Xiaomi ponovno bilježi rast isporuka pametnih tele

poruka: 3
|
čitano: 980
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi ponovno bilježi rast isporuka pametnih tele".
7 godina
offline
Xiaomi ponovno bilježi rast isporuka pametnih tele

Imao sam Xiaomi Mi4c i brzo sam ga se riješio jer se puno grije i brzo prazni baterija.Zato mislim da se taj Xiaomi previše hvali a nije baš nešto.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2017 16:17 (Igox).
 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi ponovno bilježi rast isporuka pametnih
Ajde da i ja nešto kažem. Imam Xiaomi Redmi 3 već skoro godinu dana i mobitel je preodličan. Baterija dugo traje, brz je i bez nekih bubica. Nisam nikada koristio high-end linije mobitela tako da ih s njima ne mogu uspoređivati, no mobitel koristim najviše za posao: emailovi i par aplikacija koje su stalno online.

Ako budem negdje u budućnosti tražio novi mobitel, Xiaomi će biti prvi na listi.

Eto.
12 godina
offline
Xiaomi ponovno bilježi rast isporuka pametnih tele

Imam i ja još uvijek svoj Redmi 1s. Kupljen 2014. u ljeto dok nam je još Mobicity iz UK slao bez poreza računajući da nismo u EU. Nikakvih većih problema s mobitelom nemam, a padao mi je više puta i na više načina i koristim ga u svakakvim uvjetima. Trebalo bi javiti Xiaomiju da ubuduće rade malo manje izdržljive mobitele pa im možda poraste prodaja ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice