Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD

poruka: 21
|
čitano: 2.383
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD".
16 godina
offline
Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD

Ova firma je nešto najbolje na mobilnoj sceni.

Moto G i E je bilo teško nabaviti, ali zato Xiaomi ostaje car budget i best buy segmenta.

 
19 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD

Oni možda ni ne znaju koliko zarađuju u Europi. Prodaju nekom lokalnom dućanu, a oni na veliko prodaju u Europi. Vjerojatno i Ameriku.

 

Možda, a možda i znaju, pa nemaju ništa protiv da im lova kaplje u džep, a ne moraju ni prstom mrdnuti :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD

Ma lako za to dok imamo aliexpress i eu warehouse...

 

Definitivno najbolji omjer uloženog/dobivenog, od hardvera, izrade, komponenti, a i jako bitnog miui softvera.. Imam redmi2 već godinu i nešto i pjesma je od mobitela.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD

Pošto vidim da u zadnje vrijeme ima podosta korisnika, zanima me koliko bi vas bilo zainteresirano da organiziramo nekakav mali fan meetup?

Ja mogu srediti male poklone ukoliko uspijemo dogovoriti šta...

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Pa taj drek nema ni frekvencije u hr
 
0 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
uragan kaže...
Pa taj drek nema ni frekvencije u hr

 I jedina šansa za opstanak nam je prelazak na wp, jel?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Vjeruj mi da mi je bitniji 4g od OS-a,tako da bih radje dodao koju kunu za npr. Samsung ili Huawei koji ima LTE po cijeloj HR
 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Uzmes tele2 i imas 4g di god dodes... Ili uzmes pokucni i xiaomi 4g ruter s powerbankom, spojis se preko wifi i opet imas internet di oces, a mozes i punit mob
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
uragan kaže...
Pa taj drek nema ni frekvencije u hr

 Xiaomi redmi note 2 tomato mreza na 4g precko 80mb d i up 30mb

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Da u gradu a izvan ne podrzava LTE 800mhz
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
uragan kaže...
Da u gradu a izvan ne podrzava LTE 800mhz

 Sveta nedelja npr,ili mislis na ove vece gradove?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Mislim da kad odes na ljetovanje na otok da nemas 4g
 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
uragan kaže...
Mislim da kad odes na ljetovanje na otok da nemas 4g

 sjecam se na krku prije 8 godina nije hvatao ni 2g,sony ericsson k770i. 

Iskreno nit ne koristim 4g ali je fora imati,kad skidam nesto koristim wifi doma,na 3g mi je sasvim dovoljan. 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
To sam i mislio reci,da doma pokraj wi fi ne koristim 4g a na putu mi ne radi onda kao da nemam 4g mob pa mi to onda nije neka extra povoljna cijena za 3g mob,to je sve,nisam mislio da je potpuno neupotrebljiv
 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
I opet cu rec, tele2 ima 4g na 1800mhz koje svi xiaomiji podrzavaju tak da mora raditi 4g gdje god dodes, meni radi...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Hmh,ok,ali koristim Vipnet koji izvan velikih gradova ima LTE 800 mhz
 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
I zato su mobiteli drek? Eto, ja ne volim uragane pa si zato ti drek. Trebam jos kaj reci? Aha da, prebaci se na tele2, posto ti 4g tolko treba, onda bi ti dobro doso flat na mobu... Ehh da, onda kad se prebacis na tele2 kupi xiaomija pa ces vidjet kolko je to zapravo dobar mob..
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Bas sam lud za teletom pogotovo sa sluzbenim internetom na Vipnetu,svakako cu si uzeti 4g mob
 
0 1 hvala 0
10 godina
online
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
uragan kaže...
Bas sam lud za teletom pogotovo sa sluzbenim internetom na Vipnetu,svakako cu si uzeti 4g mob

 Ako ne koristiš za gaming pa ti je bitan ping ne znam šta te to dira. Ne znam ko vas je laga, ali nista ispod 100 Mbit/s nije 4g. A i nedavno sam tu posta speedtest s istog mista di je hspa+ brzi od lte. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Cromaki kaže...

Pošto vidim da u zadnje vrijeme ima podosta korisnika, zanima me koliko bi vas bilo zainteresirano da organiziramo nekakav mali fan meetup?

Ja mogu srediti male poklone ukoliko uspijemo dogovoriti šta...

 

ja sam za. Iako nemam vise Xiaomi nego njegovog veceg brata OnePlus, rado odazvati tako da cu maznuti curim 3S ^^

 

Ali ozbiljno ovo bi jako forica bilo. Kolko vidim po gradu stvarno punjo ljudi ima Xiaomi mobitele sto je stvarno odlicno!

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
12 godina
offline
Re: Xiaomi ne planira ekspanziju na Europu i SAD
Gam3r kaže...

 

ja sam za. Iako nemam vise Xiaomi nego njegovog veceg brata OnePlus, rado odazvati tako da cu maznuti curim 3S ^^

 

Ali ozbiljno ovo bi jako forica bilo. Kolko vidim po gradu stvarno punjo ljudi ima Xiaomi mobitele sto je stvarno odlicno!

 Moram o tome diskutirati sa kolegom MASVA, već smo imali nekakve planove prije par mjeseci.

Da nas se skupi možda 20-30 bilo bi sasvim u redu, a još kada bi Bug pomogao bili bi na konju 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice