Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

poruka: 14
|
čitano: 1.915
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij".
15 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij
Pa sretno, ja zadovoljan sa njihovim uređajima, samo sa se ne uzohole, pa da dignu cijene, jer u nižem cjenovnom rangu su najbolji.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 m
ivan262 kaže...
Pa sretno, ja zadovoljan sa njihovim uređajima, samo sa se ne uzohole, pa da dignu cijene, jer u nižem cjenovnom rangu su najbolji.

 

Takodje, ali bojim se da ove cijene nece dugo trajati, kao i sa Huaweiem. Ali koga briga, uvijek ima neki kvalitetan kinez koji se probija na trziste. :)

16 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

Frend baš neki dan kupio Redmi Note 4 za 1700kn. Odličan telefon.

 

Sad još ima i ta Global verzija gdje nema više problema koji su bili sa MIUI Androidom, tako da je pun pogodak. Mene jedino zanima kako radi GPS na tim kinezima, jer znam da je bilo s tim prije problema. Koristim GPS za iscrtavanje biciklističkih ruta, i to mi je dosta bitno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 12:30 (lllnuclearlll).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 m

Na mom xiaomi redni note 2 sa helio procesorom (mislim da je x20 x10), GPS koristim skoro svaki put, i uglavnom dobro radi, nekada u tunelima se izgubi, al čim izađem je sve dobro.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 0:16 (ivan262).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

Sve im najbolje želim, pre manje od mesec dana sam uzeo svoj drugi Xiaomi i vrlo sam zadovoljan. Samo da, što reče kolega, ne polude i oni sa cenam. :)

 

Na RN2, pošto mi je to bio prethodni uređaj, mogu reći da GPS hvata jako brzo, iako nije baš uvek savršeno precizan. Na novijem Mi 5S bih rekao da je još bolji, jednako brz, ali tačniji i ako se pogleda GPS Test, odnos SNR GPS signala je mnogo bolji.

 

EDIT: RN2 ima Helio X10, X20 je malo noviji ima ga npr u najjačoj verziji RN4X. :)

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 13:25 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

referirat ću se na jednog forumaša te posuditi njegovuu poštapalicetinu, ovlaš je parafrazirajući: "xiaomi rula nadmoćno!" (to je ono - na najjače

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

Dali je GPS standardni dio na SoCu ili je to zaseban modul? Redmi Note 4 Global ima Snapdragon 625

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

meni je upravo zbog biciklizma i planinarenja GPS poprilično važan i moram reći da radi ko urica. locka se u pare sekundi, ne gubi lock, funkcionira onako kako treba. doduše, riječ je o RN2 sa helio X10.

PS, nisam istraživao, ali mislim da je GPS dio SoC-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 15:17 (bruno1026).
 
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

Super stvar, a da ne spominjemo kineski spyware. Bukvalno sve sto radis na telefonu se salje na server. Znam, znam i Google radi slicno, ali kazu sto uzimaju i moras se sloziti sa uvjetima servisa. Ovo je bukvalno kradja podataka. Ljudima koje su te stvari nevazne neka i dalje uzivaju u "jeftinim" kinezima.

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 m
Magnolia_fan kaže...

Super stvar, a da ne spominjemo kineski spyware. Bukvalno sve sto radis na telefonu se salje na server. Znam, znam i Google radi slicno, ali kazu sto uzimaju i moras se sloziti sa uvjetima servisa. Ovo je bukvalno kradja podataka. Ljudima koje su te stvari nevazne neka i dalje uzivaju u "jeftinim" kinezima.

 

 Izvor, dokaz?

9 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 m
knight kaže...
Magnolia_fan kaže...

Super stvar, a da ne spominjemo kineski spyware. Bukvalno sve sto radis na telefonu se salje na server. Znam, znam i Google radi slicno, ali kazu sto uzimaju i moras se sloziti sa uvjetima servisa. Ovo je bukvalno kradja podataka. Ljudima koje su te stvari nevazne neka i dalje uzivaju u "jeftinim" kinezima.

 

 Izvor, dokaz?

 OnePlus

https://www.tomsguide.com/us/oneplus-data-leak-fix,news-25968.html

Xiaomi
http://www.deccanchronicle.com/141022/technology-mobiles-and-tabs/article/indian-air-force-ban-xiaomi-smartphones

http://www.deccanchronicle.com/141023/technology-mobiles-and-tabs/article/xiaomi-really-spying-indian-user%E2%80%99s-privacy

Blu (americka kompanija kineski pre-made telefon)
https://arstechnica.com/information-technology/2016/11/chinese-company-installed-secret-backdoor-on-hundreds-of-thousands-of-phones/
https://www.theverge.com/2017/7/31/16072786/amazon-blu-suspended-android-spyware-user-data-theft


16 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

posjedujem Redmi 1s već koju godinu - nikad nisam volio MIUI, ali imam CM13 na mobu i sve radi kako spada.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 m
Magnolia_fan kaže...
knight kaže...
Magnolia_fan kaže...

Super stvar, a da ne spominjemo kineski spyware. Bukvalno sve sto radis na telefonu se salje na server. Znam, znam i Google radi slicno, ali kazu sto uzimaju i moras se sloziti sa uvjetima servisa. Ovo je bukvalno kradja podataka. Ljudima koje su te stvari nevazne neka i dalje uzivaju u "jeftinim" kinezima.

 

 Izvor, dokaz?

...

Xiaomi
http://www.deccanchronicle.com/141022/technology-mobiles-and-tabs/article/indian-air-force-ban-xiaomi-smartphones

http://www.deccanchronicle.com/141023/technology-mobiles-and-tabs/article/xiaomi-really-spying-indian-user%E2%80%99s-privacy
...

"Newly Launched Redmi 1S..."? Ozbiljno?!

 

Osim što si izvukao neke bajate članke nastale u Indiji u vreme kada su drugi proizvođači lobirali da se Xiaomi zabrani u toj zemlji zbog nekih patentnih trakavica, jesi li ih pročitao, recimo ovaj drugi? Ako izdržiš kroz barem prvih 30%, lepo piše da postoji mogućnost opt-outa, koja se može izabrati tokom inicijalnog podešavanja (i, naravno, kasnije), samo da je default bio "On". Kažem bio, jer u članku piše i da je u međuvremenu, još tada, izašao update koji defaultno postavlja "Off". Takođe, i pre i posle updatea, testovi su pokazali da zaista nema slanja podataka kada je izabrana "Off" varijanta.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 23:47 (Ivan(4)).
16 godina
offline
Xiaomi do kraja godine planira isporučiti 90 milij

Sumnjam da im se isplati zezati s tim (barem ne u vecoj mjeri od Google-a i ostalih):

 

Evo sta kazu iz Xiaomi-a ovdje (3 godine star clanak, ali mislim da izjava ima smisla):

 

https://www.datareign.com/is-xiaomi-devices-spying-on-users-lets-hear-from-the-company.html#

 

Why should one believe Xiaomi?

 

Xiaomi is serious about user privacy and takes all possible steps to ensure our Internet services adhere to our privacy policy. We do not upload any personal information and data without the permission of users. In a globalized economy, Chinese manufacturers’ handsets are selling well internationally, and many international brands are similarly successful in China –any unlawful activity would be greatly detrimental to a company’s global expansion efforts.

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice