Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

poruka: 8
|
čitano: 2.715
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama".
15 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

What a wally!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

Kasnite ko trudnici stvari.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

Fala bogu, uzdaj se u se i u svoje kljuse :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama
Pa zar Marko nije u biti über guzda, i na kraju krajeva, koliko mi se "čini" on predsjeda upravnim odbirom, ili ne????
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

Vrlo neodgovorno od njega, kupit tvrtku za milijardu bez da se savjetuješ s drugima.

 

Mali je drzak, što nekad dobro dođe, al po meni je ovo neprimjeren način poslovanja.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

Milijarda $$$ je previše za tvrtku koja dosad nije generirala neku zaradu. Kako se napuhavaju ovi online business-i to je nejvjerovatno..... Better start developing something.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagram
Master Tino kaže...

Milijarda $$$ je previše za tvrtku koja dosad nije generirala neku zaradu. Kako se napuhavaju ovi online business-i to je nejvjerovatno..... Better start developing something.

Mislim da je ovo bila kupnja samo zato da ga konkurencija ne kupi. Google+ je mogao jako puno dobiti s ovom aplikacijom i dobro uzdrmati Facebook.

16 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg sam dogovorio preuzimanje Instagrama

Čovjek ima 53% dionica i što on radi je njegova stvar... Stvorio je FB, a ako se ostalih 47% dioničara ne sviđa njegov potez neka slobodno prodaju svoje dionice :)

E sad... da je CEO neke firme u kojoj ne posjeduje natpolovični udio onda bi njegov potez bio neoprostiv jer se ipak moraš savjetovati sa ostalima... Ovak je na ostalima da šute i beru vrhnje od dividende :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice