YouTube bez oglasa stiže krajem listopada

poruka: 6
|
čitano: 1.456
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube bez oglasa stiže krajem listopada".
16 godina
offline
YouTube bez oglasa stiže krajem listopada

Malo koji hrvat će platiti pretplatu.

mag.iur.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube bez oglasa stiže krajem listopada
Zasto da i plati kada postoji adblock :/
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Re: YouTube bez oglasa stiže krajem listopada
Ne bih baš rekao da je 10$ mjesečno prigodna cijena.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube bez oglasa stiže krajem listopada
Sale_ds kaže...
Zasto da i plati kada postoji adblock :/

 odnosno po novom još i bolji "ublock origin" koji se čini mnogo blaži po memoriju ili je to samo placebo efekt.

 

 Ali pitanje je kada će se doskočiti i tome. Kada sam nedavno instalirao windowse i firefox upalio sam koju domaću stranicu. Razina

reklama koje se nameću je zastrašujuća. Odmah sam se sjetio da nisam instalirao temeljne pluginove.

 

Naravno, kao balkanac vulgaris, ne želim platiti tamo neke preplate, a ne želim niti reklame.

mag.iur.
10 godina
suspendiran
offline
YouTube bez oglasa stiže krajem listopada

Od reklama me daleko više nerviraju annonations, ajme što su počeli spamati s time! Ne možeš više niti pogledati video na miru bez da ti svako toliko ne iskoči prozorčić "click here for new version!" ili "opps, I meant to say XYZ".

 

A pretplata, ako će dio tih novaca otići kreatorima YT videa (i to najviše onim malenim, a ne toliko eksponiranim kao prebogati pewdie) onda je u redu i to podržavam, ali ako oni neće dobiti niti lipe, onda ne vidim razloga za plaćanje. A kao što komentar iznad mene veli, 10 USD mjesečno je daleko od simbolične pretplate (netflix u HD formatu košta 8.99 USD ako se ne varam)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube bez oglasa stiže krajem listopada
Korny1603987 kaže...

Naravno, kao balkanac vulgaris, ne želim platiti tamo neke preplate, a ne želim niti reklame.

 Jer samo balkanci koriste adblock plus...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice