Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

poruka: 19
|
čitano: 3.399
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu".
10 godina
offline
Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

Na mojem lapu na kojem je samo WDSC roka, nije bilo nikakvih problema bez obzira na propust.

Ah, i najvećima se događaju greške. Upravo zato i jesu i najveći, jerbo tko ne griješi nemere ni napredovati.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
PzKpfw kaže...

Na mojem lapu na kojem je samo WDSC roka, nije bilo nikakvih problema bez obzira na propust.

Ah, i najvećima se događaju greške. Upravo zato i jesu i najveći, jerbo tko ne griješi nemere ni napredovati.

Apple nikad ne grijesi, njihovi uredaji su najbolji, bez ikakve greske.

Na njihovim uredajima nikad nema bugova, nema virusa ...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
kingofthenight kaže...
PzKpfw kaže...

Na mojem lapu na kojem je samo WDSC roka, nije bilo nikakvih problema bez obzira na propust.

Ah, i najvećima se događaju greške. Upravo zato i jesu i najveći, jerbo tko ne griješi nemere ni napredovati.

Apple nikad ne grijesi, njihovi uredaji su najbolji, bez ikakve greske.

Na njihovim uredajima nikad nema bugova, nema virusa ...

 Amazing ;)

16 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

To tako najčešće i bude kad OS postane katica za sve. Uvijek se pritom sjetim Nero Burning ROM-a... 

 

7 godina
protjeran
offline
Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

a tko koristi njihov Defender ?

ta njihova smeca cim dignem Os odmah gasim.

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

ovo će jamčano obradovati Denisa i Davora (a.k.a. "dinamično-statični duo") 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
Ja koristim. Nikad nikakvih problema.
15 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
DataX kaže...

a tko koristi njihov Defender ?

ta njihova smeca cim dignem Os odmah gasim.

 Onda nemoj ni dizati njihov OS...

Sinoć sam lega jutros...
10 godina
offline
Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

Hm, pa ja ga koristim WD na lapu.

Baš ponukan urbanim legendama nikad ga nisam koristio, nego uvijek posezao za "jačim" free rješenjima, te uglavnom izbjegavao WD. 

 

Međutim, potaknut nedavom odličnom kolumnom od Davora u jedom od prošlomjesečnih bugova, odlučio sam koristiti isljučivo WD kao AV rješenje na svojem lapu, pa da vidim jel' ću kroz neki duži period, nekaj čudono dobiti od maliciozne gamadi. Do sada ništa nisam.

Davor je sve lijepo objasnio, te je u duetu zajedno sa Denisom u posljednoj emisiji Hard-Report to još sve potvrđeno sa strane naših odličnih bugovih kompjuteraša.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
PzKpfw kaže...

Hm, pa ja ga koristim WD na lapu.

Baš ponukan urbanim legendama nikad ga nisam koristio, nego uvijek posezao za "jačim" free rješenjima, te uglavnom izbjegavao WD. 

 

Međutim, potaknut nedavom odličnom kolumnom od Davora u jedom od prošlomjesečnih bugova, odlučio sam koristiti isljučivo WD kao AV rješenje na svojem lapu, pa da vidim jel' ću kroz neki duži period, nekaj čudono dobiti od maliciozne gamadi. Do sada ništa nisam.

Davor je sve lijepo objasnio, te je u duetu zajedno sa Denisom u posljednoj emisiji Hard-Report to još sve potvrđeno sa strane naših odličnih bugovih kompjuteraša.

 njonjo, jesi li to ti? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

Svaki softver je imao i uvjek će imati manjkavosti i ranjivosti.

Npr, svaki put kada dodje do nadogradnje bilo kojeg antivirusa, u release news-u se lijepo izreklamira da je tim upgradeom fixano 325 problema, što prevedeno znači da ste do tog trenutka koristili soft sa 325 poznatih manjkavosti i bar deset puta više manjkavosti koje još službeno nisu niti otkrivene.

Kad bi soft bio savršen, nebi znali za pojmove poput ransoma, zeusa, bsod-a, ......
.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
DataX kaže...

a tko koristi njihov Defender ?

ta njihova smeca cim dignem Os odmah gasim.

 

ja koristim od windows sedmice, bio prvo windows defender pa sam onda presao na microsoft security essentials, na 8.1 takodjer koristim defender do dan danas, bio kratko vrijeme i na win10 ali sam se vratio na 8.1

uglavnom, nikakvih problema, sto mi je najbitnije, i ne znam da ga imam, ne smeta mi, a s virusima nemam uopste problema.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
7 godina
protjeran
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
Indestructible kaže...

 

ja koristim od windows sedmice, bio prvo windows defender pa sam onda presao na microsoft security essentials, na 8.1 takodjer koristim defender do dan danas, bio kratko vrijeme i na win10 ali sam se vratio na 8.1


uglavnom, nikakvih problema, sto mi je najbitnije, i ne znam da ga imam, ne smeta mi, a s virusima nemam uopste problema.

ma, da bih rijec rekao...

normalno da s njim nemas problema kada nista pametno ni ne radi.

bio ugasen ili ukljucen, isto ti je. 

on ce te spasiti od malware kao ja od atomske bombe.

 

Aaaa sto rece kolega jajar ili Ajar , nisam dobro vidio, ne zanima me misljenje tih klinaca iz buga jer decki imaju samo svoje misljenje i nista drugo. ako zele o WD mozemo to raspraviti na pm. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
BlackMoon kaže...
DataX kaže...

a tko koristi njihov Defender ?

ta njihova smeca cim dignem Os odmah gasim.

 Onda nemoj ni dizati njihov OS...

nema defender OS,koji ti je k

ma, glupo si napisao pa sam ti jos gluplje odgovorio.

hajde ti meni amateru objasni od cega te stiti Defender... i kojim procesom, koje pozicije registri baze brani (da se lako izrazim) i na koji nacin to cini ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 3:50 (DataX).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
DataX kaže...
...

ma, da bih rijec rekao...

normalno da s njim nemas problema kada nista pametno ni ne radi.

bio ugasen ili ukljucen, isto ti je. 

on ce te spasiti od malware kao ja od atomske bombe.

 

Aaaa sto rece kolega jajar ili Ajar , nisam dobro vidio, ne zanima me misljenje tih klinaca iz buga jer decki imaju samo svoje misljenje i nista drugo. ako zele o WD mozemo to raspraviti na pm. 

 

DataX kaže...
....

jebi me ako sam uopce skontao sto si ti, ovo sto sam boldao napisao ??

sto mene briga sto si se ti vratio na win 8.1

koliko ti imas godina. jedno 16 po tekstu.

o cemu ti dijete pricas. 

jesi li ti kupio taj win 10 pa se lagodno vratio na win 8.1 kojega si isto tako "kupio"'

Tebi ne smeta defender ?

Ne smeta nikome kad je NEbitan jbt...

 

tebi je bitno samo ono sto trosi puno rama, ao WD ne trosi pa zato tebe zaboli.

da on nesto trosi a ne trosi jer je nebitan ti bi ga ugasio..jbt...

 

 

DataX kaže...
....

nema defender OS,koji ti je k

ma, glupo si napisao pa sam ti jos gluplje odgovorio.

hajde ti meni amateru objasni od cega te stiti Defender... i kojim procesom, koje pozicije registri baze brani (da se lako izrazim) i na koji nacin to cini ?

 Oladi malo srce ce te izdati. Umjesto da pljujes i napadas sta mislis da napises i poneki argument? Ja isto koristim od win 7 WD i isto nikad nikakvih problema. Mi smo budale a ti eto pametan? Ili mozda lazemo ovdje iz nekog glupog razloga? De olabavi malo nisu ovdje samo djeca ima i poneko ko se malkice kuzi u nesto....

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 8:23 (Torent).
12 godina
offline
Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

ma stiPu lika, malo svratio da spama, otićiće taj brzo za Banoviće

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu

Svaki softver ima manjkavosti, pa nije defender iznimka....

.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
DataX kaže...

a tko koristi njihov Defender ?

ta njihova smeca cim dignem Os odmah gasim.

 Ja ga koristim već godinama, nikada nisam imao problema sa virusima, crvima, trojancima i sličnom gamadi.

dolazim odmah - Godo
6 godina
offline
Re: Zakrpan veliki propust u Windows Defenderu
DataX kaže...
Indestructible kaže...

 

ja koristim od windows sedmice, bio prvo windows defender pa sam onda presao na microsoft security essentials, na 8.1 takodjer koristim defender do dan danas, bio kratko vrijeme i na win10 ali sam se vratio na 8.1


uglavnom, nikakvih problema, sto mi je najbitnije, i ne znam da ga imam, ne smeta mi, a s virusima nemam uopste problema.

ma, da bih rijec rekao...

normalno da s njim nemas problema kada nista pametno ni ne radi.

bio ugasen ili ukljucen, isto ti je. 

on ce te spasiti od malware kao ja od atomske bombe.

 

Aaaa sto rece kolega jajar ili Ajar , nisam dobro vidio, ne zanima me misljenje tih klinaca iz buga jer decki imaju samo svoje misljenje i nista drugo. ako zele o WD mozemo to raspraviti na pm. 

 Neće te niti jedan antivirus spasiti od ransomwarea ili neke druge vrste malwarea, oni naime koriste Zero exploit (rupe u sistemu koje nisu otkrivene) i to je razlog zašto niti jedan AV nije toliko učinkovit uključujući i WD, sad ovaj ransomware sto je bio , Petya, koristio MS17-010 exploit, microsoft je izbacio zakrpu ali korisnici nisu ažurirali Windowse, BTW Korisnici su uvijek krivi jer ako nemaš port forward na svoj PC i ne otvaraš sumnjive datoteke, vjerojatnost da ti se PC zarazi virusom je kao da te ubije struja zbog neispravnog daljinskog upravljača 

Trust nobody, become the best !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice