cromaki kaže...

Upravo se skida, baš me zanima memory management... Govore da su poboljšali, a ako ne bar če poslužiti   za dual boot sa OS X :P

  A što će ti to kada je RTM valjda 2 mjeseca vani? Ti stvarno kasniš.... :)

bug caruje, um klade valja
15 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.
pivac kaže...

bas danas mislim instalirat w8 kakav je on za igre???

 

Po nekim testovima je gori, isto tako je XP po nekim testovima gori od sedmice ali nista znatno..

 

Ja svejedno preskacem osmicu unatoc tome sto je bolji os od sedmice, jedino mi Metro smeta (ostalo je ok).... sve dok ce biti Windows update-a za Win7, drivera za GPU, softvera itd ja ne prelazim na osmicu, a do tada ce mozda i devetka/desetka doci....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
offline
Re: Windows 8 - 25.10., a WP8 - 29.10.

  A što će ti to kada je RTM valjda 2 mjeseca vani? Ti stvarno kasniš.... :)

A yebiga, bio sam skidao RTM 9xxx build, ali bio je zapeo na downloadu pa neznam kako sam došao na ovo..

Sve u svemu tek toliko da se malo priviknem na ovaj UI 

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice