Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta

poruka: 6
|
čitano: 1.597
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta".
9 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta
Nadam se da za nas u EU neće biti preko 500€
Ovo bih mogao biti moj prvi Xiaomi nakon Samsunga.
Samo da na kameri porade jer im je po noći dosta loša.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta
Da, dosad jos nisu rijesili problem slabijeg osvjetljenja. S tim 835 treba oprezno, da ne bi bilo iznenadjenja kao s 810.
14 godina
offline
Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta

Ako želiš dobru kameru, onda nemoj slikati noćne slike s mobitelom iz ruke nego s nekim DSLR-om sa stativa, pa da vidiš slika. Meni slikanje sa mobitelom pada na pamet samo ako nemam baš ništa drugo pri ruci, a situacija je takva da nešto moram zabilježiti. Ukratko, mobitelom sam snimio 50-ak fotografija u zadnje 3 godine, a oko 2500 sa DSLR-om u isto vrijeme.

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 16:25 (učo).
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta
Koje objektive obicno nosis sa sobom?
Stalak?
:-*
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta
učo kaže...

Ako želiš dobru kameru, onda nemoj slikati noćne slike s mobitelom iz ruke nego s nekim DSLR-om sa stativa, pa da vidiš slika. Meni slikanje sa mobitelom pada na pamet samo ako nemam baš ništa drugo pri ruci, a situacija je takva da nešto moram zabilježiti. Ukratko, mobitelom sam snimio 50-ak fotografija u zadnje 3 godine, a oko 2500 sa DSLR-om u isto vrijeme.

 Isto tako mobitel sa stativom koji ima ekspoziciju do 32 sekunde može zaslikat vrhunske slike.

samo nešto struže..
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi6, tri modela s dva različita čipseta

Samnom je najčešće moj vjerni Nikon D5100 i zoom 18 - 140. Znam da postoje i puno bolji objektivi od ovoga, ali za moje potrebe ovaj je O.K. Stativ imam, ali ga nosim sa sobom samo kada ciljano idem nešto snimati (neki time lapse ili slično), ne opterećujem se njime ako mislim da mi neće trebati. Inače, iz ruke mogu snimiti solidnu sliku nepokretnog objekta do 1 sekunde na širokom kutu. Za sve duže od toga ipak trebam stativ.

dolazim odmah - Godo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice