Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu

poruka: 9
|
čitano: 1.582
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu".
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu

Jedinu stvar koju su trebali promijeniti nisu - smanjiti velicinu ekrana.

 

Sve ostalo je apsolutno fantasticno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu
kerum kaže...

Jedinu stvar koju su trebali promijeniti nisu - smanjiti velicinu ekrana.

 

Sve ostalo je apsolutno fantasticno.

 Iako ni sam nisam ljubitelj phableta, ne slazem se s tobom! Sa Mix2 pokrivaju prethodno navedenu klasu. Ako nekojme treba manji mob, ima Mi6...

HAKOSUKA
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu
U jednu ruku je istina, ali stvar je u tome da mi6 nema omjer ekrana kao mix2, da je 5" sa 90% pokriveno ču ekranom, to bi bio posao. 😁
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu
Bacelj kaže...
kerum kaže...

Jedinu stvar koju su trebali promijeniti nisu - smanjiti velicinu ekrana.

 

Sve ostalo je apsolutno fantasticno.

 Iako ni sam nisam ljubitelj phableta, ne slazem se s tobom! Sa Mix2 pokrivaju prethodno navedenu klasu. Ako nekojme treba manji mob, ima Mi6...

Ekran od 6.4 nije phablet nego tablet. U Mi MIX slucaju su tu ugurali u phablet kuciste.

Ono sto bi meni najvise odgovaralo je 5.5 incni phablet ekran s fullHD rezolucijom u kompaktnom smartphone kucistu. U tom slucaju imas i ovce i novce.

9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu
Nije neka marka, ali uguglaj Doogee Mix
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu

Ne znam čemu vam toliko smeta tih 6,4'' nije to toliko veliko kao što se čini...

Bez problema se sve obavlja, eventualno one handed mode uključit ako imaš manje prste i to je to.

 

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu

Iskreno, mislim da ovo bez rubova nije praktično i uopće mi ne djeluje privlačno. Shvaćam želju da se poveća površina ekrana, ali ovo je za mene ipak previše. S8 mi na pogled djeluje puno ljepše

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu

Pa čitava fora ovog telefona i jeste u tom da mu je veliki ekran u skoro pa najmanjem mogućem kućištu. Kada naprave mobitel da je ekran 99%, onda je stvar gotova. A veliki ekran, kako kome. Meni je to super stvar jer već nešto slabije vidim i više volim veće ekrane, a nekome to ne paše. Bilo bi dobro da imaju i 6 i 5,5 inča ekrane, pa ti biraj što ti paše.

dolazim odmah - Godo
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2 se pojavio na GearBestu
southy kaže...

Iskreno, mislim da ovo bez rubova nije praktično i uopće mi ne djeluje privlačno. Shvaćam želju da se poveća površina ekrana, ali ovo je za mene ipak previše. S8 mi na pogled djeluje puno ljepše

Galaxy edge modeli su uzasni radi toga sto ekran prelazi na stranice. Ekran bi trebao ostati na jednoj plohi i na njoj zauzimati maksimalno sto moze, a stranice su tu za prikljucke, gumbe, cvrstocu i dobar grip.

 

Jedino sto bi dozvolio na prednjoj plohi bi bili front facing stereo zvucnici te kamera, a sve ostalo u ekran. Prijelaz na ostale strane napraviti u 2.5D principu i to je to.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice