Završen Bug Future Show 2016

poruka: 19
|
čitano: 2.220
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završen Bug Future Show 2016".
12 godina
protjeran
offline
Završen Bug Future Show 2016

Kaj reci, bilo je zanimljivo! nije bas da nesto slicno imamo iza svakog coska!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Završen Bug Future Show 2016

Silicijska 'golina'.

Jel to neka Brazzers parodija Silicijske doline. 

 

Edit: Ispravljeno!

Evo kako strateško trolanje vodi do velikih promjena.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 21:50 (Ikarus01).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Završen Bug Future Show 2016

meni je bilo super, od govornika do organizacije. malo bezveze sto ljudi nisu postavljali vise pitanja no dobro.

najvise mi se svidjela ona cura koja je cesto bila u drustvu gospodina rosandica.

svaka cast bug, doci cu i sljedece godine.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Završen Bug Future Show 2016

Bio sam prošle i ove godine. Sve bolje i bolje, umirao sam od smijeha na zajefrkancije Šarića, Dite Ćaćino, kuglice Petric itd. Bio sam u glavnoj dvorani većinu vremena provodio, a išao sam u Muller dvoranu na Denisovu prezentaciju AMD Zen, Intel RealSense i NUC te mu se i putem foruma želim zahvaliti na Intel Compute Stick. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
11 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Završen Bug Future Show 2016

Ja baš sjedio dvije fotelje iza tebe. Završava predavanje i Denis ti daje compute stick. Nisam ni znao da se dijeli nešto. Čestitam na nagradi. Isplatilo se Denisa rejpat pitanjima.

15 godina
offline
Završen Bug Future Show 2016

ja sam sjedio u glavnoj dvorani odmah iza lika koji je osvojio nuc. da sam znao kako ce se igrat nagradna igra mozda bi ga i ja osvojio. on je pripremio laptop, upalio mail i samo ceko onaj tekst sto je trebalo prepisat, ostali su pisali preko mobitela sto je tesko jer ti se brzo potkrade greska i jos kad trebas upisat Č i Ć to su muke.

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Završen Bug Future Show 2016

E da sam bar znao da neću imat zadnja 4 sata u školi odmah bi bio uzeo ulaznice, a ništa valjda ću moći dogodine.

Šta svi imaju protiv mene, šta nešto nevalja s tim da imam claw grip?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Završen Bug Future Show 2016

Bilo bi fer i korektno da stavite snimke predavanja na web, bar za pretplatnike.l

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
Xidrus kaže...

Bilo bi fer i korektno da stavite snimke predavanja na web, bar za pretplatnike.l

 pa, bit ce, polako, ima vremena... xD čekaj dok se smontiraju. Mislim da je netko spomenuo da u 3. mjesecu dolaze na bug dvd-u, a onda mislim da ih počinju stavljat i na youtube

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 1:04 (denix).
9 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016

Slažem se!

Nije se valjda istim principom radilo i prošlih godina?

 

edit: nisam popio kavu i greškom kliknuh na 'odgovori' umjesto 'citiraj', pitanje se odnosi na slanje mailova po kraju prezentacija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2016 9:06 (iSammy).
15 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
iSammy kaže...

Slažem se!

Nije se valjda istim principom radilo i prošlih godina?

 

edit: nisam popio kavu i greškom kliknuh na 'odgovori' umjesto 'citiraj', pitanje se odnosi na slanje mailova po kraju prezentacija.

 nemam pojma kako je bilo proslih godina. dobro ovo je bila jedna nagradna igra i valjda je pisalo ovdje na bugu kako ce se igrat i covjek se pripremio, da sam znao i ja bih.

ostale nagradne igre su bile dobre, npr bila je nagradna igra sa slikama s instagrama ako se ne varam, tu je jedna cura dobila mobitel z5 mislim, zamjerka je sto nisu pokazali na platnu tu pobjednicku sliku(iako je onda to i trazila jer se saric zajebavo da je namjesteno). dosta ljudi nije uopce pokupilo te nagrade od sony-a(zar nije onda logicno vidit neke dalje slike pa zvat te ljude? ili podjelit bilo kome to? ovako su sto, vratili to sonyu?)

bila je i nagrada galaxy tab za najbolji tweet no to me uopce nije zanimalo jer nit imam twitter nit sam ikad u zivotu napisao nekakav status na drustvenim mrezama.

najveca fora mi je bilo ono s lopticama koje su bacili s pozornice, samo si trebo uhvatit lopticu(bacili su ih 50). samo neznam kakve su to nagrade bilo, sto su ljudi dobili?

 

bilo je stvarno dobrih nagrada i nije ih pretjerano tesko bilo osvojit. jedino mala zamjerka bi mi bila sto jedna od nagrada nije bio samsungov vr, po meni sramota za samsung. imali su velik stand, cijeli future show je bio oko tog vr-a vecinom, cak su imali predstavnika koji je pricao o tom vr-u, moglo se isprobat uredaj na standu i onda se ne potrude nijedan dat u nagradnoj. da sam ja u samsung podijelio bi bar pet komada jer uredaj uopce nije toliko skup.

16 godina
moderator
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
dax-lax kaže...

Ja baš sjedio dvije fotelje iza tebe. Završava predavanje i Denis ti daje compute stick. Nisam ni znao da se dijeli nešto. Čestitam na nagradi. Isplatilo se Denisa rejpat pitanjima.

 Eh, zaboravio sam ja hypeat nagradu prije predavanja. Al dobro, ovako je dobio netko tko se zaista interesirao oko predavanja. :)

 

 

Jeste skužili kako su mi se tresle ručice? :D Dobro da nisam imao mikrofon koji se drži u ruci. 

13 godina
online
Re: Završen Bug Future Show 2016
Denis kaže...
dax-lax kaže...

Ja baš sjedio dvije fotelje iza tebe. Završava predavanje i Denis ti daje compute stick. Nisam ni znao da se dijeli nešto. Čestitam na nagradi. Isplatilo se Denisa rejpat pitanjima.

 Eh, zaboravio sam ja hypeat nagradu prije predavanja. Al dobro, ovako je dobio netko tko se zaista interesirao oko predavanja. :)

 

 

Jeste skužili kako su mi se tresle ručice? :D Dobro da nisam imao mikrofon koji se drži u ruci. 

 Nije se jako primjetilo. Možda u onom trenu kad je onaj glasni gospodin krenuo s pitanjima. Inaće, atmosfera u manjoj prostoriji je baš ''kućna'', ugodna i opuštena. I fotelje za uronit i zaspat kako sam i sam u par navrata.

9 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
Čitao sam podosta o bfsu i sumnjam da sam previdio nešto o najbržem mailu. Svaka čast dobitnicima!
16 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
iSammy kaže...
Čitao sam podosta o bfsu i sumnjam da sam previdio nešto o najbržem mailu. Svaka čast dobitnicima!

 prosle godine je cini mi se samo jedna nagrada isla tim nacinom, a ove nije bilo najavljeno kako ce bit. Ali nakon sto je kod prvoga dijeljenja gdje je išao manji broj nagrada išlo na foru brzog tipkanja maila ljudi su zbrojili 2 i 2 i kako su bile najavljene kada se koje nagrade dijele, mogli su donekle predvidjet da će ako je nagrada pojedinačna ili u malom broju ići na taj način. Barem sam ja tako, ali sporo tipkam, i ekran nekad malo zeza, i nisam imao šanse xD Ja jedva prešao pola maila, a šarić već provjerava mail koji je stigao

15 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
denix kaže...
iSammy kaže...
Čitao sam podosta o bfsu i sumnjam da sam previdio nešto o najbržem mailu. Svaka čast dobitnicima!

 prosle godine je cini mi se samo jedna nagrada isla tim nacinom, a ove nije bilo najavljeno kako ce bit. Ali nakon sto je kod prvoga dijeljenja gdje je išao manji broj nagrada išlo na foru brzog tipkanja maila ljudi su zbrojili 2 i 2 i kako su bile najavljene kada se koje nagrade dijele, mogli su donekle predvidjet da će ako je nagrada pojedinačna ili u malom broju ići na taj način. Barem sam ja tako, ali sporo tipkam, i ekran nekad malo zeza, i nisam imao šanse xD Ja jedva prešao pola maila, a šarić već provjerava mail koji je stigao

 ma velim tesko je preko mobitela, gledo sam tipa bas kako pise mail na laptopu i oko njega ekipa na mobovima i nemozes bit brzi od njega. ajde da nemoras pazit na velika slova i č i ć ali pošto se mail mora tocno prepisat. ali eto za sljedecu godinu znam da uzimam laptop i palim gmail odma na pocetku prezentacije i samo cekam. s tim da mislim da je imo i ekipu oko sebe koji su mu čitali da ne mora ni dizat glavu.

16 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
mar123 kaže...
gledo sam tipa bas kako pise mail na laptopu

 Onda smo nekako blizu sjedili, bio je zdesna blizu zida. Twitter isto nemam, a instagram sam prošlog BFS se regao samo radi neke nagradne igre. Bar ove godine nisam išao praznih ruku, a euforija me još uvijek drži. Ne bi bio loš ni Z5 iako sam imao Z1 i Z2, a isprobao sam i Premium Z5 od gospodina za Sony pultom i usporedio s običnim Z5.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Re: Završen Bug Future Show 2016
Jedva čekam snimke BFS-a, bilo je puno stvari koje vrijedi pogledati. Također očekujem behind-the-scenes prilog, o organizaciji i tehničkoj strani
Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Završen Bug Future Show 2016

Xidrus evo, sjetio sam te se, pa nešto za početak http://www.bug.hr/bugtv/bug-future-show-2016/929.aspx

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice