Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim stranicama

poruka: 5
|
čitano: 1.324
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim stranicama".
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim stranicama

Nadam se da bude odmah išao na 7.1 Nougat a ne kao prethodnik, koji je ono, malo potisnut sa strane po tim pitanjima nadogradnje, općenito..

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim stranicama

Imam Redmi Pro i unatoč tome što je softverski zapostavljen, svejedno odličan mobitel.

Pošto ide snapdragon, vjerojatno će i softverska podrška biti bolja.

 
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim strani

Tako je, MTK nisu baš favoritizirali na MIUI-u, iako dobiva Friday`s nadogradnje na CN developer, zadnju CN stable nije dobio, kako je prije 3mj obećano. Isto za Nougat..

 

Uz sve to, ja ga koristim, i fenomenalan je, čekam tu stable nadogradnju jer mi se neda updatati svakog petka više(i cant resist :))) -), a nakon toga je mob usporen 2 dana vj dok se ne keša sustav.

 

Kako se pokaže, ovaj moj ide u prodaju i mijenja ga "dvica", iz tog razloga što se nadam da kamera bude bolja. Vidit ćemo koji senzor budu ubacili, jer na "jedinici" je Sony IMX258 1/3.06" koji je prilično osjetljiv na low ligt uvjete.

 

up: bilo je navodno u prvim leakovima da redmi pro 2 nebude zadržao dvije kamere nego ubacio otisak prstiju na mjesto druge.. to bi bio downgrade popriličan.

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2017 11:53 (skorvy).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim stranicama

Ako kamera bude bolja od one na RMN3 Pro, i ako ostave 3.5mm jack, onda definitivno uzimam. Planirao sam napraviti upgrade na Mi5s Plus, ali to je ipak malo puno para za studentski posao, tako da mi se ovo cini kao bolja solucija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Pro 2 osvanuo na službenim strani
Da, provjerena baterija i solidna cvrsta konstrukcija (ako bude kao na jedinici i note seriji).

Kao sto Zabac kaze, ako kamera bude bolja nego na note 3/4, mogli bi imati novog bestbuya u rangu cca 150$ (2gb).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice