Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

poruka: 17
|
čitano: 2.423
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu".
15 godina
offline
Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

nadam se da će imat dostavu u hr. pikiram na njihov usisavač.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

Ako sve prođe dobro, očekujte i prvi store u HR u budućnosti 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Ti imaš neki insider info? Jer bi to bilo jako zgodno
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Ova je prekretnica na tržištu mobitela u EU. Odlična "vijest"
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

To je budućnost za nezaposlene.

Online prodavač.

Traži se doktor znanosti.

Trgovina sa hrpom proizvoda u kojoj je jedan čovjek stalno zaposlen a jedan na pola radnoga vremena. 

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
underdog kaže...
Ti imaš neki insider info? Jer bi to bilo jako zgodno

 Moguće je, no naravno da ima i raznih prepreka u RH.

Ako uspijem s kolegom MASVA organizirati nekakav Fan Meetup u Zagrebu krajem ove godine onda mogu podijeliti konkretne planove.

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
da mi je samo znat koji im je kriterij bio u odabiru zemlje....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
jocommb kaže...
da mi je samo znat koji im je kriterij bio u odabiru zemlje....

 drzava u bankrotu di ljudi nemaju love osim za zbugirane jeftilene

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
jocommb kaže...
da mi je samo znat koji im je kriterij bio u odabiru zemlje....

 Hehe, i ja sam se zapitao isto. Na kraju je logicno jedino da je neki Xiaomi lik bio na odmoru u Grckoj pa mu neka random grkinja dala pa sad hoce da joj otvori radnju kako bi ju nastavio klepat :) 

14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

ako je tako, onda smo mi sljedaća destinacija gdje Xiaomi otvara trgovinu

15 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Dali če se onda moči naručivali mobitel iz grčke? Možda cijena ne bude nešto viša nego kada ju naručiš iz kine, a možda se varam?

Živi bili pa vidjeli 😝
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu

ne kužim. ja sam svojega mrknul u psihičkoj trgovini (svega i svačega - neutrino) u ZG. i sve ok. čak i cijena. a telefon je opaka mrakača. a zakaj grčka? valjda vole grčeve. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Ajar kaže...

ne kužim. ja sam svojega mrknul u psihičkoj trgovini (svega i svačega - neutrino) u ZG. i sve ok. čak i cijena. a telefon je opaka mrakača. a zakaj grčka? valjda vole grčeve. 

 da ali to su još uvijek one cake za bez carine i to. ubrzo će i to nestat pa će se plaćat marža, pdv, i carina.

 

a pošto je grčka članica EU, naručiš pod cijenom koja je i platiš poštarinu. kraj priče.

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
nixass kaže...
jocommb kaže...
da mi je samo znat koji im je kriterij bio u odabiru zemlje....

 drzava u bankrotu di ljudi nemaju love osim za zbugirane jeftilene

esko kaže...

 Hehe, i ja sam se zapitao isto. Na kraju je logicno jedino da je neki Xiaomi lik bio na odmoru u Grckoj pa mu neka random grkinja dala pa sad hoce da joj otvori radnju kako bi ju nastavio klepat :) 

 

Vama trojici je problem pročitati vijest od 5 rečenica? Jasno piše zašto baš Grčka.

14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
bill_jobs kaže...
nixass kaže...
jocommb kaže...
da mi je samo znat koji im je kriterij bio u odabiru zemlje....

 drzava u bankrotu di ljudi nemaju love osim za zbugirane jeftilene

esko kaže...

 Hehe, i ja sam se zapitao isto. Na kraju je logicno jedino da je neki Xiaomi lik bio na odmoru u Grckoj pa mu neka random grkinja dala pa sad hoce da joj otvori radnju kako bi ju nastavio klepat :) 

 

Vama trojici je problem pročitati vijest od 5 rečenica? Jasno piše zašto baš Grčka.

 Inace meni nije bio problem procitat vijest. Znas li sta je gore od ne procitati vijest? Procitati ju a nemat pojma sta si procitao. Gdje je ista jasno? Uzmi rjecnik i pogledaj znacenje rijeci '' najvjerovatnije''. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Cromaki kaže...
underdog kaže...
Ti imaš neki insider info? Jer bi to bilo jako zgodno

 Moguće je, no naravno da ima i raznih prepreka u RH.

Ako uspijem s kolegom MASVA organizirati nekakav Fan Meetup u Zagrebu krajem ove godine onda mogu podijeliti konkretne planove.

 

 Baci news u Mi5 temu ako se ovo ikad organizira. 

Red tuge, red bijesa
12 godina
offline
Re: Xiaomi u Ateni otvara fizičku trgovinu
Ferritin kaže... 

 Baci news u Mi5 temu ako se ovo ikad organizira. 

 Svakako, obavijestit ćemo u par aktivnijih grupa na forumu gdje ima najviše korisnika, ma da nas se skupi i desetak opet će biti dobro 

Ja ću svakako probat dogovorit neke male poklone za svakoga, ništa posebno ali eto barem da imate nekakvu uspomenu i volju za odaziv na buduće sastanke Mi fanova!

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice