Youtube – streaming za sve

poruka: 14
|
čitano: 3.818
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Youtube – streaming za sve".
10 godina
protjeran
offline
Youtube – streaming za sve

Opet traži g+, uostalom youtube nije kao twitch,livestream itd gdje im možeš poslati ticket u vezi nečega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube – streaming za sve

Je*o ih taj Google +, i tako ga nitko ne koristi a moraš ga imat. Koji specijalci. Microsoft svako toliko tuže za nešto a Google nas prisiljava da nešto koristimo i to je u redu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 9:59 (PlayMaker10).
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube – streaming za sve
PlayMaker10 kaže...

Je*o ih taj Google +, i tako ga nitko ne koristi a moraš ga imat. Koji specijalci. Microsoft svako toliko tuže za nešto a Google nas prisiljava da nešto koristimo i to je u redu.

Njihova usluga, njihovi uvjeti, a ako korisnik ne želi prihvatiti uvjete, ne mora koristiti uslugu. Ništa čudno od njih da guraju svoje manje popularne usluge uz pomoć popularnijih.

14 godina
online
Re: Youtube – streaming za sve
denix kaže...
PlayMaker10 kaže...

Je*o ih taj Google +, i tako ga nitko ne koristi a moraš ga imat. Koji specijalci. Microsoft svako toliko tuže za nešto a Google nas prisiljava da nešto koristimo i to je u redu.

Njihova usluga, njihovi uvjeti, a ako korisnik ne želi prihvatiti uvjete, ne mora koristiti uslugu. Ništa čudno od njih da guraju svoje manje popularne usluge uz pomoć popularnijih.

Isti slučaj i argumenti za Internet Explorer u Windowsima.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Youtube – streaming za sve
Yup, imao sam to na umu dok sam pisao ovo gore. Nikad mi nije imalo logike zašto ih tuže što nameču svoj proizvod u svom proizvodu, ali ok, nećemo sada kretat u ovoj temi na to.
14 godina
online
Re: Youtube – streaming za sve
denix kaže...
Yup, imao sam to na umu dok sam pisao ovo gore. Nikad mi nije imalo logike zašto ih tuže što nameču svoj proizvod u svom proizvodu, ali ok, nećemo sada kretat u ovoj temi na to.

Inače potpuno se slažem s tobom, njihova usluga njihovi uvjeti, alternative postoje.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube – streaming za sve
denix kaže...
PlayMaker10 kaže...

Je*o ih taj Google +, i tako ga nitko ne koristi a moraš ga imat. Koji specijalci. Microsoft svako toliko tuže za nešto a Google nas prisiljava da nešto koristimo i to je u redu.

Njihova usluga, njihovi uvjeti, a ako korisnik ne želi prihvatiti uvjete, ne mora koristiti uslugu. Ništa čudno od njih da guraju svoje manje popularne usluge uz pomoć popularnijih.

Sve je to veza i korist, jer između Googlea i Microsofta nema razlike i problem je što se prema tome ne zna koja su pravila jer očito ista nisu, ako je Google ponosan na to što će ljudi "prisilom" imat profil na njihovoj društvenoj mreži neka im. Po meni treba vrijedit pravilo tvoj proizvod stavljaj u njega što hoćeš.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 19:19 (PlayMaker10).
15 godina
online
Youtube – streaming za sve

Youtube vise nema limit od 500 znakova po poruci, konacno mozemo postavljati linkove odnosno ne trebamo vise pisati na ovaj nacin: "(dot)"

 

Zanimljivo je kako je navedeno stupilo na snagu bas sada kada je G+ postao obavezan, ispada kao da to nije bilo moguce implementirati bez G+ lol

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 19:42 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube – streaming za sve

Ja sam si stavio korisničko ime sa kanala i za g+ pod promjeni račun na YT ime i prezime neću, a ovo već imam neko vrijeme samo ne znam što ću strimati kojeg vraga.

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube – streaming za sve
sirka666 kaže...
denix kaže...
PlayMaker10 kaže...

Je*o ih taj Google +, i tako ga nitko ne koristi a moraš ga imat. Koji specijalci. Microsoft svako toliko tuže za nešto a Google nas prisiljava da nešto koristimo i to je u redu.

Njihova usluga, njihovi uvjeti, a ako korisnik ne želi prihvatiti uvjete, ne mora koristiti uslugu. Ništa čudno od njih da guraju svoje manje popularne usluge uz pomoć popularnijih.

Isti slučaj i argumenti za Internet Explorer u Windowsima.

Slično, Windowse plaćaš, a google, youtube i ostalo ne.. Zato si i tako bezobrazno daju za pravo sve gurat i određivat. Kad znaju da su najmoćniji u segmentu..

Bilo bi lijepo da EU nešto u vezi i njih poduzme, samo teško, prevelik je to zalogaj..

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Youtube – streaming za sve
 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Youtube – streaming za sve

Imas na fiveru kupit sve to za 5$...... a i youtube gleda to pa vas moze banati, a ako vam je povezan adsense jadna vam majka.

6 godina
neaktivan
offline
kako staviti reklamu na svoj video zapis na youtub

kako staviti,odabrati,naci reklamu na svoj video na youtube i zarađivati?

G.S.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Youtube – streaming za sve

Nikako.

Odabereš monetizaciju, i youtube ti sam stavlja oglase ukoliko je monetizacije moguća.

http://www.twitch.tv/dokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice