43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

poruka: 13
|
čitano: 3.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,".
11 godina
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

Kad se klošar zaljubi u PREDATORA.....

 

Monitor, iako je to pogrdan naziv za ovo čudo , ali cijena čovječe .

 

Sam sebi .

 

ah

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

baš me zanima tko toliko blesav da, uzevši u obzir našu poštu u prijevozu i dostavi, ovo naruči. jedino ako ga želi u dijelovima/komadićima ali onda valja naručiti i super-lepak

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 9:22 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

Kladim se da Augi več razmišlja o narudžbi. Možda je več i naručio.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

e bas super, umjesto novog TV-a piknut cu ovaj monitor kad dode u EU 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
Timo kaže...

e bas super, umjesto novog TV-a piknut cu ovaj monitor kad dode u EU 

 

osim ako nisi jedan od onih koji kupuje "designer" verziju iPhonea optočenu zlatom i swarowski kristalima, ne bih mogao razumjeti čemu uzeti nešto vrlo slično TVu ali daleko skuplje.

 

11 godina
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Timo kaže...

e bas super, umjesto novog TV-a piknut cu ovaj monitor kad dode u EU 

 

osim ako nisi jedan od onih koji kupuje "designer" verziju iPhonea optočenu zlatom i swarowski kristalima, ne bih mogao razumjeti čemu uzeti nešto vrlo slično TVu ali daleko skuplje.

 

zato jer nema TV-a sa ovakvim specifikacijama

 

istina za tu cijenu mozes kupiti veci televizor, ali meni ne treba velicina, 43" imam i sada, plazma tv, vec tehnologija i uvijek cu kupiti monitor prije tv-a ako mogu  

 

i na monitoru mogu maksimizirati iskoristivost  racunala do 100%, dok je TV za gledanje televizije, ne za spajanje racunala 

 

15 godina
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
Timo kaže...
* * *

 

zato jer nema TV-a sa ovakvim specifikacijama

 

* * *

 

Ima sa milion puta boljim. Pazi sada ovo, četiri ključna slova: OLED.

 

I ti bi uzeo ovaj 43" LCD naspram (za ovucijenu) već 65" OLED?

10 godina
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

.. :) .. :) ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 19:10 (W2000).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
Envy kaže...
Timo kaže...
* * *

 

zato jer nema TV-a sa ovakvim specifikacijama

 

* * *

 

Ima sa milion puta boljim. Pazi sada ovo, četiri ključna slova: OLED.

 

I ti bi uzeo ovaj 43" LCD naspram (za ovucijenu) već 65" OLED?

koji to OLED ima 144Hz i G-sync, te 1ms odziv? ako postoji da mogao bih ga razmotriti

 

kao sto rekoh, primarno je spajanje i tehnologija koje nudi racunalo, a ne gledanje televizije

 

cijena nije problem, u firmim imam 5 monitora sa cijenom od 30000kn do 50000kn,  takav je posao 

 

i OLED nije bas pogodan za staticke slike i video s kojima se bavimo i koristimo, a gejmamo, radimo i gledamo sve i svasta, ovo je jednostavno masu bolje rjesenje od bilo kojeg trenutnog OLED televizora

10 godina
suspendiran
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
Timo kaže...
koji to OLED ima 144Hz i G-sync, te 1ms odziv? ako postoji da mogao bih ga razmotriti

 

kao sto rekoh, primarno je spajanje i tehnologija koje nudi racunalo, a ne gledanje televizije

 

cijena nije problem, u firmim imam 5 monitora sa cijenom od 30000kn do 50000kn,  takav je posao 

 

i OLED nije bas pogodan za staticke slike i video s kojima se bavimo i koristimo, a gejmamo, radimo i gledamo sve i svasta, ovo je jednostavno masu bolje rjesenje od bilo kojeg trenutnog OLED televizora

 

 

Kakvim se to poslom baviš da ti vam trebaju monitori od 50,000kn???

 

 

11 godina
offline
Re: 43" Predator CG437K dostupan na američkom trži
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Timo kaže...

 

 

Kakvim se to poslom baviš da ti vam trebaju monitori od 50,000kn???

 

 

svasta nesta, izmedu ostalog "color grading" filmova, reklama, spotova i slicno

13 godina
online
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

Koja to telka ima display port pod normalno? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
43" Predator CG437K dostupan na američkom tržištu,

Po meni, definitivno je bolje uzet ovo nego OLED od 65'' jer ima svu mogucu tehnologiju koju ovi nemaju za sada i to za PC i to mi je nekako idealna velicina za PC 27'' premalo isto kao i 32'' i 34'' i odlicno je sto nisu niti Acer 43'' niti ASUS 43'' WQHD sto mi nije sjelo nego cisti 4K,naravno s vremenom ce valjda i Oledi od Samsunga ili drugi brendovi imati 120Hz i hrpu drugih stvari,ali sto se tice cijene ako netko prati gaming monitore zna da su paralelno izbaceni i od Asusa i od Acera i to 43'', te se od Asusa vec moze naruciti kod nas u MALL.hr  i Team Media-i,recimo i to za 10000 kn, trenutno je na akciji nekih 9000 kn i sto je po meni bolje recimo uzet nego najnoviji 34'' AW3420DW Alienwerov gaming monitor WQHD od 120Hz isto za 10000 kn kolko stoji u Instar Informatici, dolje je link za Asus 43'' makar ja se nadam da ce i Acerov monitor ubrzo bit u Hrvatskoj samo po vecoj cijeni, i jedino sto je bolje kod Acera 43'' je da ima HDR display 1000 i G-sync dok je Asus 43'' na 600 HDR display i Free sync 2.

 

ASUS 43''

https://www.mall.hr/lcd-monitori/asus-rog-strix-xg438q-4k-hdr-gaming-monitor

 

https://team-media.hr/proizvod/asus-rog-strix-xg438q-109-cm-43-zoll-led-va-panel-4k-uhd-120-hz-hdr-600-amd-freesync-2-displayport/

 

Alienware 34'' AW3420DW Instar Informatika

 

https://www.instar-informatika.hr/monitor-alienware-34-aw3420dw-ips-curved-gaming-120hz-nvidia-g-sync-hdmi-dp-usb-3440x1440-maxi-ponud/AW3420DW/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice