WP tržnica i u nas

poruka: 13
|
čitano: 3.574
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WP tržnica i u nas".
14 godina
neaktivan
offline
WP tržnica i u nas

Uhhh, braćo mila, još kad i Nokija izda svoje uređaje za Hr, nigdje veće sreće za mene {#}

I can do anything I want. And so can you.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WP tržnica i u nas

Jos je i izasla Nokia lumia 610 ako bude pristojna cijena na nasem trzistu dobro ce se prodat (3.7'' 800mhz 256ram)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WP tržnica i u nas
Skoll kaže...

Jos je i izasla Nokia lumia 610 ako bude pristojna cijena na nasem trzistu dobro ce se prodat (3.7'' 800mhz 256ram)

zar minimalni zahtjevi za WP7 nisu 1 GHz procesor?

15 godina
odjavljen
offline
Re: WP tržnica i u nas
ivoleko kaže...
Skoll kaže...

Jos je i izasla Nokia lumia 610 ako bude pristojna cijena na nasem trzistu dobro ce se prodat (3.7'' 800mhz 256ram)

zar minimalni zahtjevi za WP7 nisu 1 GHz procesor?

Smanjeni. Sve radi dobro i na najnižim postavkama (i 256MB).

16 godina
offline
Re: WP tržnica i u nas
Tonči kaže...
ivoleko kaže...
Skoll kaže...

Jos je i izasla Nokia lumia 610 ako bude pristojna cijena na nasem trzistu dobro ce se prodat (3.7'' 800mhz 256ram)

zar minimalni zahtjevi za WP7 nisu 1 GHz procesor?

Smanjeni. Sve radi dobro i na najnižim postavkama (i 256MB).

Šta kažeš tonči, cemo da koristimo market place?

 

\o/

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
13 godina
offline
WP tržnica i u nas
A developeri? Direkt ili i dalje appamundi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
WP tržnica i u nas

Ne znam, meni je bitniji AppHub, na koji ćemo vjerojatno čekati nešto duže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WP tržnica i u nas

Ajde da smo i to dočekali... Iako sam skeptičan kak će izgledati ta HR verzija... već mogu pretpostavit da će bit bez podrške za XBL, Zune Pass se može zaboravit i dosta US-only aplikacija neće biti vidljivo... Ali neka, to je ipak korak naprijed...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP tržnica i u nas
Skoll kaže...

Jos je i izasla Nokia lumia 610 ako bude pristojna cijena na nasem trzistu dobro ce se prodat (3.7'' 800mhz 256ram)

 

Još da definiramo što je to "pristojna cijena"...

 

Recimo, Huaweijev uređaj sličnih karakteristika (U8650), o kojem se piše i na ovom forumu, košta 700-900 kn. Reviewi kažu kako je sustav optimiran za 256 MB RAM-a i korektno radi, u što sam se uvjerio kad sam isprobao u trgovini. Jedino je kamera navodno loša komponenta. OEM proizvođači s Dalekog istoka su se ugledali u HTC koji je uspio napraviti veliki skok od OEM proizvođača do velikog brenda.

 

Ove godine bi Huawei i ZTE mogli napraviti veliki "nered" na tržištu.  U Bug-ovom reportu s CES-a u Las Vegasu prikazani su Huaweijevi uređaji visoke klase. Samsung i HTC su svijet za sebe. Neću ni spominjati onog kalifornijskog proizvođača. Koliko Nokia i MSFT mogu biti konkurentni na takvom tržištu...

15 godina
odjavljen
offline
Re: WP tržnica i u nas

Još nije prošla objavu vijest, ali i Nokia Lumia 610 ide "do 150" eura, što je uz 5mp kameru i CZ optiku te WP kao OS, jako simpa. :)

14 godina
neaktivan
offline
WP tržnica i u nas

Da "do" 150 eura valjda na 1000 komada, bez carine, PDV-a, marže i svih ostalih nameta...

 

Moja procjena: bit će sigurno od 1600-1999 kn kod nas!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WP tržnica i u nas

Prva vijest koja me je ugodno iznenadila, od kad sam kupio WP7 mobitel.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP tržnica i u nas
toTheCore kaže...

Prva vijest koja me je ugodno iznenadila, od kad sam kupio WP7 mobitel.

Ou, jea... Samo da požure i da to obave uskoro... Iako svugdje piše da je "potpuna" podrška, svejedno bih volio negdje pročitati onako "for real" da se radi i o Zune Passu, Xbox Liveu i ostalim ljepotama. ;) Nije kao da imam love za Zune Pass, ali bit će mi drago da barem opcija postoji, hehe. No kao što rekoh, ništa od ovoga svega ako ne bude dobre reklame! A i mi korisnici WP-a bismo trebali krenuti u kampanju, hehe...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice