Završio Job Fair 2017

poruka: 1
|
čitano: 617
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završio Job Fair 2017".
10 godina
offline
Završio Job Fair 2017

Bilo je zanimljivo. Mnoštvo mladih ljudi koji briju samo pozitivu, bili je baš onako cool. Bila je gužva, jedva se prolazilo koliko je ljudi bilo tamo...

Možda, da dogodine dignu malo prošire prostor, jerbo mi se ovak' činilo da je malo preusko...

Kroz cijeli dana predstavljanja tvrtki, te je bilo dobro kaj je išao stream uživo....

 

Mogao si razgovarati sa poslodavcima do mile volje, onako face-2-face, ostvarivati kontakte, pitati kako rade, kakav profil radnika traže,...ma sve živo, bitno je budućim potencijalnima profićima u ICT što mogu na licu mjesta dobiti konkretne informacije, a ne da filozofiraju previše, te se povode u traženju posla sa urbanim legendama...

 

Da, skoro na svakome štandu se dilali slatkiši, sitnice, majice...

 

Nisam tamo dugo bio, nekih 2 ćuke, jerbo sam imao drugih obaveza, al' suma sumarum dosta sam zadovoljan sa obavljenim poslom, i ne samo zato jer sam morao ići u obližnji dućkas kupiti dodatne vrećice za nošenje stvari koje sam tamo dobio....

 

Ako niste, svako dođite dogodine, te na ovakva slična događanja ubuduće.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice