Zeissova optika za nove Nokije

poruka: 4
|
čitano: 1.127
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zeissova optika za nove Nokije".
14 godina
offline
Zeissova optika za nove Nokije
Ma to te ja pitam
:O
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Zeissova optika za nove Nokije

Konačno nešto dobro :))

Mslm danas kad puste telefon za 3000-4000kn s kamerom bez OIS-a..

...................................... funny facts
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Zeissova optika za nove Nokije

Imam xiaomi redmi note 2 koji sam kupio prije malo manje od 2.g. i platio ga 1000 kn, i nevidim potrebu da ga mijenjam, pošto radi skoro sve što tražim od njega, a u ovom cijenovnom rangu nema nješto "bolje". Baterija koja je srednja žalost, ali ni skuplji modeli nisu nešto bolji po tom pitanju. Te kamera, tu na jeftinijim mobitelima svi štede, mislim bolje išta nego ništa, ali daleko od zasebnih fotoaparata. Prije sam imao DSLR, sada compact, ali kod njih je problem što ih nemam uvjek kod sebe, mobitel je stalno kod mene, a da slika ispadne imalo dobra, uvjeti moraju biti savršeni, noču, brzina... mogu zaboraviti kvalitetu.

Valjda če nokia po tom pitanju nešto napraviti, pošto ide prema boljem, ali još ima mjesta za napredak.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Zeissova optika za nove Nokije

Hmmm bas i tekst nije tocan - zadnja Nokia sa Zeiss optikom je Nokia 830 iz 2014.,

te nakon toga iz te tvornice dolaze i Microsoft Lumie, te zadnja za Zeiss optikom je 950/950XL iz 2015.

 

Tako da tekst bas i nije provjeren, tj. moguce lose prepisan.

 

 

Vise o tome ovdje:

http://nokiamob.me/2017/07/06/sluzbeno-hmd-i-zeiss-u-partnerstvu-radi-kreiranja-sljedece-revolucije-u-mobilnoj-fotografiji/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice