Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S

poruka: 6
|
čitano: 1.855
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S".
15 godina
offline
Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S

Ovo mi je još zanimljivije! 330 dolara sa zoom lensom. 4k video...

Primjeri fotki sa uređaja...

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S

Da li netko zna u kakvom su odnosu tvrtke Xiaomi i Xiaoyi? Vidim da xiaomi prodaje kamere od ovog drugog brenda, a ti uređaji imaju i drugi logo tako da ne kužim...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S
mrxa1 kaže...

Ovo mi je još zanimljivije! 330 dolara sa zoom lensom. 4k video...

Primjeri fotki sa uređaja...

 Nema šanse da su to fotke s uređaja....pogledaj sat, nema teorije da je to 42.5mm i f11. Pogotovo ako vidiš distorzije i blurane kutove.

 Rekao bih da su moddali objektiv ili nešto.

 

 

Uglavnom taj senzor je u GX8 koji košta soma eura i jako je solidan mirrorless....tako da je ovo super za tu cijenu makar na papiru

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 12:32 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S
Mitch kaže...

 Nema šanse da su to fotke s uređaja....pogledaj sat, nema teorije da je to 42.5mm i f11. Pogotovo ako vidiš distorzije i blurane kutove.

 

 

 

Ma znam, i meni su odmah bile smrdljive...

Iako tko zna, možda svejedno bude dobar uređaj, ako ništa za snimanje 4k kao neki secondary.

15 godina
offline
Re: Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S
krayz1e kaže...

Da li netko zna u kakvom su odnosu tvrtke Xiaomi i Xiaoyi? Vidim da xiaomi prodaje kamere od ovog drugog brenda, a ti uređaji imaju i drugi logo tako da ne kužim...

 

Ista firma u načelu, ovo bi kao bio pod-brend za te video gadgete tipa akcijske kamere, IP kamere, kamere za snimanje prometa i eto sada fotiće.

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi 27. rujna predstavlja novi Mi 5S
mrxa1 kaže...

Ovo mi je još zanimljivije! 330 dolara sa zoom lensom. 4k video...

Primjeri fotki sa uređaja...

 No da, takve fotke za te pare... tesko u praksi, bojim se da je Mitch u pravu.. a opet, xiaomi nije poznat po muljazama specki.. u svakom slucaju, kupio bi iste sekunde :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice