Žena u kupovini, muž u igraonici

poruka: 34
|
čitano: 4.857
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Žena u kupovini, muž u igraonici".
16 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici
To treba staviti ispred svake Zare da se ne čuje moj jecaj kada mi žena uđe tamo.
Moj PC  
29 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
igy kaže...
To treba staviti ispred svake Zare da se ne čuje moj jecaj kada mi žena uđe tamo.

                   

15 godina
online
Žena u kupovini, muž u igraonici

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 

Jel ona ide sa mnom kada kupujem dijelove za auto ili kompjuter?

 

Nit' ja njoj nit' ona meni moze pomoci, odnosno mozemo samo raspi***** jedno drugo.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 12:01 (syncmaster245b).
 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Bome ne bi imala ništa protiv takvih igraonica kod nas. Ne vole sve žene šopingirat. Bome ima i muških koji ugnjave isprobavanjem 30 pari traperica ili tenisica dok nađu jedne koje im odgovaraju 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
igy kaže...
To treba staviti ispred svake Zare da se ne čuje moj jecaj kada mi žena uđe tamo.

 Pa di me pogodi. Znam kako ti je. 

11 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
syncmaster245b kaže...

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 zato jer je treba odvesti do tamo

zato jer ona želi tvoje mišljenje 

zato jer tako pokazuješ svoju ljubav prema njoj

zato jer joj treba nositi vrećice

zato jer je drkica ok, ali je umočiti ipak bolje

 

zato jer... jednostavno zato jer je žena

i naravno da obrnuto ne vrijedi kad ti ideš u šoping za svoje gušte, baš pitaš gluposti 

12 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
picajzla0707 kaže...
syncmaster245b kaže...

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 zato jer je treba odvesti do tamo

zato jer ona želi tvoje mišljenje 

zato jer tako pokazuješ svoju ljubav prema njoj

zato jer joj treba nositi vrećice

zato jer je drkica ok, ali je umočiti ipak bolje

 

zato jer... jednostavno zato jer je žena

i naravno da obrnuto ne vrijedi kad ti ideš u šoping za svoje gušte, baš pitaš gluposti 

 Tako je kolega ...

 

+ njoj se da ići s mnom kad ja kupujem tv, mobitel i sl.

+ da joj se ići kad kupujem odjeću jel ona ima ipak bolji ukus...i vidi što mi dobro stoji a što ne.

+ ostale žene su ljubomorne na tvoju ženu pošto ima takvog muškarca koji je prati u šopingu , a tebe gledaju ispod oka sa smiješkom 

 

Žene, žene...šta bi mi bez njih. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 13:00 (R36).
14 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
picajzla0707 kaže...
syncmaster245b kaže...

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 zato jer je treba odvesti do tamo

zato jer ona želi tvoje mišljenje 

zato jer tako pokazuješ svoju ljubav prema njoj

zato jer joj treba nositi vrećice

zato jer je drkica ok, ali je umočiti ipak bolje

 

zato jer... jednostavno zato jer je žena

i naravno da obrnuto ne vrijedi kad ti ideš u šoping za svoje gušte, baš pitaš gluposti 

Bem ti miša!

 

Šimleša, jes' to ti?!

 

11 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
Jehonan kaže...

 

Šimleša, jes' to ti?!

 

 njet, taj nema pojma 

jel to ona budaletina što pljuje po sisama i guzicama 

16 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Ako vec ne stave racunala bar da kakvu klupu ili fotelju stave za cekanje dok zene lutaju po trgovini. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
ddarknessfairyy kaže...

Bome ne bi imala ništa protiv takvih igraonica kod nas. Ne vole sve žene šopingirat. Bome ima i muških koji ugnjave isprobavanjem 30 pari traperica ili tenisica dok nađu jedne koje im odgovaraju 

 Ni jedan muškarac nikad nije isprobao više od 2 para traperica, a i drugi samo zato jer prvi nije mogao zakopčat. 

15 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
IKEA, čitaš li ovo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
IKEA, čitaš li ovo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
syncmaster245b kaže...

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 

 da imaš ženu, kužio bi...

15 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
picajzla0707 kaže...

 zato jer je treba odvesti do tamo

 

Ima svoj auto.

 

picajzla0707 kaže...

zato jer ona želi tvoje mišljenje 

Ne postoji ispravan odgovor na " Da li mi je guza velika u ovim hlacama?"

 

 

picajzla0707 kaže...

zato jer tako pokazuješ svoju ljubav prema njoj

 

Kada nosi tvoju karticu u shoping ne samo da si joj izjavio ljubav, nego si joj naglasio da imas puno povjerenje u nju.

 

picajzla0707 kaže...

zato jer joj treba nositi vrećice

 

Tih par krpa moze staviti i u svoj sport Billyijev supersak kojeg i ovako uvijek vuce sa sobom.

 

picajzla0707 kaže...

zato jer je drkica ok, ali je umočiti ipak bolje

 

Kad prodjes odredjen broj godina, pocinjes vagati "pro" i "con' regularnog opcenja. Pri ovim temperaturama, "con" lista poprilicno naraste.

 

picajzla0707 kaže...

zato jer... jednostavno zato jer je žena

 

Zato jer sam jednostavno musko pa mi se neda zujati ko' bumbar po shoping centru.

 

 

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 15:46 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
žena kući a ja vani...bez brige mi idu dani...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
Ges kaže...
syncmaster245b kaže...

Ja ne kuzim zasto bih ja uopce sa zenom isao u kupovinu njene odjece?

 

 da imaš ženu, kužio bi...

 Da imas bracnog staza kao i ja razumio bi moje cudjenje.

Ne brini se, shvatiti ces jednog dana.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici

kakve veze temperature imaju s općenjem...

 

znaš kako Crnogorac dođe u četvrt crvenih lampi u Hamburgu, ode do madam, naruči katalog i odabere sisatu plavušu i stasitog crnca, a madam će : Ach, pravi connoisseur...

 

odu u sobu, legne đetić na krevet i veli: ti mala, naskoči, a ti crnjo nju pod pazuhe, pa diži-spuštaj...

 

i tako minutu dvije, crnac diže-spušta, uspuše se, iskolači oči od napora i... stane...

 

vikne đetić: oca ti očinskog, 'ko je**, jel' ti il' ja ?!?

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 16:00 (Stric_Jura).
11 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
syncmaster245b kaže...

 

Kad prodjes odredjen broj godina, pocinjes vagati "pro" i "con' regularnog opcenja. Pri ovim temperaturama, "con" lista poprilicno naraste.

 odabrat ću samo jedan komentar na koja ću ti odgovoriti, za druge mogu samo reći da imaš sreće... ili još nisi svjestan svoje nesreće 

 

ja sam bliže 50 banki, pa mi je još uvijek pro lista regularnog općenja daleko duža od con

a možda to ima veze i s ostatkom tvojeg komentara, jer ako ti nećeš, ima tko hoće ...a onda je jasno zašto ti ženica mirno podnosi takav stav

 

uživaj u svojoj muškosti... i neznanju 

 

 

15 godina
offline
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
BlackDog22 kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Bome ne bi imala ništa protiv takvih igraonica kod nas. Ne vole sve žene šopingirat. Bome ima i muških koji ugnjave isprobavanjem 30 pari traperica ili tenisica dok nađu jedne koje im odgovaraju 

 Ni jedan muškarac nikad nije isprobao više od 2 para traperica, a i drugi samo zato jer prvi nije mogao zakopčat. 

 Nisi upoznao mog vjenčanog kuma :D :D :D :D 

 

Već dva mjeseca kupuje hlače za ljeto 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemohte zaboraviti da oni to jesu!
15 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

da je brak nešto dobro, i bog bi bio oženjen. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
picajzla0707 kaže...

 odabrat ću samo jedan komentar na koja ću ti odgovoriti, za druge mogu samo reći da imaš sreće... ili još nisi svjestan svoje nesreće 

 

ja sam bliže 50 banki, pa mi je još uvijek pro lista regularnog općenja daleko duža od con

a možda to ima veze i s ostatkom tvojeg komentara, jer ako ti nećeš, ima tko hoće ...a onda je jasno zašto ti ženica mirno podnosi takav stav

 

uživaj u svojoj muškosti... i neznanju 

 

 

 

Nemoj biti selektivan. Sreca u zivotu pa i u bracnom nije rezultat jedne stavke, nego zbroj mnogobrojnih koraka.

 

Naj jednostavnije je na forumu pokazivati svoj machizam temeljen na potenciji, a pritom potpuno ignorirati vlastitu tezu kako pratis zenu u trgovinu jer ti je "umakanje" milije od drkice.

Majstore, ti doslovno kupujes koituse. Zanima me kakav ce ti seksualan zivot biti kad pipa presusi.

 

btw, izgleda da smo vrsnjaci tu negdje i bracnog staza imam 23 godine. Kad zbrojim uspone i padove, mislim da odgovorno mogu tvrditi da imam sretan brak.

 

 

***edit***

ups, 21 godinu.

Srecom zena ne cita bugov forum

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 17:53 (syncmaster245b).
11 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
syncmaster245b kaže...

Naj jednostavnije je na forumu pokazivati svoj machizam temeljen na potenciji, a pritom potpuno ignorirati vlastitu tezu kako pratis zenu u trgovinu jer ti je "umakanje" milije od drkice.

Majstore, ti doslovno kupujes koituse. Zanima me kakav ce ti seksualan zivot biti kad pipa presusi.

 

btw, izgleda da smo vrsnjaci tu negdje i bracnog staza imam 23 godine. Kad zbrojim uspone i padove, mislim da odgovorno mogu tvrditi da imam sretan brak.

 

 

***edit***

ups, 21 godinu.

Srecom zena ne cita bugov forum

čuj, sad mi predbacuješ mačizam, a maloprije "ja sam muškarac i nejdem po dućanima"... jbga, netko se kurči, a netko kurčuje 

ništa ja ne kupujem, to se zove kompromis

kad pipa presuši, imam jezik, kad i on onemoća, gurat ću ga prstima... sljedeći korak je ionako ukočenje, kompletno 

 

malo te jebu datumi i vrijeme, hehe, ipak nismo skroz različiti... a vidim i štrecaš 

 

15 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
picajzla0707 kaže...

čuj, sad mi predbacuješ mačizam, a maloprije "ja sam muškarac i nejdem po dućanima"... jbga, netko se kurči, a netko kurčuje 

ništa ja ne kupujem, to se zove kompromis

kad pipa presuši, imam jezik, kad i on onemoća, gurat ću ga prstima... sljedeći korak je ionako ukočenje, kompletno 

 

 

 Ne prebacujem ti nista, no ti mi reci kako bi nazvao covjeka koji se na bugovom forumu hvali potencijom i umakanjem?

Btw to nije kompromis. Kompromis je kad zena prihvati da bi ti radije ostao doma nego isao s njom preko volje. Ako se zakacis na ovo "preko volje", ne zabortavi da raspravljamo u temi gdje se govori kako se muskarca ostavlja u igraonici. Ako ces radije biti u igraonici onda nisi niti trebao ici sa njom.

Uostalom, ti ides s njom s predumisljajem da bi mogao poslije "umociti". Dakle nit je kompromis, nit ljubav.

 

Usput, nisam na tu pipu mislio.

 

picajzla0707 kaže...
 malo te jebu datumi i vrijeme, hehe, ipak nismo skroz različiti... a vidim i štrecaš 

 

 

Ne kuzis ti nista.

Pojasniti cu ti Stric_Jurovom metodom to "strecanje":

 

Dođe Mujo s posla, baci se na fotelju, upali TV i vikne:
- Fato, donesi pivo prije nego što počne!
Ona ga pogleda zbunjeno, ali donese pivo. Kad ga je popio, vikne opet:
- Fato, donesi jos jedno, poćet će!
Ovaj put pomalo ljuta, ali opet mu donese. Kad je i njega zgotovio, vikne:
- Brže, počet će, još jedno!!!
Fata totalno poludi i počne urlati:
- Dobro, koji je tebi k****! Dojedriš doma, uvališ tu debelu guzicu u fotelju, ne kažeš mi ni dobar dan, a očekujes da cijeli dan trčim oko tebe kao rob! Jes'ti svjestan da ja po cijele dane kuham, perem, peglam i da se naradim kao konj i bez tvojih preseravanja!!!"
-Evo pocelo je...

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.7.2017 19:44 (syncmaster245b).
11 godina
online
Re: Žena u kupovini, muž u igraonici
syncmaster245b kaže... 

...no ti mi reci kako bi nazvao covjeka koji se na bugovom forumu hvali potencijom i umakanjem?

 ma ja se zajebavam malo, nemoj me uzimati zaozbiljno

 

...i dobar ti je vic 

15 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Nakon svega vidiš u Šangaju iduću sliku: Žene nakon shoppinga ljutito čekaju s punim vrećicama da partneri završe sa rundom Battlefielda (još kad bi se kabine dale zaključati). Naravno, prosvjedi protiv gaming kabina nezaobilazni :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

jos jedan razlog zasto je dobro biti solo  (znam, nije dobro, ali ima pozitivne strane hihihi...)

ljudi kazu da sam antisocijalan - ne, ja samo mrzim ljude  (sala naravno)

ovo je topic bas za zapratit. pozdrav svima, ozenjenima i neozenjenima

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Sve imaju neki problem ... neke vole štikle ... neke vole kristal. Ja samo imam problem 😊

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Ja tak volim brijat po Bauhausu, mogao bih danima tam zujat dok žena ne vidi smisao u tome. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Žena u kupovini, muž u igraonici

Ona: "Koje mi bolje stoje A ili B?"

Ja: "A!"

Ona: "Jesi siguran?"

Ja: "Aha"

Ona: "Ma da uzet ću B" (jer ja naravno nemam pojma o modi)

Ja (kolutam očima da se čuje do blagajne).

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice